پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
بسیاری از نمایندگان مجلس و مقامات دولتی به صورت غیر قانونی از خط ویژه عبور می‌کنند
قرار بود خودرو‌های مقامات، به غیر از افراد دارای مجوز وارد خطوط ویژه نشوند، در اصل ماجرای عنابستانی با سرباز راهور از همین جا شروع شد و حاصل آن هم مقصر شناخته شدن قانونگذاری بود که خودش قانون را رعایت نمی‌کند. نگاه اجمالی در سطح شهر نشان می‌دهد خیلی از قانون گذاران دیگر هم خودشان قانون را رعایت نمی‌کنند، چون حالا در سطح شهر خطوط ویژه پر است از خودروی مجلسی‌هایی که به گفته پلیس راهور به جز تعداد معدودی از آن‌ها ما بقی مجوز تردد از خطوط ویژه را ندارند!
انتقاد یک نماینده از برخورد نیروی انتظامی با موتورسواران
زمانی که از طرح برخورد ناصحیح با موتور سواران انتقادمی کردیم مجلس خواب بود؟
نماینده مردم تهران در مجلس مدعی شده است که نیروی انتظامی کار جدیدی را انجام می‌دهد که قابل توجه است و می‌خواهیم کمیسیون امور داخلی به آن رسیدگی کند، چند روز پیش در میدان شهدا شاهد بودم مأموران نیروی انتظامی موتورسواری که با فرزندش در حال حرکت بود را پیاده کردند و تن پدر جلیقه گذاشتند و به او چوب دادند و کنار خیابان به او می‌خندیدند. باید از ایشان و سایر همکاران مجلسی شان پرسید که زمانی که ما با تصویب و اجرا شدن این طرح، صدای نقدمان بلند بود، چرا گوش شنوایی نداشتید؟ مگر می‌شود طرح فشلی مثل این طرح، عواض، پیامد و آسیب نداشته باشد؟ حوزه تصمیم گیری و سیاستگذاری پلیس راهور، نیازمند تحولات جدی است. با این وضعیت، این بخش از پلیس، بیشتر جنبه تشریفات دارد و عملکرد جریمه کردن. فرهنگ سازی، حساس سازی، توانمند سازی و ..، جایگاهی نمی‌تواند داشته باشد. پلیسی که هنوز کلمه و جمله استاندارد سازمانی برای مخاطب قرار دادن خودروی متخلف و غیر متخلف از پشت بلندگو را ندارد را خودتان قضاوت کنید.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
نخستین بار از بمب‌های بالدار دور ایستا استفاده کردیم
فرمانده نیروی هوافضای سپاه با اشاره به رزمایش مدافعان آسمان ولایت گفت: تمام سامانه‌های مورد استفاده در رزمایش مدافعان آسمان ولایت کاملا ایرانی استب و نخستین بار بمب‌های بالدار دور ایستا را که از هواپیما رها می‌شوند، استفاده و آن را رهگیری و به سامانه‌های پدافندی واگذار کردیم.
جانشین فرمانده نیروی انتظامی:
نشانه حضور اسرائیل در مرز ایران چیست؟
جانشین فرمانده نیروی انتظامی درباره این که گفته می‌شود ریشه‌هایی از نفوذ و حضور صهیونیست‌ها در مرز‌های شمال غربی دیده می‌شود، گفت: «طبق قرائن و شواهدی که اعلام می‌کنند بالاخره آن‌ها هستند، وقتی که پهپادهای‌شان را در صحنه نشان می‌دهند.»
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
دیدار فرماند‌های ارتش ایران و پاکستان؛
سرلشکر باقری وارد اسلام آباد شد
سردار سرلشکر پاسدار «محمد باقری» رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران در راس یک هیات بلندپایه نظامی شامگاه سه‌شنبه به منظور توسعه همکاری مشترک با پاکستان وارد «اسلام‌آباد» پایتخت این کشور شد.
فاجعه عدم گواهینامه 6 میلیون موتور سوار؟
رئیس پلیس راهور ناجا گفت: از ۱۲میلیون راننده موتور سیکلت در کشور تنها ۶ میلیون نفر گواهینامه دارند و ۶ میلیون نفر دیگر فاقد گواهینامه هستند.
استفاده از خاک این کشور علیه ایران صحت ندارد
نیروی مرزبانی جمهوری آذربایجان با انتشار بیانیه‌ای "اتهامات درخصوص استفاده از خاک این کشور علیه ایران" را رد کرد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
مجرمان نگران بازداشت نیستند
رئیس پلیس تهران گفت: بعد از بازداشت مجرم باید اقدامات تربیتی و برخورد‌های قضائی قاطع صورت گیرد تا متهم و مجرم جسور نشود، اکنون می‌بینیم که مجرم از بازداشت نگران نیست حتی برخی از آن‌ها ۱۰ تا ۲۰ بار بازداشت شده‌اند.
نظرات منتشره: ۳ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
رونمایی از اقدامات جدید پلیس در حوزه هوشمندسازی
فرمانده نیروی انتظامی گفت: اقدامات جدید پلیس در حوزه هوشمندسازی در روز‌های آینده رونمایی می‌شود.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
جمهوری آذربایجان دنبال خرید پدافند هوایی از رژیم‎ صهیونیستی
منابع عبری‌زبان خبر دادند که جمهوری آذربایجان در حال بررسی خرید سامانه پدافند هویی «حیتس» از رژیم صهیونیستی است.
مدیر طرح‌های محرومیت زدایی ارتش:
ساخت ۸ بیمارستان تنفسی توسط ارتش در کشور
مدیر طرح‌های محرومیت زدایی ارتش با اشاره به ساخت هشت بیمارستان تنفسی در کشور با هزینه ۱۰۰ میلیارد تومانی، گفت: ارتش به تمام وعده‌ها عمل می‌کند.
ادعای اسرائیل در مورد ربایش یک ژنرال ایرانی در سوریه
اسراییل مدعی شده یک ژنرال ایرانی را در سوریه ربوده تا به اطلاعاتی در مورد یک خلبان مفقود خود دست پیدا کند.
سالیانه بیش از ۹ هزار تن مواد مخدر در افغانستان تولید می‌شود
سردار مجید کریمی گفت: برابر اعلام دفتر مقابله با مواد مخدر و جرم سازمان ملل، ۹۰ درصد مواد مخدر تریاک و شبه تریاک، ۴۷ درصد مرفین و ۲۷ درصد هروئین دنیا توسط جمهوری اسلامی ایران کشف می‌شود که این مقدار کشفیات علاوه بر ثبت رکورد بی سابقه، نشانگر پرچمدار بودن جمهوری اسلامی ایران در عرصه مقابله با مواد مخدر در دنیاست.
پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا:
تردد‌های غیرمجاز هوشمند بررسی می‌شود
معاون اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با اشاره به فرآیند هوشمند کنترل مجوز‌های تردد در شهر‌های قرمز و نارنجی کرونایی گفت که جعل فیزیکی برگه تردد هیچ فایده‌ای نداشته و حتی می‌تواند منجر به پیگیری قضایی برای دارنده برگه جعلی شود.
آغاز رزمایش مشترک سه جانبه ترکیه، جمهوری‌آذربایجان و گرجستان
رزمایش مشترک سه جانبه ترکیه، جمهوری آذربایجان و گرجستان امروز دوشنبه در تفلیس آغاز شد.
دستگیری مدیران متخلف در استان فارس توسط وزارت اطلاعات
با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات فارس، چند نفر از مدیران کل متخلف در این استان دستگیر شدند.
ساخت ناوشکن‌های جدید در دستور کار «نداجا»
فرمانده نیروی دریایی ارتش از ساخت و نوسازی ناوشکن‌های نداجا مطابق با نیاز عملیاتی این نیرو خبر داد.
آموزش ۴۷ هزار سرباز در حوزه فنی حرفه‌ای
مشاور عالی قرارگاه مرکزی مهارت آموزی ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: سربازانی که مهارت خاصی ندارند می‌توانند در کلاس‌های آموزشی شرکت کنند. سال گذشته در حوزه کشاورزی بیش از ۴۷ هزار نفر و در حوزه فنی حرفه‌ای بیش از ۸۶ هزار نفر را آموزش و مدرک دادیم.
افشای نقش رئیس دستگاه اطلاعات تشکیلات خودگردان در بازداشت اسرای فلسطینی
گروهی از افسران سرویس اطلاعات عمومی فلسطین وابسته به تشکیلات خودگردان اطلاعاتی را فاش کردند که نشان دهنده نقش پررنگ رئیس دستگاه اطلاعات این تشکیلات در بازداشت دوباره اسرای فراری فلسطینی است.
فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی؛
هرگونه تغییر ژئوپولیتیک منطقه را مخلّ امنیت داخلی کشور می‌دانیم
سردار محمد پاکپور گفت: هرگونه تغییر ژئوپولیتیک منطقه را مخلّ امنیت داخلی کشور می‌دانیم و همواره آن را خط قرمز اعلام کرده‌ایم و نسبت به آن بی‌تفاوت نیستیم.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
مقام اطلاعاتی رژیم صهیونیستی؛
رد کردن ادعا‌ها علیه تهران
مدیر اداره کل اطلاعات ارتش رژیم صهیونیستی ادعاهای پیشین دیگر مقام‌های صهیونیست درباره فاصله اندک جمهوری اسلامی ایران با ساخت بمب اتم را رد کرد.
اعتراف به نقش اسراییل در ترور شهید سلیمانی
ژنرال" تامیر هیمن" رییس دستگاه اطلاعات نظامی ارتش اسراییل در مصاحبه با شبکه اسراییلی "والا" گفت: برخلاف غنی سازی اورانیوم (ایران) در سطحی نگران کننده و تهدید کننده اسراییل که قبلا مشاهده نشده بود، ایران هنوز راه زیادی برای دستیابی به بمب هسته‌ای در پیش دارد. "
عملیات آمریکا برای ترور بن لادن نمایشی بود
شاهدان عینی و خبرنگاران پاکستانی به یک خبرگزاری روسی گفتند که عملیات ارتش آمریکا برای ترور «اسامه بن لادن» سرکرده گروهک القاعده در سال ۲۰۱۱ نمایشی بود و هیچ چیزی ثابت نمی کند که بن لادن آن ساعت در آن مکان بوده باشد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
اختلاف ایران و آذربایجان به جنگ ایران و اسرائیل ختم خواهد شد؟
ایران معتقد است اسرائیل در حال توطئه در منطقه است و آذربایجان را علیه ایران تحریک کرده است. در چنین شرایطی برخی ناظران معتقدند شرایط به شکلی است که احتمال درگیری ایران و اسرائیل وجود دارد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
یادداشت و دیدگاه ها
طنز و کاریکاتور
گفتگو و گزارش
نقد و بررسی
وبلاگستان
خواندنیها و دانستنیها
نظرات وگلایه ها
نکته ها و گاف ها
مدیریتی و برنامه ریزی