پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
درخواست تسریع در تکمیل بزرگترین سیلوی شرق کشور در گرمسار
اردشهیر مطهری نماینده گرمسار در نشست مشترک وزیر جهاد کشاورزی با جمعی از کشاورزان و تشکل‌های بخش کشاورزی شهرستان‌های گرمسار و آرادان در سالن اجتماعات فرمانداری بیان داشت که، تعیین تکلیف سیلوی بزرگ گرمسار به عنوان بزرگترین سیلوی شرق کشور و از مطالبات مردم و کشاورزان شهرستان‌گرمسار است. سیلوی ۱۰۰ هزار تنی گرمسار به عنوان بزرگترین سیلوی شرق کشور در زمینی به مساحت ۱۰ هکتار در حال تکمیل است و در حال حاضر به پیشرفت فیزیکی بالای ۹۲ درصد رسیده است.
پرونده بازداشت شهردار وقت آرادان به اتهام اختلاس پس از حدود یک سال به کجا رسید؟
شهردار وقت آرادان توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) و نیرو‌های امنیتی به جرم اختلاس دستگیر و روانه بازداشتگاه شده است. عده‌ای از مردم مدعی شده‌اند که شهردار سابق آرادان در شغل دیگری در شهرداری در حال فعالیت است و خواستار آن شده بودند تا درباره سرانجام این پرونده پس از گذشت یک سال از بازداشت شهردار سابق آرادان، اطلاع‌رسانی شود.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
تلاش عجیب نماینده گرمسار برای حضور در جایگاه سخنرانی نماز جمعه
درحالیکه اردشیر مطهری نماینده گرمسار در مجلس یازدهم مدعی است سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه این شهر است، ستاد نماز جمعه گرمسار اعلام کرده سخنران پیش از خطبه‌ها رئیس آموزش و پرورش است و هیچ برنامه‌ای برای سخنرانی نماینده مجلس تدارک دیده نشده است.
ارتحال آیت الله ترابی و سه روز عزای عمومی در دامغان
حجت الاسلام سید محمود ترابی امام جمعه اسبق دامغان و از مجاهدان راه سلوک و انقلاب اسلامی به دلیل کهولت سن و بیماری دار فانی را وداع گفت.
استارت هزینه میلیاردی برای آبرسانی به روستای کوه‌زر دامغان
نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی گفت: تاکنون بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان اعتبار جهت تامین آب روستای کوه زر دامغان هزینه شد و امیدواریم در سال ۱۴۰۱ این مشکل به صورت کامل برطرف شود.
شکوائیه نماینده گرمسار از بی عدالتی‌ها در شهرک‌های صنعتی و ویژه بینی سمنان
نماینده مردم گرمسار و آرادان با انتقاد از آنچه سهم ۱۳ درصدی گرمسار از منابع شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان خواند، نسبت به این موضوع اعتراض کرد.
بنا‌های تاریخی که کاربری نداشته باشند، به مرور زمان تخریب می‌شوند
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان گفت: بنا‌های تاریخی پس از مرمت بدون کاربری رها نشوند. سرمایه گذران بخش خصوصی با تعیین تکلیف تملک بنا‌های تاریخی، می‌توانند زمینه جذب مشارکت اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی را فراهم کنند.
ادعای نابجای استاندار سمنان در خصوص اجازه ندادن برای خوش نشینی در روستاها!
بعنوان رسانه از ایشان دو تقاضای شفاف داریم. اول اینکه به حد و اندازه توان اداری خود صحبت کنند و برنامه و ارایه عملکرد را با مبالغه ترکیب ننمایند و دوم اینکه شما قادر به چنین کاری نبوده و نیستید. چون نه دانش و فناوری آن را در اختیار دارید و نه توان اجرای آن را؛ لذا توصیه مشفقانه داریم حتی در اموری که حق کامل با شماست، شمرده‌تر و واقع گرایانه صحبت کنید. ممنون از حرف شنوی و توجه شما.
از ابتدای فروردین تا پایان مهرماه سال ۱۴۰۰
خلع ید ۱۰۰ هزار مترمربع اراضی شهرک‌های صنعتی استان سمنان
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان گفت: ۱۰۰ هزار مترمربع از اراضی شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان از ابتدای فروردین تا پایان مهرماه سال ۱۴۰۰ خلع ید شده است.
برای ارائه تسهیلات به واحد‌های تولیدی؛
اختصاص اعتبار ۱۱ هزار میلیارد تومان به استان سمنان
استاندار سمنان گفت: در سفر رئیس جمهور به استان ۱۱ هزار میلیارد تومان برای تسهیلات ویژه واحد‌های صنعتی در نظر گرفته شده است.
اعتبار ۳۰۰میلیاردی دولت برای کنترل کانون‌های فرسایش بادی سمنان
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان از تصویب اعتبار ۳۰۰میلیارد ریالی در سفر رییس جمهورو هیات دولت برای نهال کاری مناطق بیابانی با هدف کنترل کانون‌های بحرانی فرسایش بادی در استان سمنان خبر داد.
فعالیت‌ها برای نجات‌بخشی تپه تاریخی چال خندق انجام گرفت
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان گفت: «عملیات نجات بخشی و سامان‌دهی تپه تاریخی چال خندق سمنان، با فاصله کمتر از یک روز پس از دستور وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اجرایی شد.»
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
صدور دستور تخریب دیوار مزاحم کاروانسرای سمنان
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی روز پنجشنبه در قالب برنامه‌های نهمین سفر رییس جمهوری به استان سمنان، دستور تخریب دیوار مانع و مزاحم رویت کاروانسرای تاریخی این شهر را صادر کرد.
بررسی مشکلات راه‌اندازی کارخانه ذوب آهن شاهرود
سیدرضا فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه سفر به شاهرود به عنوان نماینده معین رییس جمهوری با حضور در شهرک صنعتی این شهرستان از کارخانه در حال ساخت ذوب آهن بازدید و مشکلات راه‌اندازی این طرح بزرگ را بررسی کرد.
تحقیق و تفحص از دانشگاه علوم پزشکی سمنان کلید خورد
نماینده دامغان در مجلس گفت: طرح تحقیق و تفحص از دانشگاه علوم پزشکی سمنان با همراهی سایر نمایندگان مجلس آغاز و به زودی انجام خواهد شد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
عجله ای برای افتتاح رسمی بیمارستان 15 خرداد مهدیشهر نداریم
استاندار سمنان در بازدید از بیمارستان تازه تاسیس 15 خرداد مهدیشهر گفت: شهروندان بدانند هدف ما ارائه خدمات بهتر و مطلوب تر در اجرا و بهره برداری از پروژه ها بوده و خواهد بود و اطمینان خاطر داشته باشند تا بیمارستان ۱۵ خرداد مهدیشهر به صورت کامل تجهیز نشده، کادر و تشکیلات آن ‌تامین نشوند عجله ای برای افتتاح رسمی وجود ندارد.
پایان عملیات اجرایی ۱۴ طرح عمرانی شهرک‌های صنعتی استان سمنان
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان گفت: مراحل اجرای ۱۴ طرح عمرانی و زیرساختی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان سال در نیمه نخست سال ۱۴۰۰ به پایان رسید.
بوروکراسی اداری باعث یأس سرمایه‌گذاران می‌شود
نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان با تأکید بر ضرورت رفع موانع فعالیت سرمایه‌گذاران، گفت: بوروکراسی‌های اداری عامل یأس سرمایه‌گذاران ایرانی خارج از کشور می‌شود.
تجمع گاوداران دامغانی مقابل ساختمان فرمانداری
پاسخگو نبودن برخی از مسئولان دامپزشکی استان، باعث شد تا بار دیگر صبح امروز تعداد زیادی از گاوداران گاوداری‌های صنعتی و نیمه صنعتی در اعتراض به قیمت دستوری شیر و گوشت قرمز مقابل فرمانداری و دفتر نماینده دامغان تجمع کردند.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
۲ هزار خانواده به چرخه حمایتی کمیته امداد سمنان وارد می‌شوند
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی(ره) استان سمنان گفت: ۲ هزار خانواده پشت‌نوبتی تا پایان شهریور و بر اساس سهمیه ابلاغی به استان تحت حمایت کمیته امداد سمنان قرار می‌گیرند.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
۵۰ سال گذشت، اما مشکل آب شرب گرمسار حل نشد
نماینده گرمسار در مجلس شورای اسلامی خواستار حل مشکل تامین آب شرب حوزه انتخابیه‌اش شد و گفت: قرار بود طی ۵۰ سال گذشته مشکل آب شرب شهرستان‌های گرمسار و آرادان حل شود که هنوز این اتفاق رخ نداده است
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
اضهارات گاوداران استان سمنان:
اثرات مخرب شوک قطع برق به گاوداری های سمنان
هیچ‌گونه حساب و کتابی برای زمان قطعی و وصل مجدد برق وجود ندارد و انتشار جداول زمان خاموشی برق در استان سمنان دردی از دامداران و گاوداری‌ ها دوا نمی‌کند.ر برخی از مواقع زمان قطعی برق دقیقا با دوشیدن گاو‌های شیری همراه می‌شود که تاخیر در دوشیدن گاو‌ها موجب عارضه ورم پستان خواهد شد و به همین دلیل اخیرا یک راس از گاو‌های شیری ام را به کشتارگاه فرستادم.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
تمامی موانع ریل راه‌آهن تپه حصار دامغان برداشته شد
مدیر کل دفتر حفظ و احیای بناها و محوطه‌های تاریخی کشور ضمن اشاره به موافقت رئیس جمهور با جابه‌جایی ریل راه‌آهن اپه حصار دامغان گفت به دنبال اجرای طرحی درست برای این ریل هستیم.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
نتایج آرای ششمین دوره انتخابات شورای شهر در استان سمنان
پیرو اخبار دریافتی، نتایج ششمین انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در استان سمنان به تفکیک به شرح زیر است. گزارش در حال تکمیل می‌باشد.
بررسی درخواست واگذاری ۱۱ محدوده معدنی در استان سمنان
معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از بررسی درخواست واگذاری ۱۱ محدوده معدنی در استان خبر داد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
یادداشت و دیدگاه ها
مرحوم آیت الله احمدی(ره)
«چهر ه های ماندگار»؛
آشنایی با دبایین
رسم الخط سنگسری؛
همراستا با دغدغه های آبی استاندار سمنان
مصرف آب و مدیریت دانش بنیان:
تاریخچه نام و القاب سنگسری ها
مهدیشهر امروز، سنگسر دیروز؛
افزایش نامزدها ، بازتاب نشاط سیاسی
برگزاری هرچه پرشکوه تر انتخابات؛
طنز و کاریکاتور
واکنش وزیر راه به حادثه قطار دامغان
همه مسافران بیمه‌اند !؛
درس و مشق، پر!!!
طرح تبلت دانش‌آموزی؛
هنوز مشغولی؟
بدون شرح موبایلی !!!
دهقان فداکار و قطار سمنان!
اظهار نظر عجیب وزیر راه؛
کدام هفت‌خوان شما را رستم کرده است ؟!
وزیر و خواسته های مردمی؛
گفتگو و گزارش
نقد و بررسی
وبلاگستان
خواندنیها و دانستنیها
نظرسنجی در شعار سال
سطح رضایتمندی شما از عملکرد استاندار به چه میزان می باشد (لطفا بدون گرایشات سیاسی و با در نظر گرفتن اصول اخلاقی، پاسخ دهید)؟
نظری ندارم
کم
متوسط
زیاد
نظرات وگلایه ها
نکته ها و گاف ها
دامغان
میامی