پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
ماجرای پرونده کثیرالشاکی کلاهبرداری در فروش خودرو چیست؟
اخیرا یکی از شبکه‌های فارسی‌زبان خارج از کشور، گزارشی را در مورد یک پرونده کثیرالشاکی کلاهبرداری در فروش خودرو منتشر کرد. خبرگزاری میزان، وابسته به قوه قضاییه به گزارش منتشر شده در ایران اینترنشنال واکنش نشان داده است. میزان توضیح داده که دادگاه این پرونده کلاهبرداری در فروش خودرو، سال گذشته با ۹۹۵ شاکی برگزار شد. در ادامه نیز متهمان با صدور احکام، «نقره داغ» شدند.
مدیرکل ورزش و جوانان البرز: فیلم منتشر شده مدرسه شنا پری دریایی مربوط به ۲ سال قبل است
مدیرکل ورزش و جوانان البرز می‌گوید: با بررسی‌های صورت گرفته و طبق مستندات موجود، فیلم منتشر شده در فضای مجازی متعلق به حدود ۲ سال قبل بوده و در همان زمان از فعالیت آن جلوگیری به عمل آمده و هیچ ربطی به زمان کنونی ندارد.
ورود دادستانی کرج به موضوع خشکاندن درختان
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز از ورود دادستانی کرج به موضوع خشکاندن درختان در جاده مخصوص کرج خبر داد.
فردیس هنوز بیمارستان ندارد، مردم را با بهانه تراشی از بیمارستان آرین محروم نکنید
امام جمعه فردیس با اشاره به مطالبه مردم این شهر از استاندار البرز خواست نسبت به رفع مشکل فعالیت بیمارستان آرین اقدام کند.
تکرار فاجعه متروپل در کرج قریب‌الوقوع است
نایب رییس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج گفت: اینکه خطری بالقوه در قلب شهر محرز است و شهرداری نه تنها اقدامی برای رفع خطر در دستور کار ندارد بلکه مصوبه کمک هزینه انتقال ساکنین در منازل جدید تا رفع خطر را نیز اجرا نمی‌کند را چگونه میتوان توجیه کرد؟ مصداق ترک فعل و به خطر انداختن جان مردم چیست؟
اولتیماتوم وزیر کشور به استاندار البرز و برگزاری جلسه استیضاح شهردار کرج
سردار احمد وحیدی وزیر کشور به مجتبی عبداللهی استاندار البرز اولتیماتوم داده است تا نسبت به ساماندهی وضعیت کرج به ویژه شهرداری و توسعه زیرساخت‌های شهری آن از جمله حمل و نقل و پسماند و همچنین آسیب‌های اجتماعی اقدامات لازم را با فوریت انجام دهد.
لزوم راست آزمایی سخنان امام جمعه کرج در خصوص شرایط ورزشگاه‌ها و استیضاح وزیر
امام جمعه محترم کرج مدعی شده اند که اماکن ورزشی برای حضور پسران نوجوان هم مناسب نیست چه برسد بانوان! حال سوال اینجاست که با نوعی غلو و تعارف سیاسی و شاهد عرفی مواجه هستیم یا ایشان بشکل مستند صحبت کرده اند. این امر نیازمند بررسی توسط گروهی از کارشناسان معتمد بی طرف خواهد بود. اگر ادعای ایشان نادرست بود باید به ایشان تذکر داده شود. اگر ادعای امام جمعه محترم درست بود، با قید فوریت باید اقدام به استیضاح وزیر ورزش و امور جوانان کرد. چرا باید در کشور این میزان هزینه بدهیم و ورزشگاه‌های ما برای پسران هم نامناسب باشد، چه برسد به دختران.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
بیمارستان نیمه کاره کمال شهر
رییس جمهور در ادامه برنامه‌های سفر به استان البرز از پروژه در حال احداث بیمارستان ۱۰۰ تختخوابی کمال‌شهر کرج بازدید کرد و وعده داد که بیمارستان نیمه کاره کمال شهر کرج، حداکثر ظرف ۲ سال تکمیل می‌شود.
ادعای نماینده مجلس در خصوص گم شدن ۳۲۰۰ تن مرغ دولتی در البرز؟
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی و نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت حذف ارز ۴۲۰۰ و نقش مثبت آن برای اغلب اقشار مردمی به ویژه تولیدکنندگان، گفت: در این میان واردات و توزیع نهاده‌های دامی با تخلف و فساد همراه است که نیاز داریم در هر بخش یک ناظر وجود داشته باشد و با این فساد گسترده مقابله شود.
تکمیل پروژه‌های نیمه کاره بیمارستانی البرز با اهتمام ویژه
نماینده عالی دولت در استان البرز با اشاره به پروژه‌های نیمه کاره بیمارستانی در استان، گفت: تکمیل این پروژه‌ها نیازمند اهتمام و عزمی راسخ است که مجموعه امکانات و ظرفیت‌های استان را بسج کند، خیرین، سرمایه گذاران و نیرو‌های جهادی در این موضوع بسیار تاثیرگذار خواهند بود.
تنها کوهنوردانی که مجوز دارند امکان حضور در ارتفاعات کوهستانی را خواهند داشت
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج گفت: با هماهنگی مدیریت بحران فرمانداری و فدراسیون کوهنوردی بزودی تنها کوهنوردانی که دارای مجوز از فدراسیون باشند امکان حضور در ارتفاعات کوهستانی را خواهند داشت.
کیفیت خدمات‌دهی سازمان آرامستان‌های شهرداری کرج مطلوب نیست
نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر کرج کیفیت خدمات‌دهی سازمان آرامستان‌های شهرداری کرج به مردم را نامطلوب عنوان و تصریح کرد: بار‌ها گلایه‌هایی از عدم وجود تابلو هدایت مسیر به قبور و موارد دیگر گزارش شده است.
کرج و صرف ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار شهری در مبحث زباله
دبیر شورای شهر کرج گفت: ۳۰۰ میلیارد تومان از اعتبارات شهر به صورت مستقیم در بحث زباله هزینه می‌شود و کنترل و نظارت این هزینه‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است.
یک میلیون نفر در البرز حاشیه‌نشین هستند
وزیر کشور به حاشیه نشینی یک میلیون نفری در استان البرز اشاره کرد و گفت: این میزان حاشیه نشینی عدد قابل توجهی برای یک استان چهار میلیون نفری است که یک چهارم جمعیت آن حاشیه نشین باشند.
وزیر کشور حکم شهردار کرج را صادر کرد
وزیر کشور با صدور حکمی مصطفی سعیدی سیرای را به سمت شهردار کرج منصوب کرد.
اتمام پروژه کنارگذر شمالی کرج، یک الزام ملی است
سرپرست شهرداری کرج گفت: پروژه کنارگذر شمالی در زمره پروژه‌های ملی است که در واقع باید دولت آن را اجرا می‌کرد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
رئیس کل دادگستری استان البرز:
آزادسازی 775 هکتار از اراضی ملی در چهارباغ
رئیس کل دادگستری استان البرز از خلع ید از ۷۷۵ هکتار از اراضی ملی و موات در نظرآباد با ورود دستگاه قضائی خبر داد و گفت: ارزش تقریبی اراضی اعاده شده به بیت‌المال، مبلغ هفت هزار و ۷۵۰ میلیارد ریال معادل ۷۷۵ میلیارد تومان برآورد و تعیین شده است.
تخریب آثار تاریخی؛
ریزش پل تاریخی خاتون در کرج
علی رغم هشدار‌های داده شده نسبت به امکان ریزش پل خاتون و با توجه به عدم رسیدگی مسئولین و بازسازی نشدن به موقع آن بخش دیگری از این پل ریزش کرده است
بیمارستان امام خمینی (ره) کرج بازگشایی شد
بیمارستان امام خمینی (ره) کرج طی مراسمی صبح امروز با حضور مسئولان استانی و دادگستری البرز بازگشایی شد.معاون منابع انسانی و دبیر شورای تحول قضایی دادگستری البرز در این مراسم اظهار کرد: براساس تصمیمات اتخاذ شده در این جلسات مقرر شد تا تغییر و تحول مدیریت بیمارستان امام خمینی (ره) با معرفی نامه رسمی به نماینده بنیاد شهید صورت گیرد.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
خاک خوردن بیمارستان امام خمینی کرج در روز‌های سیاه کرونایی‌
بیمارستان امام خمینی کرج در ماه‌های اخیر به دلیل مشکلات واگذاری و تبعات حقوقی ناشی از آن مدت‌ها است از ارائه خدمات به مردم محروم است.
بهره‌برداری از طویل‌ترین تونل کشور و خاورمیانه
استاندار البرز گفت: طولانی‌ترین تونل کشور و خاورمیانه در البرز به بهره‌برداری می‌رسد.
نظرات منتشره: ۳ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
محدودیت تردد به جاده چالوس همچنان برقرار است
رییس پلیس راه استان البرز گفت: محدودیت‌های تردد کرونایی در تمامی محور‌های مواصلاتی استان از جمله جاده چالوس برقرار است، اما محدودیت ترددی برای پلاک‌های غیربومی که قصد ورود به استان خود را دارند برقرار نیست.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
حمایت از کودکان با بیماری‌های سخت
در روزهای گذشته کلیپی از خانواده امیرعباس کودک خردسال مبتلا به بیماری SMA در فضای مجازی منتشر شد که از مسؤولین به دلیل به توجهی به این بیماران خاص گلایه شده بود که با پیگیری عباسی نماینده کرج خانواده این کودک با رئیس مجلس دیدار کردند. مادر امیرعباس دیدار را روایت می‌کند؛
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
حسینی همدانی: قوه قضائیه ملجأ و پناه مردم است
امام جمعه کرج گفت: قوه قضائیه اگر بااقتدار برخورد کند ملجأ و پناه مردم است در مدتی که این قوه اقدام به مبارزه با مفسدان کرد امید مردم به برقراری عدالت بیشتر شد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
یادداشت و دیدگاه ها
طنز و کاریکاتور
خانه‌ای روی آب !!!
وعده های مسکن مهری:
مشتری مستهجن!
حکایت فیلتر شدن یک سایت:
هر ۳۱ دقیقه یک ایرانی در تصادفات می‌میرد
با تشکر از زحمات پلیس راه و راهور:
نصب بنر تسلیت، ممنوع!
کاریکاتور شادسازی اجتماعی:
گفتگو و گزارش
نقد و بررسی
وبلاگستان
خواندنیها و دانستنیها
نظرسنجی در شعار سال
سطح رضایتمندی شما از عملکرد استاندار به چه میزان می باشد (لطفا بدون گرایشات سیاسی و با در نظر گرفتن اصول اخلاقی، پاسخ دهید)؟
نظری ندارم
کم
متوسط
زیاد
نظرات وگلایه ها
شرکتهای دانش بنیان و استارتاپ ها
نکته ها و گاف ها
کرج،فردیس