پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
دبیر ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان: بحث اصلی ، مبُلغان دوچرخه سواری بانوان هستند
دبیر ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر در استان اصفهان گفت:اصل دوچرخه سواری و دوچرخه سواری بانوان هیچ اشکالی ندارد اما دوچرخه سواری بانوان در انظار عمومی است که اشکال دارد، اشکال در این موضوع خود به دوشاخه مربوط می‌شود یک فتاوای مراجع تقلید و دو ابعاد امنیتی این موضوع است.
رئیس هیئت مدیره کانون بازنشستگان ذوب آهن اصفهان:
اعتراض بازنشستگان ذوب آهن به اجرایی نشدن قانون همسان‌سازی حقوق
مجتبی احمدی گفت:بازنشستگان ذوب آهن امروز نسبت اجرایی نشدن قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان صندوق فولاد اعتراض داشتند،صندوق بازنشستگی فولاد این قانون را باید در فروردین ماه اجرا می کرد، اما همچنان اجرایی نشده و اعلام کرده اعتباری برای اجرای این قانون ندارد.
ظرفیت بستری بیمارستان‌های ویژه کرونا در اصفهان پُر شده است
آرش نجیمی گفت:ظرفیت بستری بیمارستان‌های ویژه کرونا در استان پُر شده و در صورتی که شهروندان پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنند، به‌دلیل افزایش چشمگیر شمار مبتلایان مجبور به اضافه کردن بیمارستان‌های جدید برای بستری مبتلایان جدید خواهیم شد.
زنگ خطر در ابیانه تاریخی به صدا درآمد
آتش به ابیانه تاریخی رسید
شعله‌هایِ حریق در ۵۰ باغ در دو منطقه‌ی شهر ابیانه زنگ خطری بود که برای بافت تاریخی ابیانه به صدا در آمده و ابیانه و بافت تاریخی آن را در معرض خطر آتش‌سوزی بزرگی قرار داده است.
بهره برداری از 20 ورزشگاه اصفهان با اعتبار75 میلیارد ریال
قدرت الله نوروزی گفت:اخلاق انسان محور حرکتی یک بعدی است اما اخلاق حیات محور، انسان، محیط زیست و حق بشری را محترم می شمارد که حرکت شهرداری برای بهره برداری از 20 ورزشگاه با اعتبار ٧۵ میلیارد ریال و با مشارکت بخش خصوصی در همین راستا انجام شده است.
زلزله‌های انارک، پیامد فعال شدن گسل‌های منطقه‌ای
۱۰ زلزله کوچک در سه روز گذشته بخش انارک شهرستان نایین را به لرزه درآورد که به گفته کارشناسان، گویای فعال شدن گسل‌های منطقه‌ای است.
رئیس کمیسیون اجتماعی و محیط زیست شورای اسلامی شهر اصفهان:
گزارشی از برخورد ناصحیح شهرداری اصفهان با کودکان کار نداشته ایم
کوروش محمدی گفت:به نگرش اشتباه به بحث کودکان کار، همواره از کودکان کار حمایت می‌شده ولی با تغییر نگرش مدیریت شهری و سمن‌ها در این کارگروه به جای حمایت از این قشر با کار آنها مقابله می‌شود، البته که حمایت نسبی از کودکان ادامه دارد.
تکمیل فاز یک پروژه انتقال پساب فولادشهر به کارخانه ذوب آهن اصفهان
مهدی نصر گفت:به منظور جبران آب مورد نیاز و کاهش برداشت آب از رودخانه زاینده رود و همچنین در راستای کاهش پیامدهای زیست محیطی، انتقال پساب فولادشهر به تصفیه خانه استحصال ذوب آهن در دستورکار قرار گرفت و پس از بررسی های فنی و اقتصادی توسط مدیریت مهندسی کارخانه، در سه فاز طراحی شده و در حال اجرا می باشد .
رئیس کمیسیون اجتماعی و زیست محیطی شورای اسلامی شهر اصفهان:
مصیبت کارن من را هوشیار کرد/فرآیندهای معیوب درمان کودکان فاجعه بار است
کوروش محمدی گفت: ساختار و فرآیندهای معیوب در رابطه با درمان کودکان فجایعی را گاهی اوقات رقم می‌زند که دردآور است که شاید صدای شهروندان و مهمانان از سایر شهرها به جایی نرسید اما من امروز صدای این مردم هستم.سیستم پاسخگویی درباره اصلاح فرآیندها موضع گرفته و صداهای معترض را محکوم می‌شود، هیچ پرونده‌ای در نظام پزشکی به‌ویژه در خصوص بیمارستان امام حسین(ع) موفق نبوده است.
زاینده رود در زندان اعیان نشین‌ها
دبیر اجرایی نظام صنفی کشاورزی با اعلام اینکه هنوز بخش اعظمی از حریم و بستر رودخانه زاینده رود در قلعه سرشیر در تصرف است، گفت: امیدواریم با توجه به ممنوعیت ساخت و ساز‌های غیرمجاز در بستر رودخانه نسبت به رفع این تصرفات اقدامات لازم انجام شود.
ورود دستگاه قضایی به فعالیت غیرمجاز معادن در نطنز
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نطنز با تاکید بر ورود قاطع دستگاه قضایی به فعالیت‌های غیرمجاز معادن در نطنز گفت: در رسیدگی به پرونده تخلفات برخی از معدن دار‌ها اراضی تصرف شده به بیت المال بازخواهد گشت.
تخریب ابنیه تاریخی آران و بیدگل در سایه سکوت مسئولان
ابنیه تاریخی نشان‌دهنده هویت ملی ما بوده و باید برای حفظ و نگهداری این ابنیه تاریخی تمامی تلاش خود را به کار بگیریم و آنان را در بهترین شرایط در معرض نمایش بگذاریم تا عموم مردم جهان مفاخر ایران را ببینند.
سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مبارکه
ساختمان مرکزی کارخانه فولاد مبارکه در فهرست آثار ملی ثبت شد
سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مبارکه گفت: ساختمان مرکزی کارخانه فولاد مبارکه با توجه به قدمت و معماری منحصر به فرد در فهرست آثار ملی ثبت شده است.
تنظیم ۱۳ قرارداد برای ساماندهی رودخانه‌های اصفهان
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اصفهان از تنظیم ۱۳ قرارداد از محل اعتبارات جاری این شرکت برای ساماندهی رودخانه‌های استان خبر داد.
ثبت میدان امام اصفهان به‌عنوان ثروت میراث فرهنگی در دنیا
ثبت میدان امام اصفهان به‌عنوان ثروت میراث فرهنگی در دنیامیدان امام اصفهان در قالب یک طرح تحقیقاتی به عنوان ثروت میراث فرهنگی در دنیا ثبت و معرفی شد تا زمینه جذب سرمایه‌گذاری بیشتر برای استفاده بهینه از آن فراهم شود.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
میدان مرکزی میوه و تره بار اصفهان به شبکه فیبرنوری مجهز می‌شود
محمد مجیری اظهار کرد: امسال میدان مرکزی میوه و تره‌بار به سمت دستیابی به ساختاری مکانیزه، الکترونیک و دیجیتال از هر نظر حرکت می‌کند.
خانه تاریخی مقدم ‌کاشان برای چهارمین بار متوالی آسیب دید
گودبرداری غیراصولی توسط شهرداری کاشان برای احداث پارکینگ تجاری چارسو مجددا به بخشی از خانه تاریخی و ثبتی مقدم کاشان آسیب وارد کرد.
هتل ساخته شده در محور تاریخی چهارباغ، کوتاه می شود!
معاون میراث فرهنگی ادارۀ کل میراث فرهنگی اصفهان گفت:به دنبال این هستیم که هتل خیابان شیخ بهایی، از محور چهارباغ دید نداشته باشد و خدشه‌ای به بافت تاریخی این محور وارد نشود.
باید تکلیف مرمت ترک قبلی مسجد شیخ لطف‌الله مشخص شود
یک پیشکسوت کاشی‌کاری و مرمت، ضمن تأکید بر لزوم توجه به مشکلات اساسی مسجد شیخ لطف‌الله می‌گوید: قبل از شروع هر اقدام مرمتی جدید بر روی گنبد مسجد شیخ لطف‌الله، باید تکلیف مرمت ترک قبلی آن مشخص شود.
مدیران کم‌کار اصفهانی تنبیه می‌شوند
استاندار اصفهان گفت: اگرچه در ماه‌های پایانی سال گذشته با رشد اشتغالزایی در استان اصفهان روبرو بودیم، اما کافی نیست.
مدیر آبرسانی شرکت ذوب آهن اصفهان عنوان کرد؛
سرمایه گذاری هزار میلیارد تومانی ذوب آهن برای کاهش مصرف آب
مدیر آبرسانی شرکت ذوب آهن اصفهان گفت: به منظور کاهش مصرف آب در ذوب آهن اصفهان تمهیدات گسترده‌ای انجام و پروژه‌های مختلفی تعریف شد تا علی رغم افزایش تولید، میزان برداشت از آب رودخانه زاینده رود کاهش یابد.
آزادسازی گنبد مسجد امام اصفهان از حصار داربست‌ها
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان از پیشرفت ۹۰ درصدی مرمت گنبد مسجد امام اصفهان و اتمام عملیات مرمت این گنبد در سال ۱۳۹۹ خبر داد.
تأمین اجتماعی استان اصفهان:
درباره بیمه بیکاری خودمان هم بلاتکلیفیم
مدیر کل تأمین اجتماعی استان اصفهان گفت: در استان حجم ثبت نام و واریزی بیمه بیکاری با رقم ۴۰۰ میلیارد تومان مواجه است، برای پرداخت آن خودمان هم بلاتکلیفیم که امیدواریم هرچه سریعتر مرتفع شود.
تا دو ماه آینده همه مدارس استان اصفهان بایدبه شیرآلات پدالی مجهز شوند
استاندار اصفهان گفت:همه مدارس استان اصفهان ظرف دو ماه آینده باید همه شیرآلات مدارس به شیرآلات پدالی تبدیل شوند تا هم مسائل بهداشتی رعایت و در مصرف آب صرفه جویی شود.
لزوم برخورد با واردکنندگان پوشاک قاچاق
عباس رضایی در کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان اصفهان به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان ماموریت داد تا زمینه تسریع در راه اندازی شهرک پوشاک و رفع موانع آن را دنبال کند.
یادداشت و دیدگاه ها
طنز و کاریکاتور
تغییر واحد پول کشور؛
فعالیت هایی با رویکرد تبلیغاتی؛
"در حاشیه‌" یک بخیه!!!
گفتگو و گزارش
نقد و بررسی
وبلاگستان
خواندنیها و دانستنیها
نظرسنجی در شعار سال
سطح رضایتمندی شما از عملکرد استاندار به چه میزان می باشد (لطفا بدون گرایشات سیاسی و با در نظر گرفتن اصول اخلاقی، پاسخ دهید)؟
نظری ندارم
کم
متوسط
زیاد
نظرات وگلایه ها
نکته ها و گاف ها
نائین،اردستان،نطنز،آران و بیدگل
کاشا،برخوار،گلپایگا،شاهین شهر
سمیرم،شهررضا،دهاقان
مبارکه،لنجان،تیران،نجف آباد