پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
توجه بیشتر به تبعات اقتصادی کرونا
استاندار آذربایجان شرقی تاکید کرد:
اعتراضات در تبریز درگیری نداشت
نماینده مردم تبریز در مجلس با بیان این جمله که جو آرامی در تبریز حاکم است، گفت: این اعتراضات به گونه‌ای نبود که درگیری در آن وجود داشته باشد پس از فراخوانی که در داخل و خارج داده شد در همان ساعت اولیه مردم پراکنده شدند.
وجود ۱۹ هزار زن سرپرست خانوار مستمری‌بگیر در آذربایجان شرقی
مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی تعداد زنان سرپرست خانوار مستمری بگیر را ۱۹ هزار و ۱۵۱ نفر عنوان کرد و گفت: گفت: ۷۷ هزار و ۵۷۰ نفر معلول در آذربایجان شرقی تحت پوشش اداره کل بهزیستی هستند.
چهارمین هنرمند آذربایجان شرقی؛
«حیدر عباسی» گواهینامه برتر هنری را دریافت کرد
استاد «حیدر عباسی»، شاعر، مترجم و نویسنده نام‌‎آشنای مراغه‌‎ای به عنوان چهارمین هنرمند این شهرستان گواهینامه درجه یک هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را دریافت کرد.
استاندار آذربایجان شرقی؛
خدمت در نظام جمهوری اسلامی، عبادت است
محمدرضا پورمحمدی با تاکید بر توانمندسازی اقشار محروم و نیازمند جامعه، گفت: اقتصاد ما، اقتصاد عقب افتاده جهان سومی بود که اکنون به سمت توسعه یافتگی حرکت می‌کند و این دوران گذار همیشه تبعاتی از جمله آسیب‌های اجتماعی، فقر و بی‌عدالتی دارد
تکذیب خبر ابطال ۱۷ صندوق رای در تبریز
رییس هیات نظارت بر انتخابات شورا‌های اسلامی شهرستان تبریز گفت: خبر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر ابطال ۱۷ صندوق رای در تبریز کذب است.
نتایج آرای ششمین دوره انتخابات شورای شهر در استان آذربایجان شرقی
پیرو اخبار دریافتی، نتایج ششمین انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در استان آذربایجان شرقی به تفکیک به شرح زیر است. گزارش در حال تکمیل می‌باشد.
۴۰ میلیارد تومان اعتبار برای تصفیه خانه تبریز تخصیص می‌یابد
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: ۴۰ میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز مدول دوم تصفیه خانه تبریز به صورت نقد تا یک هفته آینده تخصیص می‌یابد.
تثبیت بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار هکتار از اراضی ملی استان آذربایجان شرقی
رئیس‌کل دادگستری آذربایجان شرقی گفت: از ابتدای شروع موضوع اجرای قانون جامع حد نگار تا پایان سال گذشته بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار هکتار از اراضی ملی در استان تثبیت شده که تنها نزدیک به یک میلیون و ۲۰۰ هزار هکتار از این اراضی در سال ۱۳۹۹ تثبیت شده است.
شناسایی ۲ پهنه جدید از ذخایر معدنی مس در آذربایجان‌شرقی
مدیر اکتشافات شرکت ملی صنایع مس ایران با اشاره به اینکه ۶ محدوده اکتشافی مس در پهنه‌های اهر و هریس از توابع آذربایجان‌شرقی به صورت همزمان فعال است، گفت: تاکنون ۲ پهنه امیدبخش و دارای ذخایر معدنی جدید شناسایی شده است.
روستای تاریخی صور شهرستان بناب به پایگاه ملی میراث فرهنگی تبدیل شد
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از تبدیل روستای تاریخی صور شهرستان بناب به پایگاه ملی میراث‌فرهنگی خبر داد.
لغو قرارداد پیمانکار خاطی به خاطر رفتار نادرست در جمع‌آوری سگ‌ها
شهردار تبریز ضمن عذرخواهی بابت رفتار پیمانکار جمع آوری سگ‌های بلاصاحب گفت: پیمانکار خاطی لغو قرارداد شد
تخریب ویلای مجلل ۲۵ میلیارد تومانی در تبریز
سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان‌شرقی اعلام کرد، ویلای مجللی به ارزش ۲۵ میلیارد تومان در تبریز که در حال ساخت بود، در راستای اعمال تبصره دو ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ‌ها تخریب شد.
خودکفایی کامل ایران با راه‌اندازی خط تولید برد‌های الکترونیکی لوازم خانگی
شرکت دانش بنیان صبح پارلار آسیا با داشتن ۵۸۰ متخصص، ۷۰ درصد از برد‌های لوازم خانگی کشور در ۲۵۰ نوع مختلف را تولید می‌کند و کشور در این زمینه به خودکفایی کامل رسیده است.
انتقال ۶۵۰ میلیون مترمکعب آب به پیکره دریاچه ارومیه با تحقق پروژه انتقال آب زاب
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به انتقال آب از تونل زاب به دریاچه ارومیه گفت: با بهره برداری از این پروژه، ۶۵۰ میلیون مترمکعب آب به سمت دریاچه ارومیه هدایت شده و از خشکی آن جلوگیری می‌کند.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
معاون استاندار آذربایجان‌شرقی تأکید کرد؛
لزوم تجدید نظر در قوانین معدن
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: باید در قوانین بخش معدن تجدیدنظر شود وگرنه هر فرد متمول نیز می‌تواند اقدام به اخذ و حتی خرید و فروش پروانه‌های اکتشاف معادن کند.
تخریب ارگ تاریخی علیشاه برای ساخت مصلا تبریز!
اکبر تقی‌زاده، مدیرکل اسبق میراث فرهنگی استان آذربایجان‌شرقی به ماجرا تخریب و گودبرداری‌هایی در «ارگ علیشاه تبریز» اشاره می‌کند که در دوره مدیریت او بر میراث فرهنگی و هم‌زمان با روی کار آمدن امام جمعه جدید تبریز آغاز شد تا ردپا یکی از قدیمی‌ترین مساجد تاریخی ایران رو به نابودی رفته و به‌جایش مصلی ساخته شود.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
دستگیری جاسوس اسرائیلی در آذربایجان‌شرقی
مدیرکل اطلاعات آذربایجان‌شرقی از بازداشت جاسوس اسرائیلی و چند جاسوس در ارتباط با سرویس‌های امنیتی کشور‌های مختلف در استان خبر داد.
تحقق ۹۰ درصدی بودجه شهرداری تبریز تا پایان ۹۹
رئیس شورای اسلامی تبریز گفت: پیش‌بینی تحقق ۹۰ درصدی بودجه شهرداری این شهر تاپایان اسفند ماه جاری، نشان‌دهنده بودجه‌بندی مناسب از سوی شورا و شهرداری است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
طرح کاشت درخت در حیاط با شورای شهر تبریز
شهردار تبریز از ثبت نام ۵۵۰نفر از شهروندان در سامانه طرح کاشت نهال در حیاط منازل خبر داد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
معدن مس «جیغه» هریس نسخه مرگ تدریجی باغات و احشام منطقه
به تازگی اقداماتی برای بهره برداری از معدن مس جیغه آغاز شده که بدلایل زیست محیطی و نداشتن مجوز‌های محیط زیستی، فعالیت آن با ممانعت روستائیان آن منطقه روبرو شده است.  
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
فرآوری محصولات مس سونگون در خود استان انجام می‌شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌شرقی با اشاره به اجرای ۲۲ طرح در مجتمع مس سونگون ورزقان، گفت: تلاش می‌کنیم با بهره‌برداری از طرح‌های توسعه‌ای، فرآوری محصولات این مجتمع در خود استان صورت گیرد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
۱۱ اثر تاریخی غیرمنقول در آذربایجان شرقی ثبت ملی شد
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان شرقی، از ثبت ۱۱ اثر تاریخی غیرمنقول استان در فهرست آثار ملی کشور خبر داد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
دریافت مالیات از تفکیک کنندگان غیرمجاز زباله دروغ است
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند‌های شهرداری تبریز گفت: اخذ مالیات از تفکیک‌کنندگان غیرمجاز زباله در این کلانشهر صحت ندارد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
معاون دانشگاه شهید مدنی آذربایجان:
فعالیت ۲۵ شرکت فناور برای تبدیل ایده‌ها و طرح‌ها
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه شهید مدنی آذربایجان گفت: ۲۵ شرکت فناور در مرکز رشد دانشگاه فعالیت می‌کنند که برای تبدیل ایده‌ها و طرح‌های بیش از ۱۰ میلیارد ریال از سوی پارک علم و فناوری استان حمایت مالی انجام گرفته است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
سهام معادن طلای تکاب باید به مردم عادی و روستاییان تعلق گیرد
نماینده مردم تکاب و شاهین‌دژ در مجلس شورای اسلامی گفت: اختصاص درصدی از سهم معدن تکاب به کارکنان و کارگران کار مناسبی است، اما کافی نیست چرا که این سهام باید به مردم عادی تکاب و روستا‌ها نیز اختصاص داده شود.
یادداشت و دیدگاه ها
طنز و کاریکاتور
رویای کودکان کار
مواظب رفتار خودمان باشیم:
ادله های واهی برای جدایی
گسترش طلاق در جامعه؛
مالیات بر درنیامد
مشکلات بنگاه های اقتصادی؛
مواردی که در تبلیغات انتخابات باید رعایت شود
بایدها و نبایدهای انتخاباتی؛
گفتگو و گزارش
نقد و بررسی
وبلاگستان
خواندنیها-دانستنیها
نظرسنجی در شعار سال
سطح رضایتمندی شما از عملکرد استاندار به چه میزان می باشد (لطفا بدون گرایشات سیاسی و با در نظر گرفتن اصول اخلاقی، پاسخ دهید)؟
نظری ندارم
کم
متوسط
زیاد
نظرات وگلایه ها
نکته ها و گاف ها
وعده های استانی
میانه،سراب، هریس،اهر
هوراند،کلیبر،خداآفرین
جلفا،مرند،اسکو،شبستر
آذرشهر،ملکان،بناب،عجب شیر
پیگیری های ویژه
سایر حوزه ها