پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
هیچ‌یک از پناهگاه‌های سگ‌های بلاصاحب در استان اصفهان از دامپزشکی مجوز نداشته و مورد تایید نیستند
مدیرکل دامپزشکی اصفهان گفت: هیچ کدام از پناهگاه‌های سگ‌های بلاصاحب در استان، مجوز و استاندارد اداره کل دامپزشکی را ندارند.
راهبرد متنوع سازی سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی کاشان
فرصت‌های سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی کاشان حاکی از آن است که تنوع در زمینه‌های سرمایه گذاری و توسعه زیرساخت‌های منطقه، موجب شده تا صنایع اولویت دار کشور، مزیت دسترسی به قطب‌های صنعتی و دانش بنیان‌ها در استان‌های تهران، قم و اصفهان را داشته باشند.
دوچرخه‌سواری زنان عقبه اجتماعی و امنیتی دارد
دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان درباره دوچرخه‌سواری زنان گفته این مسئله یک عقبه اجتماعی و امنیتی دارد به همین دلیل، ستاد امر به معروف و نهی از منکر به آن ورود کرده است.
بهبود بافت تاریخی شهر اصفهان با همت همگانی
رئیس شورای شهر اصفهان گفت: وضعیت بافت تاریخی شهر اصفهان وضعیتی است که باید ارگانی مثل استانداری بر روی آن متمرکز باشد تا بتوان همه نهاد‌های مسئول را به کار مشغول کرد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
رئیس تصفیه آب و پساب فولاد مبارکه:
فولاد مبارکه در ریل بهره‌گیری از پساب شهری
رئیس واحد تصفیه آب و پساب شرکت فولاد مبارکه گفت: جمع آوری و تصفیه پساب‌های بهداشتی شهر‌های اطراف با هدف استفاده در فعالیت‌های صنعتی و کاهش معضلات بهداشتی و زیست‌محیطی منطقه است.
ساخت یک نیروگاه ۱۵۰۰ مگاواتی و برنامه‌ریزی فولاد مبارکه
با توجه به نیازی که ما به انرژی برق داریم و با برنامه‌ریزی‌هایی که صورت می‌گیرد برای ساخت یک نیروگاه ۱۵۰۰ مگاواتی به عنوان یک ظرفیت جدید برنامه‌ریزی کردیم که هزار مگاوات نیروگاه حرارتی سیکل ترکیبی است و بیش از ۵۰۰ مگاوات نیروگاه تجدیپذیر مراحل مذاکره و انعقاد قرارداد و مطالعات فنی در دست اقدام است و انشاا... به زودی عملیات اجرایی آغاز خواهد شد.
مطالبات کشاورزان درست بود
به دنبال تحصن و مطالبه به‌حق کشاورزان در بستر زاینده‌رود، شبکه‌های معاند این بار سعی داشند با اختلاف‌افکنی بین سه استان یزد، اصفهان و چهارمحال اهداف خود را به پیش برند که با پیگیری کشاورزان و مسئولان استان خیال خام ضد انقلاب، خنثی شد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
به دلایل خشسکالی اصفهان؛
انتقال احتمالی صنایع آب‌بر اصفهان
یکی از دلایلی که برای خشسکالی اصفهان مطرح شده، وجود صنایع آب‌بر در اصفهان است. با وجود سیگنال‌هایی که از مجلس و اتاق ایران به گوش می‌رسد به نظر می‌رسد احتمالا صنایع آب‌بر ایران، منتقل می‌شوند. همچنین کارخانه ذوب‌آهن قرار است در افغانستان سرمایه‌گذاری خود را آغاز کند.
در تظاهرات مردمی، اصلاً نباید از گلوگه جنگی، پلاستیکی و حتی ساچمه‌ای استفاده کرد
سید محمود حسینی، استاندار پیشین استان اصفهان درباره حوادث اخیر در زاینده رود گفت: کلا برخورد خشن برای آرام کردن تظاهرات یا ناآرامی‌ها، معمولا نتیجه معکوس به دنبال دارد. به شخصه برای همین برخوردی که با معترضین در اصفهان صورت گرفت، نگران هستم. کاش همان کسانی که تا حالا حوصله به خرج داده و با تدبیر جلو رفتند، عجله نکرده و برخورد فیزیکی با معترضین را در دستور کار قرار نمی‌دادند. به نظر من، این اقدامات، تبعات ناگواری را به دنبال خواهد داشت.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
استفاده از طومار شیخ بهایی برای مدیریت حوضه آب زاینده‌رود
از میان تدابیر حقوقی می‌توان به طومار شیخ بهایی به‌عنوان سند مکتوبی برای مدیریت حوضه آب زاینده‌رود اشاره کرد. طومار شیخ بهایی، به‌عنوان سندی حقوقی برای تقسیم آب بین ساکنان ۷ بلوک آب‌خور (شامل ۲۷۰ سهام جزئی و ۳۳ سهم کلی) در نظر گرفته شده بود.
قول بی‌ثمر به مردم اصفهان نمی‌دهیم
بازکردن گره از ریسمان مشکلات کشاورزان، زارعین و برزگرانی که جزو اقشار زحمتکش و محروم جامعه بوده و هستند بی‌تردید یکی از افتخارات غیر قابل توصیف است. افراد شریف و زحمتکشی که روزی‌شان را با تلاش در کسب رزق حلال به‌دست می‌آورند.
عزیزان ما جمعه قبل تجمع کردند؛ همه هم متوجه کمبود آب شدند
امام جمعه اصفهان با بیان اینکه عزیزان ما در جمعه قبل تجمع کردند و همه متوجه کمبود آب شدند، گفت:، اما طبیعی است ادامه دادن کار برای منافقان و ضدانقلاب فرصت فراهم می‌کند و نباید ادامه پیدا می‌کرد، مشخص است که اتفاقات امروز کار کشاورز نیست.
همزمان با تحرکات عناصر مشکوک؛
کشاورزان اصفهان به تجمع خود پایان دادند
کشاورزان اصفهان که از روز‌های گذشته با برپایی چادر در بستر خشک زاینده‌رود خواستار رسیدگی به وضعیت کشت پاییزه خود بودند، صبح امروز همزمان با تحرک عناصر مشکوک با صدور بیانیه‌ای به تجمع خود پایان دادند.
ادعای اخراج خبرنگاران از شورای شهر کاشان
انصاف نیوز به انعکاس خبری از اخراج خبرنگار از شورای شهر کاشان، انتقاداتی چند را بر این شیوه تعامل با خبرنگاران وارد دانسته و توضیحاتی در این خصوص ارایه نموده است. ورای تائید یا تکذیب توضیحات، منتظر دریافت دفاعیات شورای شهر کاشان و روشنگری‌های احتمالی هستیم
آب مردم اسفرجان برای ویلا‌های مسئولان
عضو شورای اسفرجان خبر داده طرحی که قرار بود برای گردشگری اجرایی شود انحراف پیدا کرد و به جایش ویلا‌هایی برای تعدادی از مسئولان شهرستان شهرضا و استانداری ساخته‌اند.
اختصاص ۳۸۰۰ میلیارد تومان برای کشاورزان و طرح‌های آبی اصفهان
استاندار اصفهان گفت: مقرر شد به منظور حل مشکلات کشاورزان و توسعه طرح‌های آبی اصفهان ۳۸۰۰ میلیارد تومان اختصاص یابد.
وزیر نیرو و وعده ۱-۲ ساله حل آب اصفهان!
وزیر نیرو با حضور در جمع کشاورزان شرق اصفهان از عدالت در آب و بی آبی صحبت کرد! چارچوب کلامی که بنوبه خودش جای نقد فراوان دارد. اما ایشان وعده داده که در کوتاه مدت مشکل آب مردم شرق اصفهان را حل نموده و ظرف ۱-۲ سال آینده، کل مشکل برای همیشه حل خواهد شد! آیا آقای وزیر می‌دانند از چه چیزی صحبت کرده اند و چه وعده‌ای داده اند؟
تلاش برای قطعه قطعه کردن پیکر زخم خورده پارک ملی کلاه‌قاضی!
منطقه کلاه قاضی از جمله مناطق مهم محیط زیستی اصفهان است که پوشش گیاهی و جانوری خاص و متنوع آن حساسیت‌های ملی را برای حفظ و حراست از این کوهستان برانگیخته است.
موافقت با آزادسازی اراضی دانشگاه نجف آباد
رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان از تصویب و موافقت نهایی با آزاد سازی اراضی تحت مالکیت دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد برای اجرای پروژه تقاطع غیرهمسطح شهدای دانشجو خبر داد.
سردیس «زان قوکاسیان» در اصفهان را آتش زدند
عضو شورای شهر اسلامی اصفهان، به نقل از احمد رضایی، شهردار منطقه ۵ اصفهان، از آتش‌زدن سردیس «زاون قوکاسیان» مستندساز فقید، مولف کتب سینمائی و پژوهشگر و مدرس سینمای اصفهانی ارمنی‌تبار در میدان جلفا خبر داد. زاون قوکاسیان زاده ۱۳۲۹ و درگذشته ۱۳۹۳، کارگردان، فیلم‌ساز، منتقد، پژوهشگر و مدرس ایرانی ارمنی‌تبار صاحب‌نظر سینمای ایران بود.
در پی تخریب بخشی از دیوار دانشگاه آزاد نجف آباد؛
قوه قضائیه درباره علت ورود به اقدام نماینده مردم نجف آباد پاسخ داد
مرکز رسانه قوه قضائیه اعلام کرد:‌قوه قضائیه از باب حقوق عمومی به اقدام نماینده مجلس شورای اسلامی در تخریب بخشی از دیوار دانشگاه آزاد نجف آباد ورود کرده است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
غیرقانونی بودن فک پلمب مشعل‌های مازوت‌سوز نیروگاه شهید منتظری
نماینده مردم شاهین‌شهر، برخوار و میمه در مجلس گفت: در اقدامی پیش‌دستانه به وزرای نیرو و نفت تذکر دادیم که به تبعات زیست‌محیطی و بهداشتی تصمیمات خود توجه کنند.
اگر ارتفاع آب سد ۳ متر دیگر کاهش یابد، نیروگاه آن از مدار خارج می‌شود
نیروگاه سد زاینده رود روزانه حدود ۲۰ ساعت به میزان ۱۴۰ مگاوات تولید برق دارد که وارد شبکه سراسری برق می‌شود. به طور قطع اگر ارتفاع آب سد زاینده رود حدود ۳ متر دیگر کاهش یابد، ناچار می‌شویم نیروگاه این سد را از مدار تولید خارج کنیم.
از سوی مجمع نمایندگان اصفهان
درخواستِ برگزاری جلسه فوری با رئیسی
رییس مجمع نمایندگان استان اصفهان در نامه‌ای به رییس جمهوری خواستار برگزاری جلسه فوری برای رفع مشکلات استان اصفهان شد.
معترضان، خط انتقال آب زاینده رود به یزد را شکستند
مدیرعامل آب منطقه‌ای یزد با بیان این که متأسفانه برای چندین بار به تأسیسات خط انتقال آب استان تعرض شده است، گفت: تا پایان عملیات بازسازی آب انتقالی یزد قطع است.
یادداشت و دیدگاه ها
طنز و کاریکاتور
این هم اسکناس جدید!
تغییر واحد پول کشور؛
دولتی ها مشغول انتخابات اند!
فعالیت هایی با رویکرد تبلیغاتی؛
حادثه ای تاسف بار و نادر
"در حاشیه‌" یک بخیه!!!
گفتگو و گزارش
زاینده رود خشک نیست؛ آب به اصفهان نمی‌رسد!
پمپ‌ها، آب را در بالادست می‌بلعند
‌زاینده‌رود تا ۵ سال دیگر احیا نمی‌شود
دبیر اجرائی نظام صنفی کشاورزان اصفهان:
تصمیم‌گیری برای تراموا زود است
معاون شهردار اصفهان:
نقد و بررسی
وبلاگستان
خواندنیها و دانستنیها
نظرسنجی در شعار سال
سطح رضایتمندی شما از عملکرد استاندار به چه میزان می باشد (لطفا بدون گرایشات سیاسی و با در نظر گرفتن اصول اخلاقی، پاسخ دهید)؟
نظری ندارم
کم
متوسط
زیاد
نظرات وگلایه ها
شرکتهای دانش بنیان و استارتاپ ها
نکته ها و گاف ها
نائین،اردستان،نطنز،آران و بیدگل
کاشا،برخوار،گلپایگا،شاهین شهر
سمیرم،شهررضا،دهاقان
مبارکه،لنجان،تیران،نجف آباد