پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
توجه بیشتر به تبعات اقتصادی کرونا
استاندار آذربایجان شرقی تاکید کرد:
جلوگیری از سخنرانی نماینده منتقد دولت در جلسه دیدار با ابراهیم رئیسی
احمد علیرضابیگی، نماینده مجلس در تبریز، با انتشار مطلبی در توییتر از عدم اجازه به وی جهت انجام سخنرانی در جلسه شواری اداری آذربایجان شرقی خبر داد.
بازگشایی مجدد خط ریلی جلفا- جمهوری آذربایجان و روسیه
رئیس اتاق تبریز با تاکید بر بازگشایی مجدد خط ریلی جلفا گفت: اتصال خط جلفا به خط آهن شمال غرب و راه آهن آذربایجان و روسیه جزو اولویت‌های توسعه تجاری است.
۱۰ سال تاخیر برای افتتاح سد شهید مدنی
۱۰ سال از افتتاح سد شهید مدنی می‌گذرد، اما همچنان این پروژه تشنه اعتبار بوده و آبگیری و تکمیل آن نیازمند تامین اعتبار کافی است.
لزوم سرعت بخشی به احیای معادن شهرستان هریس
معاون سیاسی، امنیتی استاندار آذربایجان شرقی در مورد معادن شهرستان هریس گفت: احیای معادن نیز در این شهرستان باید سرعت بیشتری پیدا کند تا از منافع این معادن اهالی از باب تعهد اجتماعی معادن بهره‌مند شوند و مشکل بیکاری نیز مرتفع شود.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان آذربایجان‌شرقی:
شهرک صنعتی - تخصصی مس آذربایجان توان ایجاد تحول در منطقه را دارد
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه شهرک صنعتی ورزقان به رغم گذشت چندین سال از راه‌اندازی آن، پیشرفت چندانی نداشته است، گفت: شهرک صنعتی تخصصی مس فرصت مطلوبی است که می‌تواند در قالب توسعه شهرک ورزقان در سال‌های آینده در توسعه منطقه نقش ایفا کند.
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی:
آغاز طرح انتقال آب ارس به دشت تبریز؛ به زودی
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی گفت: طرح انتقال آب رود ارس به دشت تبریز تا ۲۰ روز آینده به طور رسمی آغاز می‌شود.
ضرورت ورود نمایندگان به تخلفات فولاد میانه
نماینده مردم میانه در مجلس اختلاف‌افکنی مافیای قدرت بین مسوولان و نمایندگان را عامل اصلی عقب‌ماندگی این شهرستان دانست و گفت: مافیای قدرتی که در فولاد میانه و آذربایجان ریشه دوانده، از ورود مدیران بالادستی و نمایندگان مجلس به تخلفات رخ‌داده احساس خطر کرده‌اند.
ایجاد شهرک صنعتی مشترک و راه‌اندازی بازارچه مرزی ایران و جمهوری آذربایجان
استاندار آذربایجان‌شرقی، توافق برای ایجاد شهرک صنعتی مشترک و راه‌اندازی بازارچه مرزی و سرمایه‌گذاری متقابل بخش خصوصی دو کشور را از دیگر دستاورد‌های این سفر برشمرد و گفت: با توجه به توانمندی شرکت‌های قطعه‌ساز آذربایجان‌شرقی، برای حضور این شرکت‌ها همچنین ایجاد نمایندگی شرکت‌هایی مانند تراکتورسازی در جمهوری آذربایجان توافق شد.
معاون شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی:
شهرک‌های صنعتی، قربانی بی‌توجهی
معاون صنایع کوچک و شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی ضمن انتقاد از بی اعتنایی دستگاه‌های اجرایی به ارائه خدمات به این شهرک‌ها گفت: شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی با مشکلات ساختاری بی‌شماری دست و پنجه نرم می‌کنند.
تا امروز مدرکی دال بر مالکیت یا انتفاع فرد معلول مراغه‌ای از مغازه تخریب شده به دادگستری ارائه نشده است
​بررسی ادعای تخریب مغازه‌ای در مراغه بدون دستور قضایی در دستورکار دادگستری آذربایجان شرقی قرار گرفت.
نامه‌ی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی شورای حوزه تبریز
به گزارش دایره اطلاع رسانی و روابط عمومی حزب اتحاد منطقه آذربایجان شرقی، شورای حوزه تبریز در نامه‌ای خطاب به آقای رنجبر شهردار جدید تبریز پیشنهادات و نکاتی را مطرح و تقدیم حضور ایشان نمود که در مطلب زیر می‌خوانید.
عزم دولت برای اتمام ۱۵۰۰ طرح نیمه‌تمام در آذربایجان‌شرقی
اظهارات هفته‌های اخیر رییس جمهوری و مقام‌های استانی درباره تکمیل طرح‌های بر زمین مانده آذربایجان‌شرقی، از عزم دولت سیزدهم برای اتمام یک هزار و ۵۰۰ طرح نیمه‌تمام در این خطه حکایت می‌کند.
روستایی که ۱۱ خانوار بیشتر ندارد!
نزاع بر سر چشمه‌ی روستای مولو چراغی مردان
رئیس اداره‌ی آب شهرستان هشترود می‌گوید اهالی برای حل مشکلات خود به بخش اداری مراجعه کنند. رئیس اداره‌ی آب روستایی هم می‌گوید آب این چشمه سال دیگر خشک می‌شود.
حکایت هر ساله؛
سیب اهر کنار جاده!
این روز‌ها تا چشم کار میکند تمام جاده‌های منتهی به شهرستان اهر پر شده است از سیب بادریز، حکایت ناخوشایندی که همه ساله طی سه ماه مرداد، شهریور و مهر تکرار می‌شود.
نظرات منتشره: ۳ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
رسیدگی به پرونده کودک آزاری یک معلم
در روز‌های اخیر خبری در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی شهرستان اهر مبنی بر کودک آزاری یک معلم روستایی به شکل گسترده‌ای دست به دست شد.
رعایت الزامات زیست محیطی در مس سونگون ضروری است
سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل آذربایجان‌شرقی بر لزوم رعایت الزامات و مقررات زیست محیطی در معدن مس سونگون ورزقان تاکید کرد.
انتقال آب ارس به تبریز تسریع شود/ آیا مغان به کویر تبدیل می‌شود؟!
استاندار آذربایجان شرقی گفت: بدون تردید انتقال آب ارس به تبریز یکی از مهمترین و بزرگ‌ترین طرح‌های عمرانی در بخش زیرساخت وزارت نیرو است که تسریع در تکمیل و اتمام آن باید جزو اولویت‌های اصلی وزارت نیرو قرار بگیرد تا از ثمرات و ظرفیت‌های اقتصادی آن مردم منطقه در کوتاه‌ترین زمان بهره‌مند شوند.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
تخصیص  ۶۵۰۰ میلیارد تومان برای جبران خسارات خشکسالی و تغییر اقلیم در ایران
رئیس سازمان مدیریت بحران گفت: به دلیل خشکسالی و حوادث گوناگون تغییر اقلیم در کشور، تاکنون ۶۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار جبران خسارات اختصاص یافته است.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان‌شرقی:
ناکارآمدی‌ها در اطفای آتش‌سوزی در جنگل‌های ارسباران
مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان‌شرقی اعلام کرد: بالگرد‌های اعزامی از تهران برای اطفای آتش‌سوزی در جنگل‌های ارسباران به دلیل نقص فنی، کارایی ندارند.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
کشف فسیل‌های ۹ میلیون ساله فیل، زرافه، اسب، آهو، کرگدن و گراز در مراغه
رئیس اداره حفاظت محیط زیست مراغه از کشف فسیل های ۹ میلیون سال قبل حیوانات مهره دار دراین شهرستان خبر داد.
نظرات منتشره: ۳ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
اعتراضات در تبریز درگیری نداشت
نماینده مردم تبریز در مجلس با بیان این جمله که جو آرامی در تبریز حاکم است، گفت: این اعتراضات به گونه‌ای نبود که درگیری در آن وجود داشته باشد پس از فراخوانی که در داخل و خارج داده شد در همان ساعت اولیه مردم پراکنده شدند.
نظرات منتشره: ۲ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
وجود ۱۹ هزار زن سرپرست خانوار مستمری‌بگیر در آذربایجان شرقی
مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی تعداد زنان سرپرست خانوار مستمری بگیر را ۱۹ هزار و ۱۵۱ نفر عنوان کرد و گفت: گفت: ۷۷ هزار و ۵۷۰ نفر معلول در آذربایجان شرقی تحت پوشش اداره کل بهزیستی هستند.
چهارمین هنرمند آذربایجان شرقی؛
«حیدر عباسی» گواهینامه برتر هنری را دریافت کرد
استاد «حیدر عباسی»، شاعر، مترجم و نویسنده نام‌‎آشنای مراغه‌‎ای به عنوان چهارمین هنرمند این شهرستان گواهینامه درجه یک هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را دریافت کرد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
استاندار آذربایجان شرقی؛
خدمت در نظام جمهوری اسلامی، عبادت است
محمدرضا پورمحمدی با تاکید بر توانمندسازی اقشار محروم و نیازمند جامعه، گفت: اقتصاد ما، اقتصاد عقب افتاده جهان سومی بود که اکنون به سمت توسعه یافتگی حرکت می‌کند و این دوران گذار همیشه تبعاتی از جمله آسیب‌های اجتماعی، فقر و بی‌عدالتی دارد
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
تکذیب خبر ابطال ۱۷ صندوق رای در تبریز
رییس هیات نظارت بر انتخابات شورا‌های اسلامی شهرستان تبریز گفت: خبر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر ابطال ۱۷ صندوق رای در تبریز کذب است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
یادداشت و دیدگاه ها
طنز و کاریکاتور
رویای کودکان کار
مواظب رفتار خودمان باشیم:
ادله های واهی برای جدایی
گسترش طلاق در جامعه؛
مالیات بر درنیامد
مشکلات بنگاه های اقتصادی؛
مواردی که در تبلیغات انتخابات باید رعایت شود
بایدها و نبایدهای انتخاباتی؛
گفتگو و گزارش
نقد و بررسی
وبلاگستان
خواندنیها-دانستنیها
نظرسنجی در شعار سال
سطح رضایتمندی شما از عملکرد استاندار به چه میزان می باشد (لطفا بدون گرایشات سیاسی و با در نظر گرفتن اصول اخلاقی، پاسخ دهید)؟
نظری ندارم
کم
متوسط
زیاد
نظرات وگلایه ها
نکته ها و گاف ها
وعده های استانی
میانه،سراب، هریس،اهر
هوراند،کلیبر،خداآفرین
جلفا،مرند،اسکو،شبستر
آذرشهر،ملکان،بناب،عجب شیر
پیگیری های ویژه
سایر حوزه ها