پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کشف ۲ هزار و ۴۸۰ دستگاه استخراج ارز دیجیتال در آبیک
فرمانده سپاه امام صادق (ع) شهرستان آبیک گفت: ۲ هزار و ۴۸۰ دستگاه استخراج ارز دیجیتال از داخل یک شرکت صنعتی واقع در شهر خاکعلی از توابع این شهرستان کشف و ضبط شد.
پیش‌بینی تبدیل شدن دشت قزوین به کویر تا ۱۰ سال آینده
به گفته معاون بهره‌‎برداری و توسعه منابع آب شرکت آب و فاضلاب استان قزوین با روند فعلی مصرف آب، طی ۱۰ سال آینده دشت آبرفتی قزوین بی آب شده و به کویر تبدیل خواهد شد.
رعایت پروتکل‌ها در کل کشور به زیر ۴۰ درصد رسیده است
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: در حال حاضر تمام شهرستان‌های استان قزوین وضعیت قرمز دارند و روزانه بیش از ۱۰۰ بیمار در مراکز درمانی استان قزوین بستری می‌شوند، این امر نشان می‌دهد که در سطح استان مداخله جدی صورت نگرفته و سیر بیماری برای ما نگران‌کننده است، امروز رعایت پروتکل‌ها در کل کشور به زیر ۴۰ درصد رسیده است.
تغییرات ایجاد شده در ورزش، اتفاقات خوبی را پیش روی ورزش کشور قرار داده است
استاندار قزوین گفت: تغییراتی که هفته‌های گذشته در دولت ایجاد شده نشان می‌دهد اتفاقات خوبی در روز‌های آینده پیش روی ورزش کشور قرار دارد و می‌توانیم مدال‌های رنگینی در رقابت‌های المپیک و پارالمپیک کسب کنیم.
مدیرکل تامین اجتماعی استان قزوین:
ارائه خدمات الکترونیکی بصورت آنلاین
مدیر کل تامین اجتماعی قزوین گفت: در راستای تسهیل خدمات رسانی و کاهش مراجعه حضوری برای دریافت خدمات در سازمانت تامین اجتماعی ۳۰ نوع خدمت الکترونیکی ارائه می‌شود؛ همچنین خدمات درمانی نیز بصورت آنلاین ارائه می‌شود؛ البته هنوز تعدادی از پزشکان به سیستم آنلاین وارد نشده‌اند.
هیچ کدام از اعضای شورای شهر قزوین انفصال از خدمت نشده‌اند
رئیس کمیسیون فرهنگی، هنری و اجتماعی شورای شهر قزوین گفت: برخلاف برخی اخبار منتشر شده در رسانه‌ها و فضای مجازی هیچ کدام از اعضای شورای شهر قزوین انفصال از خدمت نشده و تحت تعقیب قضایی قرار ندارند.
انفصال از خدمت دو عضو شورای برخی شهرهای استان قزوین
بازرس کل استان قزوین گفت: برای ۵ نفر از اعضای فعلی شورای برخی شهرهای استان قزوین پرونده قضائی تشکیل شده و ۲ نفر از آنها به انفصال دائم از خدمات دولتی محکوم شده‌اند.
افزایش زنان سرپرست خانوار در استان قزوین
مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین از افزایش زنان سرپرست خانوار ابراز نگرانی کرد و افزود باید باور اشتغال و کارآفرینی در بانوان افزایش یابد.
نتایج آرای ششمین دوره انتخابات شورای شهر در استان قزوین
پیرو اخبار دریافتی، نتایج ششمین انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در استان قزوین به تفکیک به شرح زیر است. گزارش در حال تکمیل می‌باشد.
تجهیز اورژانس قزوین به یک بالگرد و چند موتورلانس
رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: در راستای تجهیز پایگاه‌های امداد و اورژانس قزوین بزودی تعدادی آمبولانس به همراه یک بالگرد و چند موتورلانس در اختیار این استان قرار می‌گیرد.
تهیه تجهیزات ویژه برای نجات غرق شدگان در کانال‌های آب قزوین ضرورت دارد
معاون سازمان آتش نشانی شهرداری قزوین گفت: تهیه تجهیزات ویژه و تامین اعتبار برای دستگاه‌هایی از جمله اورژانس، آتش نشانی و هلال احمر برای نجات غرق شدگان در کانال ضرورت دارد.
رصد جامع ۱۴ دستگاه اجرایی مهم استان قزوین در دستور کار قرار دارد
مدیرکل دیوان محاسبات استان قزوین گفت: رصد ۱۴ دستگاه اجرایی مهم استان را در دستور کار داریم و این موارد در اولویت ما قرار گرفته‌اند و برای آن‌ها برنامه جامع داریم، ضمن اینکه سایر موارد نیز از نظر عملکرد بودجه مورد بررسی قرار می‌گیرند.
حفظ اسناد مربوط به خاندان‌های کهن قزوین مورد غفلت قرار گرفته است
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: اسناد مربوط به خاندان‌های مختلف در واقع به منزله میراث گرانمایه‌ای هستند که پیشینیان برای ما به یادگار گذاشته‌اند؛ اما این حافظه و میراث گرانبها متاسفانه در قزوین مورد غفلت واقع شده است.
بازیافت طلای سیاه سایت محمدآباد را به سوددهی می‌رساند
دادستان قزوین گفت: بکارگیری شرکت‌های دانش‌بنیان برای درآمدزایی از مجموعه سایت پسماند محمدآباد تضرورت دارد و باید برای گرداندن چنین مجموعه بزرگی باید هزینه‌ها را از خود سایت تامین کرده و با استفاده از بازیافت طلای سیاه، سایت محمدآباد را به سوددهی اقتصادی برسانیم.
برای حمایت از منطقه ویژه اقتصادی تاکستان؛
کمیسیون ویژه اتاق بازرگانی تشکیل شود
رئیس اتاق بازرگانی قزوین گفت: اتاق بازرگانی استان قزوین با تشکیل کمیسیون ویژه بصورت رسمی فعالیت خود را به عنوان حامی کسب و کار‌های حقیقی استان در منطقه ویژه اقتصادی تاکستان آغاز کرده است.
تالاب الله آباد قزوین به زودی تعیین تکلیف می‌شود
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان قزوین گفت: رسیدگی به مسایل و مشکلات تالاب الله آباد با هدف احقاق حقوق عامه به زودی با ورود جدی دستگاه قضا تعیین تکلیف می‌شود.
تخلیه روستای خوبکوه قزوین به دلیل رانش زمین!
معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قزوین گفت: رانش زمین در روستای خوبکوه بحرانی است و جابجایی سکنه آن اضطراری است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
پنج خانه تاریخی قزوین در دست مرمت و بازسازی قرار گرفت
معاون اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان قزوین گفت: مرمت و ساماندهی خانه‌های تاریخی قزوین از اولویت‌های اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به شمار می‌رود.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
برگشت زدن چک در ایام کرونا تخلف است
استاندار قزوین گفت: برگشت زدن چک در این ایام تخلف بوده و رئیس هر شعبه بانکی که در ۱۰ روز اخیر چکی را برگشت زده باشد به تخلفات اداری معرفی خواهد شد.
دسترسی رایگان کتابخانه‌های استان به اینترنت رایگان
مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان قزوین گفت: اینترنت وای‌فای رایگان به منظور تسهیل دسترسی اعضا و پژوهشگران به منابع اطلاعات علمی و پژوهشی فراهم شده است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
احداث ۱۲۰۰واحد مسکونی طرح اقدام ملی مسکن در مهرگان
یحیی رحیم لو:شهردار محمدیه گفت: در ناحیه شهری مهرگان که هم‌اکنون دارای جمعیت ۶۰ هزار نفری بوده، حدود هزار و ۲۰۰ واحد مسکونی در قالب اجرای طرح اقدام ملی مسکن ساخته و ۲۵۰ هکتار به محدوده مهرگان الحاق شده است.
۵۰ میلیارد ریال برای ناحیه صنعتی آوج هزینه می‌شود
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: در راستای توسعه زیرساخت‌ها در ناحیه صنعتی آوج ۵۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه می‌شود.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
تخلفات مسئولان موجب گرفتاری اهالی شهرک اندیشه شد
امام جمعه قزوین گفت: دستگاه قضا به درخواست و مطالبات مالکان و اهالی شهرک اندیشه قزوین رسیدگی کند تا مشکلات مردم در این ناحیه منفصل شهری برطرف شود.
آب انبار‌های قزوین در نوروز ۱۴۰۰ تعطیل است
گفت: آب انبار‌های قزوین در نوروز ۱۴۰۰ با هدف پیشگیری از کرونا تعطیل بوده و امکان بازدید از آن‌ها وجود ندارد.
بازداشت رئیس شورای شهر قزوین بدلیل تخلفات در شهرک اندیشه
شنیده‌ها حکایت از آن دارد که رئیس شورای شهر قزوین در خصوص تخلفات ملکی شهرک اندیشه قزوین دستگیر شده است.
یادداشت و دیدگاه ها
طنز و کاریکاتور
گفتگو و گزارش
نقد و بررسی
وبلاگستان
با صنایع دستی استان قزوین آشنا شوید
صنایع دستی استان قزوین؛
گلش را پدر جا گذاشت
مرثیه ای بر طفلان شهدای حرم :
ریاضیدان و ستاره شناس
احمد بن محمود ابوسعید سجزی:
معرفی در سه دقیقه
اجمالی از استان قزوین:
خواندنیها و دانستنیها
نظرسنجی در شعار سال
سطح رضایتمندی شما از عملکرد استاندار به چه میزان می باشد (لطفا بدون گرایشات سیاسی و با در نظر گرفتن اصول اخلاقی، پاسخ دهید)؟
نظری ندارم
کم
متوسط
زیاد
نظرات وگلایه ها
نکته ها و گاف ها