پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
مسکن مهر ۲۳۰۰ واحدی پارس آبادمغان بدون نانوایی، مغازه و پاسگاه!
ساکنین مسکن مهر فاز ۱ و ۲ در پارس آبادمغان از نبود حتی یک نانوایی لواش پز، مغازه و دیگر مشکلاتی همچون نبود پاسگاه یا کلانتری در این شهرک گلایه‌مند بوده و خواهان پیگیری توسط مسئولان هستند.
وقتی امام جمعه اردبیل از شرکت‌های هواپیمایی گلایه‌مند است، وای به حال مردم عادی
آیت‌الله عاملی با توجه به افزایش سفر به سرعین از کاهش تعداد پرواز‌ها به اردبیل انتقاد و آن رابسیار نگران کننده توصیف کرده و گفته بود به رزرو کنندگان هتل در سرعین خسارت وارد شده است.
ابهام ۲۱ میلیاردی در مزایده محصولات باغی کشت و صنعت مغان!
به دنبال آگهی مزایده محصولات مجتمع باغات شرکت کشت و صنعت مغان شنیده‌ها از ابهام در واگذاری آن به یک فرد غیربومی حکایت دارد.
ادعای راه اندازی شهرک ۷۰ هکتاری علم و فناوری اردبیل توسط استاندار
عاملی، استاندار اردبیل گفت: در سال‌جاری تلاش ما بر این است تا شهرک علم و فناوری استان را در مساحت ۷۰ هکتار آماده بهره‌برداری کنیم.
فرماندار اردبیل بجای بیان مشکل قاچاق آرد، از روش‌های مقابله و میزان کشفیات بگوید
مثلا فرماندار هستید! اینکه بگوییم آرد قاچاق می‌شود و همانند آنها، تنها صورت مسئله را بیان کرده ایم که مسلما، مسئولیت شما را بیشتر هم خواهد کرد. لطفا بجای بیان مشکل، از روش‌های ارتقا نظارت و کنترل قاچاق آرد و میزان کشفیات بگوئید.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
مهمترین صنایع دستی استان اردبیل:
ورنی مغان، دست بافته‌ای برخواسته از دل طبیعت
ورنی مغان به عنوان یکی از مهمترین صنایع دستی استان اردبیل با قدمتی طولانی نمادی از فرهنگ مردم منطقه آذربایجان است.
معافیت واحد‌های مستقر در شهرک‌های صنعتی اردبیل از ارزیابی زیست محیطی
قاسم پور، مدیرکل حفاظت محیط زیست اردبیل گفت: با حکم هیئت مقررات‌زدایی واحد‌های صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی نیازی به استعلام محیط زیست در ارزیابی‌های زیست محیطی ندارند.
همه برای فرمانداری پارس آبادمغان گزینه دارند الا مردم! / آقای
طولانی شدن پروسه انتخاب فرماندار پارس آبادمغان در حالیست که اخیرا نیز شنیده ایم گزینه غیربومی به نام (م - ع) که سال ۹۱ نیز زمانی فرماندار یکی از شهر‌های استان اردبیل بود برای فرمانداری پارس آبادمغان نهایی شده است و به احتمال زیاد تکلیف فرمانداری پارس آبادمغان هفته آینده مشخص خواهد شد.
وعده تحقق افزایش درآمد سه میلیارد دلاری استان اردبیل تا سه سال آینده!
کی مرده کی زنده؟ حالا گفتیم که گفتیم. وقتی وعده و بیان آرزو‌ها، شعار سالاری، سلیقه گرایی، جای برنامه ریزی را گفته و نهاد ناظری هم برای مطالبه وجود ندارد باعث می‌شود که استاندار اردبیل هم وعده افزایش درآمدی سه میلیارد دلاری استان اردبیل تا سه سال آینده را بدهد. سالی یک میلیارد دلار! ما هم آرزو داریم بشود، اما به نظر شما شدنی است؟
حساس‌ترین نقطه مرزی کشور در بلاتکلیفی مدیریتی!
چرا برای اعلام منطقه آزاد مغان روزه سکوت گرفته اید؟
شرایط حاضر در استان به هیچ وجه به نفع توسعه منطقه نبوده و انتظار می‌رود دبیر شورای عالی مناطق آزاد با درک شرایط حساس کنونی در این منطقه مرزی بدون توجه به حاشیه‌های احتمالی لابی‌های سیاسی با اعلام نقطه مصوب که پیش‌تر در مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز تصویب شده بر شیطنت جریان‌های حاکم بر موضوع را خاتمه دهد.
با توجه به عدم رضایت مردم در ارائه خدمات؛
ممنوعیت سرو صبحانه در ادارات دولتی
معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی استانداری اردبیل گفت: گله‌مندی مردم از برخی ادارات و سازمان‌ها به حق است چرا که به جای شروع کار ادارات از ساعت ۸ صبح، ما شاهد صرف صبحانه کارکنان در ساعات اول صبح هستیم در حالی که هیچ دستگاه اجرایی حق ندارد برای کارکنان خود در ساعات اداری صبحانه سرو کند.
مبادله موافقت‌نامه با دستگاه‌های غیرتخصصی در استان اردبیل غیر قانونی است
مدیر ضوابط فنی و اجرایی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: در سال آینده مبادله موافقت‌نامه با دستگاه‌های غیرتخصصی در ساخت و ساز‌ها ممنوع است.
پیشرفت ۹۸ درصدی پروژه بزرگراه «اهر-تبریز»
نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی از پیشرفت ۹۸ درصدی پروژه‌ی بزرگراه «اهر-تبریز» خبر داد.
قیمت زمین در منطقه ویژه اقتصادی اردبیل از استان‌های همجوار گرانتر است
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل گفت: متاسفانه قیمت زمین وگذاری در منطقه ویژه اقتصادی اردبیل هر متر 760 هزار تومان تعیین شده در حالی که در استان همجوار این رقم کمتر از 230 هزار تومان است که بهتر است مسئولان در این زمینه دستور تعدیل قیمت صادر کنند.
ارتقای شاخص‌های توسعه استان اردبیل هدف‌گذاری شده است
استاندار اردبیل با بیان اینکه تلاش می کنیم میزان برخورداری استان از توسعه را به میانگین کشوری ارتقا دهیم ، تصریح کرد: در این راستا همه مسئولان باید با احساس وظیفه بیشتر و همدلی و همراهی اقدام کرده و از نگاه‌های تنگ‌نظرانه که باعث عقب‌ماندگی استان می‌شود، بپرهیزند.
خرید ۱۰۰ میلیارد تومان بادام زمینی از کشاورزان پارس آبادی با چک بی محل
افرادی بصورت حرفه‌ای و پراکنده جهت خرید بادام زمینی به مزارع کشاورزی در نقاط مختلف منطقه می‌روند و با دادن چک بی محل و ناشناس حدود ۱۰۰ میلیارد تومان بادام زمینی از کشاورزان خرید کرده و از منطقه متواری شدند.
وعده راه اندازی دانشکده پرستاری پارس‌آبادمغان هم پوچ از آب درآمد!
بار‌ها از زبان نمایندگان مجلس، مسئولان استانی و شهرستانی سابق و فعلی وعده راه اندازی دانشکده پرستاری در پارس آبادمغان را شنیده ایم که دیگر مردم نیز به اینگونه وعده‌های پوچ و کاغذی عادت کرده‌اند. این وعده روی کاغذ نماینده پارس آباد در حالیست که ابراهیم امامی فرماندار پارس اباد نیز مردادماه سال ۹۹ با اشاره به اینکه وجود ۳ بیمارستان نقطه عطفی در ارتقا سلامت شهرستان می‌باشد، اظهار کرده بوده که با توجه به ظرفیت‌های شهرستان در حوزه بهداشت و سلامت دانشکده پزشکی و پرستاری از مطالبات مردم این شهرستان بوده که امسال رشته پرستاری برای اولین بار در پارس آباد پذیرش خواهد شد؟!
تاسیس آژانس خاک و نخاله در شهر اردبیل
سخنگوی شورای شهر اردبیل با اشاره به اینکه متاسفانه شهروندان اردبیل در سردرگرمی بسیاری برای تحویل نخاله‌های ساختمانی هستند از تاسیس آژانس خاک و نخاله خبر داد.
مردم بدانید که نمایندگان مجلس و گروه‌های سیاسی در عزل و نصب‌ها دخالت می‌کنند
حبیب‌زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: در دولت فعلی نیز این عزیزان عملاً در انتخاب مدیران شبکه‌های بهداشت و رئیس بیمارستان‌ها و... استان به جای توجه به توانمندی، تخصص، تعهد، مقبولیت، محبوبیت افراد جهت مشروعیت سازمان و رضایت عمومی دخالت‌شان در عزل و نصب‌ها صرفاً با معیار این از من است و آن از من نیست تعیین تکلیف می‌کنند.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
گشایش معبر مرزی اصلاندوز را پیگیری می‌کنیم
استاندار اردبیل گفت: با توجه به شرایط استثنایی شهرستان اصلاندوز در نقطه صفر مرزی با هماهنگی سفیر ایران در جمهوری آذربایجان، گشایش معبر مرزی این شهرستان را پیگیری می‌کنیم.
ناحیه صنعتی ویژه صنایع تبدیلی در پارس آباد راه اندازی می‌شود
استاندار اردبیل گفت: شهرستان پارس آباد به عنوان قطب کشاورزی کشور و محل تولید محصولات استراتژیک باید به ناحیه صنعتی ویژه صنایع تبدیلی مجهز شود.
ائمه جمعه استان اردبیل در نمازجمعه ۲۱ آبان‌ماه چه گفتند؟
ائمه جمعه استان اردبیل در خطبه‌های نمازجمعه ۲۱ آبان‌ماه ۱۴۰۰ به سیلی محکم سپاه پاسداران به دزدی دریایی آمریکا اشاره کرده و اقتدار در مذاکرات هسته‌ای را خواسته و مطالبه مردم دانستند. مسائل و مشکلات شهرستان‌ها نیز از جمله مواردی بود که ائمه جمعه از تریبون نمازجمعه بیان کردند.
تداوم تکرار آلودگی ارس توسط نیروگاه ارمنستانی و احتمال افزایش سرطان در اردبیل
آلودگی شدید آب ارس توسط نیروگاه قدیمی ارمنستان در مقابل روستای اوشتبین در قاراداغ، رنگ این رودخانه مرزی را به رنگ سبز در آورده است. پیش‌تر دادستان کل کشور از پیگیری و تشکیل هیئت ویژه بررسی آلودگی رود ارس در ایران و ارمنستان خبر داده بود.
آیت‌الله رئیسی در بازدید از بقعه شیخ صفی‌الدین اردبیلی:
شخصیت شیخ صفی‌الدین و تاریخ صفویه باید به درستی به مردم معرفی شود
رئیس جمهور غروب جمعه با حضور در مسجد تاریخی عالی قاپوی اردبیل، نماز مغرب و عشا را در این مسجد تاریخی اقامه کرد.
طومار بازماندگان قربانیان تصادفات جاده‌ای محور عربلو - حاج عوض - بیله سوار به رئیس جمهور
در آستانه سفر رئیسی به اردبیل، بازماندگان طومار بازماندگان قربانیان تصادفات جاده‌ای محور عربلو - حاج عوض - بیله سوار، طوماری را خطاب به رئیس جمهور امضا نمودند. در این طومار از رئیس جمهور خواستار شدند تا توجه ویژه و اقدام عاجل برای اجرای بهسازی و متناسب سازی این محور انجام گیرد تا بیش از این شاهد تلفات جانی و روحی مرزادارن و کشاورزان و عشایر ساکن در امتداد این مسیر که جوانان و عزیزان خود را از دست داده و با یأس و اندوه گذران عمر می‌نمایند نباشیم.
یادداشت و دیدگاه ها
طنز و کاریکاتور
گفتگو و گزارش
نقد و بررسی
وبلاگستان
خواندنیها و دانستنیها
نظرسنجی در شعار سال
سطح رضایتمندی شما از عملکرد استاندار به چه میزان می باشد (لطفا بدون گرایشات سیاسی و با در نظر گرفتن اصول اخلاقی، پاسخ دهید)؟
نظری ندارم
کم
متوسط
زیاد
نظرات وگلایه ها
نکته ها و گاف ها
بیله سوار،پارس آباد
گرمی،نمین
مشکین شهر
نیر،کیوی