پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
مرتضی روزبه مسئول پیگیری مصوبات سفر ۱۸ سال قبل رهبری به قزوین شد!
محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین در حکمی عجیب، مرتضی روزبه استاندار اسبق قزوین را به عنوان مسئول پیگیری مصوبات رهبری در سفر استانی به قزوین منصوب کرده است. نکته عجیب این حکم آنجاست که سفر رهبری به قزوین مربوط به ۱۸ سال قبل بوده است! انتصاب روزبه، حتی برای بعضی اصولگرایان نیز تعجب برانگیز بوده و آن‌ها هشدار داده‌اند که این رفتارها، متملقانه و ایجاد فضایی است که مدیران نه بر اساس توانایی و تعهد آن‌ها به کار، بلکه بر پایه میزان تملق بتوانند پیشرفت کنند.
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر قزوین:
برای تخصیص بودجه به تئاتر شهر قزوین تلاش می‌کنیم
رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و امور خانواده شورای اسلامی شهر قزوین درباره روند اجرای پروژه تئاتر شهر گفت: برای انجام پروژه‌ها اولویت‌هایی وجود دارد و ما تمام تلاش خود را کرده‌ایم، در اولین فرصتی که منابع درآمدی در دسترس قرار گرفت به تئاتر شهر اختصاص پیدا کند تا بتوان پروژه را در سال بعد افتتاح کرد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
راه‌اندازی کمپ ماده ۱۶ در قزوین به هفت میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد
مدیرکل بهزیستی استان قزوین گفت: راه‌اندازی کمپ ماده ۱۶ در قزوین به هفت میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد، اما این مرکز به دلیل نبود اعتبار تا کنون راه‌اندازی نشده است.
قزوین از عقب ماندگی چند ده ساله برخوردار است
نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس گفت: حوزه علوم پزشکی استان ما نسبت به سایر استان‌ها از عقب ماندگی چند ده ساله برخوردار است و ما در قزوین با فاصله کمی از پایتخت وضعیت خوبی نداریم؛ البته این موضوع به علوم پزشکی محدود نشده و سایر زمینه‌ها را نیز شامل می‌شود.
ضعف اطلاعات حقوقی از مشکلات شورا‌های حل اختلاف است
رئیس شورای حل اختلاف استان قزوین گفت: کمبود دستمزد اعضا، ضعف اطلاعات حقوقی و قضایی از مشکلات شورا‌های حل اختلاف است.
شهرداری قزوین حفظ آثار تاریخی را مسئولیت خود می‌داند
شهردار قزوین گفت: شهرداری قزوین حفظ و مرمت آثار تاریخی و فرهنگی را از مسئولیت‌های شهرسازی خود به منظور پاسداشت آثار نیاکان و معماری ایرانی‌-‌اسلامی می‌داند.
دستگیری تعدادی از اعضای باند رشوه خواری در یکی از شهرداری‌های استان قزوین
بازرس کل استان قزوین از دستگیری تعدادی از اعضای باند رشوه خواری در یکی از س خبر داد.
رئیس جهاد کشاورزی استان تشریح کرد
حدنگاری ۹ هزار هکتار از اراضی کشاورزی قزوین
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: طی شش ماهه نخست امسال، طرح حدنگاری یا کاداستر در سطحی بالغ بر ۹ هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان انجام شده است.
صدور ۱۳ پروانه تاسیس صنایع تبدیلی در قزوین
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: طی نیمه نخست سال جاری ۱۳ پروانه تاسیس در حوزه صنایع تبدیلی و تکمیلی بخش کشاورزی صادر شد که با راه اندازی آن‌ها جهش قابل توجهی در زمینه صنایع تبدیلی و تکمیلی بخش کشاورزی استان قزوین اتفاق خواهد افتاد.
دانشجویان به اندازه یک صندلی در دیدار با رییس قوه قضاییه سهم نداشته اند؟!
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی قزوین در خصوص سفر اخیر رئیس قوه قضائیه به استان در نامه‌ای نوشت: آیا رواست که ما دانشجویان حتی به اندازه یک صندلی در دیدار با شما در استان خودمان سهم نداشته باشیم؟!
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
واژگون شدن تانکر حامل سوخت آمونیاک در قزوین
مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین گفت: تانکر ۱۸ هزار لیتری ماده شیمیایی آمونیاک ساعاتی قبل در شهرستان بویین زهرا واژگون شد.
معاون توسعه روستایی نهاد ریاست جمهوری؛
۱۵ برنامه راهبردی برای برآورده کردن مطالبات حوزه روستایی
مدنی گفت: برای برآورده کردن مطالبات حوزه روستایی ۱۵ برنامه راهبردی در زمینه‌های مختلف در نظر گرفته شده و امیدواریم در این دولت شاهد خدمت رسانی شایسته به مناطق روستایی و کمتر توسعه یافته باشیم.
جلوگیری از واگذاری‌های نامتعارف درخواست‌های بخش صنعت از دستگاه قضا است
دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: خواسته جامعه صنعتی استان، تامین امنیت اقتصادی، تثبیت قوانین و اجرای دقیق قوانین حمایتی و تمرکز و تجمیع پرونده‌های قضایی و جلوگیری از واگذاری‌های نامتعارف است؛ چرا که برخی واگذاری‌ها مشکلاتی را در سطح کشور ایجاد کرده است.
اولویت‌های رئیس قوه قضائیه در سفر به استان قزوین
رئیس قوه قضائیه، حل مشکلات آب، محیط زیست، زمین و بعضی ناهنجاری‌های اجتماعی را از جمله اولویت‌های سفر به استان قزوین بیان کرد.
تلفن‌های یک شهر و ۲ روستا در قزوین قطع شد
شرکت مخابرات منطقهٔ قزوین نیز در یک اطلاعیه اعلام کرده با توجه به زمان‌بر بودن عملیات ترمیم و فیوژن فیبرهای نوری، حل این مشکل کمی زمان‌بر بوده، اما نهایتاً تا امشب مشکلات ارتباطی مردم رفع خواهد شد.
با برندسازی محصول کشمش، تاکستان‌های قزوین ارزآور می‌شوند
باغ‌ها و مزارع کوچک و بزرگ شهر‌های تاکستان، قزوین و... این روز‌ها با محصولی به ثمر نشسته اند که نام استان قزوین را در حوزه کشاورزی و باغداری، برجسته کرده است. انگور قزوین از نظر تنوع و کیفیت و همچنین شاخص تولید در کشور جایگاهی ویژه دارد. قزوین در تولید و صادرات کشمش نیز در رتبه نخست قرار دارد و این در شرایطی است که موانع و مشکلات زیادی بر سر راه تولید و صادرات آن نیز وجود دارد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
فشار به شورای شهر قزوین از سمت چه کسانی است؟
عضو شورای شهر قزوین گفت: حق الناس به گردن ما است؛ من حاضرم قسم بخورم شورا به شدت از بیرون مدیریت می‌شود و این امر حریت را زیر سوال می‌برد، ما نماینده مردم هستیم و در این شهر به جز مردم وامدار هیچ کسی نیستیم.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
با حضور معاون اول قوه قضائیه؛
معارفه رئیس کل دادگستری استان قزوین
آیین معرفی رئیس کل دادگستری قزوین با حضور حجت الاسلام مصدق، معاون اول قوه قضائیه، برگزار شد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
آقای استاندار قزوین، تعاونی شیوه فعالیت است نه عامل تضمین موفقیت!
با وجود اینکه قدرت علمی و شناخت اجرایی استانداران می‌تواند عامل مهمی برای توسعه استان‌ها و موفقیت کشور باشد، متاسفانه بر اساس شواهد تجربی در سال‌های ماضی، بنظر می‌رسد که کشور از این نعمت تا اندازه‌ای محروم بوده است. استاندار قزوین که خوشبختانه بعنوان استاندار محبوب و قوی کشور هم می‌باشند، گویا اینگونه می‌اندیشند که تعاونی کردن اقتصاد نسخه حل مشکلات و نجات اقتصاد کشور است؟ آقای استاندار، تعاونی شیوه فعالیت است نه عامل تضمین موفقیت!
طراحی اشتباه محور قزوین - الموت - تنکابن خسارات بسیاری به روستا‌های مجاور وارد کرد
عضو مجمع نمایندگان استان قزوین در مجلس گفت:طراحی اشتباه محور قزوین_الموت_ تنکابن خسارات بسیاری به روستا‌های مجاور وارد کرده است.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
عملیات اجرایی سد بالاخانلو قزوین متوقف شود
یک فعال محیط زیست از وزیر نیرو خواسته است با دستور توقف عملیات اجرایی سد بالاخانلو به درخواست دوستداران محیط زیست قم توجه نموده و باعث شوند که اولا از خشکیدگی تالاب مره قم جلوگیری به عمل آمده و ثانیا با اجازه دادن به ورود اندک سیلاب حاصل از این رودخانه به دریاچه نمک قم، حداقل یک امیدواری برای زنده ماندن این تالاب را که در سال ۱۳۹۸ میراث طبیعی ملی اعلام شده و برای استان قم بسیار حیاتی است باقی گذارند.
مبارزه با فساد از اهداف دستگاه قضایی استان است
دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: فساد ستیزی و مبارزه با فساد از اهداف دستگاه قضایی در دوره تحول است و قطعاً در این مسیر با هیچ شخص و گروهی تعارف نخواهیم داشت و شناسایی گلوگاه‌های فساد در دستور کار قرار دارد.
بعد از ۱۶ سال صورت گرفت
سند دار شدن شهرک صنعتی خرمدشت
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: مشکل ۱۶ساله پیگیری و اخذ سند ششدانگ مالکیت شهرک صنعتی خرمدشت سرمایه گذاران و واحد‌های صنعتی، تولیدی و خدماتی شهرک صنعتی خرمدشت با مساحت یکهزار و چهارصد و هشتاد و پنج هکتار که بزرگترین شهرک صنعتی استان قزوین میباشد، باپیگیری مستمر حل شد.
استقبال و حضور سرمایه‌گذاران در شهرک‌های صنعتی قزوین
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین گفت: شهرک صنعتی کوهین از زیرساخت‌های لازم برای سرمایه گذاری برخوردار بوده و با وجود موقعیت مناسب، به زودی شاهد استقبال و تقاضای سرمایه گذاران برای حضور در این شهرک خواهیم بود.
ممانعت از تردد پزشک در ایست و بازرسی اتوبان کرج‌-‌قزوین
فرماندار شهرستان آبیک گفت: بر اساس آنچه در ستاد کرونا استان قزوین مطرح شد؛ برای کادر درمان بیمارستان شهدا و ولیعصر با مهر فرمانداری آبیک برگ تردد صادر شده و اسامی به دو نماینده بیمارستان ارسال و برای ثبت در سامانه ناجا به پلیس اعلام شد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
یادداشت و دیدگاه ها
طنز و کاریکاتور
گفتگو و گزارش
نقد و بررسی
وبلاگستان
با صنایع دستی استان قزوین آشنا شوید
صنایع دستی استان قزوین؛
گلش را پدر جا گذاشت
مرثیه ای بر طفلان شهدای حرم :
ریاضیدان و ستاره شناس
احمد بن محمود ابوسعید سجزی:
معرفی در سه دقیقه
اجمالی از استان قزوین:
خواندنیها و دانستنیها
نظرسنجی در شعار سال
سطح رضایتمندی شما از عملکرد استاندار به چه میزان می باشد (لطفا بدون گرایشات سیاسی و با در نظر گرفتن اصول اخلاقی، پاسخ دهید)؟
نظری ندارم
کم
متوسط
زیاد
نظرات وگلایه ها
نکته ها و گاف ها