پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
ورودی آب سد کرج نصف میزان خروجی شد +احتمال برداشت آب از دشت‌های ممنوعه در صورت تشدید چالش
مدیرعامل آب منطقه‌ای استان البرز می‌گوید: متأسفانه دوره‌های خشکسالی تداوم پیدا کرده است. اگر لازم باشد برای تأمین آب شرب از دشت‌های ممنوعه برداشت می‌کنیم. میزان ورودی نصف میزان خروجی است و از ذخیره مخزن در حال برداشت هستیم.
حاشیه های اجاره غرفه‌های عرضه گوشت و پروتئین بازار روز شهرداری:
اجاره ۴ میلیارد تومانی یک غرفه در بازار میادین کرج + ورود سازمان اطلاعات سپاه برای فسادستیزی
یکی از غرفه‌های میادین کرج، غرفه گوشت و پروتئین بازار شاهین ویلا بود که در مزایده با رقم ۴۱۰ میلیون تومان برای هر ماه واگذار شد.شرایط مزایده هم توسط نهادهای تخصصی تائید شد. در کنار این مزایده عجیب ، شاهد اطلاعیه سپاه امام حسن مجتبی (ع) هستیم. در این اطلاعیه آمده است که با اقدامات اطلاعاتی پاسداران گمنام امام زمان در سازمان اطلاعات سپاه استان البرز و دستور مقام قضایی در راستای سالم‌سازی و مبارزه با فساد در دستگاه‌های اجرایی، شبکه ارتشاء در سازمان میادین شهرداری کرج مورد شناسایی و متلاشی شد. برخی از منتقدین هم گمانه هایی در خصوص هدایت گوشت و مرغ سهمیه ای به خارج از شبکه و رستوران های سطح شهر، مطرح کرده اند که ضرورت شفاف سازی در این خصوص وجود دارد.
تماشاگران رانش زمین در حصار کرج + به فرض رانش، مسئول حمایت کدام ارگان است؟
حادثه به اصطلاح رانش زمین در محدوده‌ای از اراضی موسوم به تپه الله اکبر منطقه حصار، تلفات جانی نداشت، اما تداوم زندگی خیلی ها را با سردرگمی مواجه کرد.اهالی معتقدند که برداشت خاک از پائین دست و گود برداری ها باعث این حادثه شده و برخی از مسئولین شهری معتقدند که نشت لوله آب باعث این ویرانی شده است. ورای عامل ایجاد، این پرسش برای افکار عمومی مطرح است نهادهای مسئول و نوع حمایت از شهروندان در صورت وقوع چنین رویدادهایی چگونه است؟
سوال پرسیدن و دستور دادن به درد مرحوم مادر بزرگ هم نمی‌خورد جناب فرماندار کرج، مکانیزم نظارت و پاسخگویی حضرت عالی کجاست؟
اینکه دستور بدهیم و شعار بدهیم که فلان طور باید باشد و بسیار طور باید گردد، دردی را دوا نمی‌کند. کار‌ها مکانیزم نظارت و کنترل و صد البته پاسخگویی نیاز دارد. لازم به توضیح است که یحیی رمضانی معاون استاندار البرز و سرپرست فرمانداری ویژه کرج در خصوص گوشت‌های تنظیم بازاری گفته است که نباید سهمیه توزیعی مواد پروتئینی تنظیم بازار در برخی فروشگاه‌ها، توسط رستوران‌ها به صورت عمده خریداری شود.
سرپرست اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کلانشهر کرج:
فصل نخست تاریخ شفاهی کلانشهر کرج تدوین شد
سرپرست اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کلانشهر کرج اعلام کرد: فصل نخست پروژه علمی و فرهنگی، تاریخ شفاهی این کلانشهر در قالب پادکست تدوین و آماده سازی شد. تاریخچه تاسیس شهرداری در کرج به سال ۱۳۳۰ بر می‌گردد که این شهر با تجمیع مناطق پیرامونی آن در دهه ۷۰ به عنوان کلانشهر شناخته شد. این شهر تا قبل از سال ۱۳۹۲ دارای ۱۲ منطقه شهری بود که منفک شدن فردیس اکنون دارای ۱۰ منطقه شهری است.
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر کرج گفت: یکی از موضوعاتی که جزو ناهنجاری‌های اصلی شهر و از مطالبات مردم به شمار می‌رود، معضل کودک کار است. چپردار گفت: مجموعه مدیریت شهری آمادگی دارد در حوزه برنامه ریزی و مدیریت پیمانکاری تفکیک اقداماتی را در جهت رفع این مشکل انجام دهد، اما ریشه معضل کودک کار در حوزه‌های امنیت اجتماعی است.
اخذ غرامت یک شرکت پیمانکار ساختمانی؛
پرونده عجیب گاز استان البرز
به موجب یک پرونده عجیب در استان البرز، حدود ۱۶ میلیارد تومان از حساب شرکت گاز این استان برداشت شده و پشت ماجرای این برداشت هنگفت از بیت المال، یک شرکت ساختمانی است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
تشکیل پرونده قضایی برای بررسی ۱۴ فوتی مصرف مشروبات الکلی در کرج
نزدیک به ۱۰ نفر با خوردن مشروبات الکلی در کرج مسموم شده و عازم بیمارستان گردیدند. ۱۴ نفر نیز تاکنون فوت کرده اند. در شهرستان کج چه خبر است و فرمانده انتظامی شهرستان مشغول چه فعالیتی هستند؟ ضمن تشکر برای پیگیری انتظامی و قضایی این پرونده، تقاضای ورود بازرسی و حفاظت نیروی انتظامی به این پرونده با رویکرد برسی عملکرد و وضعیت اهمال، قصور، تقصیر و کم توجهی به انجام وظایف، توسط فرماندهی انتظامی شهرستان کرج را داریم.
زندان رجایی‌شهر که در داخل کرج است باید هر چه زودتر به خارج شهر منتقل شود
رئیس قوه قضائیه اظهارداشت : زندان رجایی‌شهر که در داخل کرج است باید هر چه زودتر به خارج شهر منتقل شود و محل فعلی آن ، از وضعیت زندان بودن خارج گردد.
بی توجهی شهردار به اخطار‌های استاندارد و قطع انگشت دو کودک روی پله برقی در کرج
هادی گودرزوند معاون ارزیابی انطباق اداره کل استاندارد استان البرز با اشاره به قطع انگشت دو کودک خردسال روی پله برقی در کرج طی ماه گذشته، گفت: نهادی که در این خصوص سهل انگاری کرده و به اخطار‌های ماده ۱۶ توجهی نداشته باید به مراجع قضایی پاسخگو باشد.
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر کرج:
پس از دو دهه انتظار؛ متروی کرج افتتاح می‌شود
علیرضا رحیمی رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه متروی ۴۵ متری گلشهر تا چهارراه طالقانی ۲۲ بهمن افتتاح می‌شود، گفت: روزی که این پروژه شروع شد، تکمیل هر کیلومتر از مترو حدود ۳۰۰ میلیون تومان هزینه داشت، ولی امروز به حدود ۱۵۰۰ میلیارد تومان رسیده و این نشان می‌دهد که هر روزی که بهره برداری از این پروژه به تاخیر بیفتد شهر و شهروندان ضرر می‌کنند.
ماجرای پرونده کثیرالشاکی کلاهبرداری در فروش خودرو چیست؟
اخیرا یکی از شبکه‌های فارسی‌زبان خارج از کشور، گزارشی را در مورد یک پرونده کثیرالشاکی کلاهبرداری در فروش خودرو منتشر کرد. خبرگزاری میزان، وابسته به قوه قضاییه به گزارش منتشر شده در ایران اینترنشنال واکنش نشان داده است. میزان توضیح داده که دادگاه این پرونده کلاهبرداری در فروش خودرو، سال گذشته با ۹۹۵ شاکی برگزار شد. در ادامه نیز متهمان با صدور احکام، «نقره داغ» شدند.
مدیرکل ورزش و جوانان البرز: فیلم منتشر شده مدرسه شنا پری دریایی مربوط به ۲ سال قبل است
مدیرکل ورزش و جوانان البرز می‌گوید: با بررسی‌های صورت گرفته و طبق مستندات موجود، فیلم منتشر شده در فضای مجازی متعلق به حدود ۲ سال قبل بوده و در همان زمان از فعالیت آن جلوگیری به عمل آمده و هیچ ربطی به زمان کنونی ندارد.
ورود دادستانی کرج به موضوع خشکاندن درختان
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز از ورود دادستانی کرج به موضوع خشکاندن درختان در جاده مخصوص کرج خبر داد.
فردیس هنوز بیمارستان ندارد، مردم را با بهانه تراشی از بیمارستان آرین محروم نکنید
امام جمعه فردیس با اشاره به مطالبه مردم این شهر از استاندار البرز خواست نسبت به رفع مشکل فعالیت بیمارستان آرین اقدام کند.
تکرار فاجعه متروپل در کرج قریب‌الوقوع است
نایب رییس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج گفت: اینکه خطری بالقوه در قلب شهر محرز است و شهرداری نه تنها اقدامی برای رفع خطر در دستور کار ندارد بلکه مصوبه کمک هزینه انتقال ساکنین در منازل جدید تا رفع خطر را نیز اجرا نمی‌کند را چگونه میتوان توجیه کرد؟ مصداق ترک فعل و به خطر انداختن جان مردم چیست؟
اولتیماتوم وزیر کشور به استاندار البرز و برگزاری جلسه استیضاح شهردار کرج
سردار احمد وحیدی وزیر کشور به مجتبی عبداللهی استاندار البرز اولتیماتوم داده است تا نسبت به ساماندهی وضعیت کرج به ویژه شهرداری و توسعه زیرساخت‌های شهری آن از جمله حمل و نقل و پسماند و همچنین آسیب‌های اجتماعی اقدامات لازم را با فوریت انجام دهد.
لزوم راست آزمایی سخنان امام جمعه کرج در خصوص شرایط ورزشگاه‌ها و استیضاح وزیر
امام جمعه محترم کرج مدعی شده اند که اماکن ورزشی برای حضور پسران نوجوان هم مناسب نیست چه برسد بانوان! حال سوال اینجاست که با نوعی غلو و تعارف سیاسی و شاهد عرفی مواجه هستیم یا ایشان بشکل مستند صحبت کرده اند. این امر نیازمند بررسی توسط گروهی از کارشناسان معتمد بی طرف خواهد بود. اگر ادعای ایشان نادرست بود باید به ایشان تذکر داده شود. اگر ادعای امام جمعه محترم درست بود، با قید فوریت باید اقدام به استیضاح وزیر ورزش و امور جوانان کرد. چرا باید در کشور این میزان هزینه بدهیم و ورزشگاه‌های ما برای پسران هم نامناسب باشد، چه برسد به دختران.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
بیمارستان نیمه کاره کمال شهر
رییس جمهور در ادامه برنامه‌های سفر به استان البرز از پروژه در حال احداث بیمارستان ۱۰۰ تختخوابی کمال‌شهر کرج بازدید کرد و وعده داد که بیمارستان نیمه کاره کمال شهر کرج، حداکثر ظرف ۲ سال تکمیل می‌شود.
ادعای نماینده مجلس در خصوص گم شدن ۳۲۰۰ تن مرغ دولتی در البرز؟
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی و نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت حذف ارز ۴۲۰۰ و نقش مثبت آن برای اغلب اقشار مردمی به ویژه تولیدکنندگان، گفت: در این میان واردات و توزیع نهاده‌های دامی با تخلف و فساد همراه است که نیاز داریم در هر بخش یک ناظر وجود داشته باشد و با این فساد گسترده مقابله شود.
تکمیل پروژه‌های نیمه کاره بیمارستانی البرز با اهتمام ویژه
نماینده عالی دولت در استان البرز با اشاره به پروژه‌های نیمه کاره بیمارستانی در استان، گفت: تکمیل این پروژه‌ها نیازمند اهتمام و عزمی راسخ است که مجموعه امکانات و ظرفیت‌های استان را بسج کند، خیرین، سرمایه گذاران و نیرو‌های جهادی در این موضوع بسیار تاثیرگذار خواهند بود.
تنها کوهنوردانی که مجوز دارند امکان حضور در ارتفاعات کوهستانی را خواهند داشت
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج گفت: با هماهنگی مدیریت بحران فرمانداری و فدراسیون کوهنوردی بزودی تنها کوهنوردانی که دارای مجوز از فدراسیون باشند امکان حضور در ارتفاعات کوهستانی را خواهند داشت.
کیفیت خدمات‌دهی سازمان آرامستان‌های شهرداری کرج مطلوب نیست
نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر کرج کیفیت خدمات‌دهی سازمان آرامستان‌های شهرداری کرج به مردم را نامطلوب عنوان و تصریح کرد: بار‌ها گلایه‌هایی از عدم وجود تابلو هدایت مسیر به قبور و موارد دیگر گزارش شده است.
کرج و صرف ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار شهری در مبحث زباله
دبیر شورای شهر کرج گفت: ۳۰۰ میلیارد تومان از اعتبارات شهر به صورت مستقیم در بحث زباله هزینه می‌شود و کنترل و نظارت این هزینه‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است.
یادداشت و دیدگاه ها
طنز و کاریکاتور
خانه‌ای روی آب !!!
وعده های مسکن مهری:
مشتری مستهجن!
حکایت فیلتر شدن یک سایت:
هر ۳۱ دقیقه یک ایرانی در تصادفات می‌میرد
با تشکر از زحمات پلیس راه و راهور:
نصب بنر تسلیت، ممنوع!
کاریکاتور شادسازی اجتماعی:
گفتگو و گزارش
ارمغان رئیسی در ایران کوچک؛ نهضت کار و فعالیت ادامه دارد
گزارشی از سفر رئیس‌جمهور به استان البرز؛
خوابگاه بزرگی بنام کرج با ۶۶ نقطه حاشیه نشین
جور پایتخت به دوش یک کلانشهر؛
منطق احداث زیرگذر در میدان جمهوری کرج چیست؟
بی‌اعتنایی شهرداری به پیوست فرهنگی پروژه‌ها؛
نقد و بررسی
وبلاگستان
خواندنیها و دانستنیها
نظرسنجی در شعار سال
سطح رضایتمندی شما از عملکرد استاندار به چه میزان می باشد (لطفا بدون گرایشات سیاسی و با در نظر گرفتن اصول اخلاقی، پاسخ دهید)؟
نظری ندارم
کم
متوسط
زیاد
نظرات وگلایه ها
شرکتهای دانش بنیان و استارتاپ ها
نکته ها و گاف ها
کرج،فردیس