پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
رئیس جهاد کشاورزی استان تشریح کرد
حدنگاری ۹ هزار هکتار از اراضی کشاورزی قزوین
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: طی شش ماهه نخست امسال، طرح حدنگاری یا کاداستر در سطحی بالغ بر ۹ هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان انجام شده است.
صدور ۱۳ پروانه تاسیس صنایع تبدیلی در قزوین
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: طی نیمه نخست سال جاری ۱۳ پروانه تاسیس در حوزه صنایع تبدیلی و تکمیلی بخش کشاورزی صادر شد که با راه اندازی آن‌ها جهش قابل توجهی در زمینه صنایع تبدیلی و تکمیلی بخش کشاورزی استان قزوین اتفاق خواهد افتاد.
دانشجویان به اندازه یک صندلی در دیدار با رییس قوه قضاییه سهم نداشته اند؟!
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی قزوین در خصوص سفر اخیر رئیس قوه قضائیه به استان در نامه‌ای نوشت: آیا رواست که ما دانشجویان حتی به اندازه یک صندلی در دیدار با شما در استان خودمان سهم نداشته باشیم؟!
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
واژگون شدن تانکر حامل سوخت آمونیاک در قزوین
مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین گفت: تانکر ۱۸ هزار لیتری ماده شیمیایی آمونیاک ساعاتی قبل در شهرستان بویین زهرا واژگون شد.
معاون توسعه روستایی نهاد ریاست جمهوری؛
۱۵ برنامه راهبردی برای برآورده کردن مطالبات حوزه روستایی
مدنی گفت: برای برآورده کردن مطالبات حوزه روستایی ۱۵ برنامه راهبردی در زمینه‌های مختلف در نظر گرفته شده و امیدواریم در این دولت شاهد خدمت رسانی شایسته به مناطق روستایی و کمتر توسعه یافته باشیم.
جلوگیری از واگذاری‌های نامتعارف درخواست‌های بخش صنعت از دستگاه قضا است
دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: خواسته جامعه صنعتی استان، تامین امنیت اقتصادی، تثبیت قوانین و اجرای دقیق قوانین حمایتی و تمرکز و تجمیع پرونده‌های قضایی و جلوگیری از واگذاری‌های نامتعارف است؛ چرا که برخی واگذاری‌ها مشکلاتی را در سطح کشور ایجاد کرده است.
اولویت‌های رئیس قوه قضائیه در سفر به استان قزوین
رئیس قوه قضائیه، حل مشکلات آب، محیط زیست، زمین و بعضی ناهنجاری‌های اجتماعی را از جمله اولویت‌های سفر به استان قزوین بیان کرد.
تلفن‌های یک شهر و ۲ روستا در قزوین قطع شد
شرکت مخابرات منطقهٔ قزوین نیز در یک اطلاعیه اعلام کرده با توجه به زمان‌بر بودن عملیات ترمیم و فیوژن فیبرهای نوری، حل این مشکل کمی زمان‌بر بوده، اما نهایتاً تا امشب مشکلات ارتباطی مردم رفع خواهد شد.
با برندسازی محصول کشمش، تاکستان‌های قزوین ارزآور می‌شوند
باغ‌ها و مزارع کوچک و بزرگ شهر‌های تاکستان، قزوین و... این روز‌ها با محصولی به ثمر نشسته اند که نام استان قزوین را در حوزه کشاورزی و باغداری، برجسته کرده است. انگور قزوین از نظر تنوع و کیفیت و همچنین شاخص تولید در کشور جایگاهی ویژه دارد. قزوین در تولید و صادرات کشمش نیز در رتبه نخست قرار دارد و این در شرایطی است که موانع و مشکلات زیادی بر سر راه تولید و صادرات آن نیز وجود دارد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
فشار به شورای شهر قزوین از سمت چه کسانی است؟
عضو شورای شهر قزوین گفت: حق الناس به گردن ما است؛ من حاضرم قسم بخورم شورا به شدت از بیرون مدیریت می‌شود و این امر حریت را زیر سوال می‌برد، ما نماینده مردم هستیم و در این شهر به جز مردم وامدار هیچ کسی نیستیم.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
با حضور معاون اول قوه قضائیه؛
معارفه رئیس کل دادگستری استان قزوین
آیین معرفی رئیس کل دادگستری قزوین با حضور حجت الاسلام مصدق، معاون اول قوه قضائیه، برگزار شد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
آقای استاندار قزوین، تعاونی شیوه فعالیت است نه عامل تضمین موفقیت!
با وجود اینکه قدرت علمی و شناخت اجرایی استانداران می‌تواند عامل مهمی برای توسعه استان‌ها و موفقیت کشور باشد، متاسفانه بر اساس شواهد تجربی در سال‌های ماضی، بنظر می‌رسد که کشور از این نعمت تا اندازه‌ای محروم بوده است. استاندار قزوین که خوشبختانه بعنوان استاندار محبوب و قوی کشور هم می‌باشند، گویا اینگونه می‌اندیشند که تعاونی کردن اقتصاد نسخه حل مشکلات و نجات اقتصاد کشور است؟ آقای استاندار، تعاونی شیوه فعالیت است نه عامل تضمین موفقیت!
طراحی اشتباه محور قزوین - الموت - تنکابن خسارات بسیاری به روستا‌های مجاور وارد کرد
عضو مجمع نمایندگان استان قزوین در مجلس گفت:طراحی اشتباه محور قزوین_الموت_ تنکابن خسارات بسیاری به روستا‌های مجاور وارد کرده است.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
عملیات اجرایی سد بالاخانلو قزوین متوقف شود
یک فعال محیط زیست از وزیر نیرو خواسته است با دستور توقف عملیات اجرایی سد بالاخانلو به درخواست دوستداران محیط زیست قم توجه نموده و باعث شوند که اولا از خشکیدگی تالاب مره قم جلوگیری به عمل آمده و ثانیا با اجازه دادن به ورود اندک سیلاب حاصل از این رودخانه به دریاچه نمک قم، حداقل یک امیدواری برای زنده ماندن این تالاب را که در سال ۱۳۹۸ میراث طبیعی ملی اعلام شده و برای استان قم بسیار حیاتی است باقی گذارند.
مبارزه با فساد از اهداف دستگاه قضایی استان است
دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: فساد ستیزی و مبارزه با فساد از اهداف دستگاه قضایی در دوره تحول است و قطعاً در این مسیر با هیچ شخص و گروهی تعارف نخواهیم داشت و شناسایی گلوگاه‌های فساد در دستور کار قرار دارد.
بعد از ۱۶ سال صورت گرفت
سند دار شدن شهرک صنعتی خرمدشت
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: مشکل ۱۶ساله پیگیری و اخذ سند ششدانگ مالکیت شهرک صنعتی خرمدشت سرمایه گذاران و واحد‌های صنعتی، تولیدی و خدماتی شهرک صنعتی خرمدشت با مساحت یکهزار و چهارصد و هشتاد و پنج هکتار که بزرگترین شهرک صنعتی استان قزوین میباشد، باپیگیری مستمر حل شد.
استقبال و حضور سرمایه‌گذاران در شهرک‌های صنعتی قزوین
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین گفت: شهرک صنعتی کوهین از زیرساخت‌های لازم برای سرمایه گذاری برخوردار بوده و با وجود موقعیت مناسب، به زودی شاهد استقبال و تقاضای سرمایه گذاران برای حضور در این شهرک خواهیم بود.
ممانعت از تردد پزشک در ایست و بازرسی اتوبان کرج‌-‌قزوین
فرماندار شهرستان آبیک گفت: بر اساس آنچه در ستاد کرونا استان قزوین مطرح شد؛ برای کادر درمان بیمارستان شهدا و ولیعصر با مهر فرمانداری آبیک برگ تردد صادر شده و اسامی به دو نماینده بیمارستان ارسال و برای ثبت در سامانه ناجا به پلیس اعلام شد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
برنامه‌های جدید گزینه‌های احتمالی شهرداری قزوین
اعضای شورای اسلامی شهر قزوین برنامه‌های «محمد پیری» یکی دیگر از داوطلبان پذیرش مسئولیت شهرداری قزوین را مورد بررسی قرار دادند.
باغستان قزوین؛ ذی‌نفعان، ذی‌قدرتان و ذی‌نفوذان
حسین اینانلو نوشت: در جادۀ سلامت که هم‌مسیر با رود باراجین است، پساب‌های واحد‌ها و مجتمع‌های رفاهی، خدماتی، آموزشی و... موجود چگونه دفع می‌شود؟ چه میزان از این پساب‌ها و به چه دلیل وارد رودخانۀ باراجین و نهایتاً باغستان می‌شود؟
نظرات منتشره: ۳ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
جذب نیرو در شهرداری قزوین ممنوع شد
در چهارمین جلسه شورای شهر قزوین با تصمیم و رأی موافق ۹ عضو شورای اسلامی شهر جذب و انتقال نیرو از دستگاه‌ها و شهرداری‌های دیگر به شهرداری قزوین ممنوع شد و در شرایط خاص کمیته‌ای سه نفره متشکل از شهردار، یک عضو شورا و یک نفر از دفتر امور شهری استانداری، باید موضوع را بررسی کنند.
‍ بهره برداری از ۱۲ پروژه شاخص مدیریت شهری قزوین
طاهرخانی با تاکید بر اینکه درآمد‌های شهری باید بسوی ارائه خدمات عمومی، بهبود امور و محیط شهری و موضوعات اجتماعی هزینه شود، توضیح داد: بر همین اساس مجموعه مدیریت شهری تمام توان خود را به کار بست تا پروژه‌هایی با رویکرد توجه به شهروندان اجرا کند.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
قزوین در میزان واکسیناسیون کرونا بالاتر از میانگین کشوری قرار دارد
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین گفت: استان قزوین از نظر درصد افرادی که واکسینه شده‌اند نسبت به میانگین کشوری در مرتبه بالاتری قرار دارد.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
تامین بیش از یک هزار و ۶۰۰ تن بذر گندم و جو در قزوین
شهرام رحمانی مدیر تعاون روستایی استان قزوین از خرید و تامین بیش از یک هزار و ۶۰۰ تن بذر گندم و جو خبر داد و گفت: گندم و جو به عنوان یکی از محصولات استراتژیک، بخش عظیمی از زمین‌های زراعی را به خود اختصاص داده است.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
کشف ۲ هزار و ۴۸۰ دستگاه استخراج ارز دیجیتال در آبیک
فرمانده سپاه امام صادق (ع) شهرستان آبیک گفت: ۲ هزار و ۴۸۰ دستگاه استخراج ارز دیجیتال از داخل یک شرکت صنعتی واقع در شهر خاکعلی از توابع این شهرستان کشف و ضبط شد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
یادداشت و دیدگاه ها
طنز و کاریکاتور
گفتگو و گزارش
نقد و بررسی
وبلاگستان
با صنایع دستی استان قزوین آشنا شوید
صنایع دستی استان قزوین؛
گلش را پدر جا گذاشت
مرثیه ای بر طفلان شهدای حرم :
ریاضیدان و ستاره شناس
احمد بن محمود ابوسعید سجزی:
معرفی در سه دقیقه
اجمالی از استان قزوین:
خواندنیها و دانستنیها
نظرسنجی در شعار سال
سطح رضایتمندی شما از عملکرد استاندار به چه میزان می باشد (لطفا بدون گرایشات سیاسی و با در نظر گرفتن اصول اخلاقی، پاسخ دهید)؟
نظری ندارم
کم
متوسط
زیاد
نظرات وگلایه ها
نکته ها و گاف ها