پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۲۱۳۹
تاریخ انتشار : ۲۵ تير ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۰
دبیر کل مجمع خیرین سلامت کشور با بیان اینکه استان تهران محرومیت‌های زیادی در حوزه بهداشت و درمان دارد، گفت: ظرفیت‌های خیرین سلامت برای رفع مشکلات بهداشت و درمان این استان به کارگیری شود.

شعار سال: سید رضا نیری در گردهمایی اعضای هیات مدیره و روسای مجامع خیرین استان تهران در ساختمان مرکزی وزارت بهداشت اظهار کرد: راه اندازی دفاتر مجمع خیرین سلامت در استان‌ها توفیقات بسیار زیادی برای حوزه سلامت داشته است.

وی افزود: بیش از 220 شعبه مجمع خیرین سلامت در سراسر کشور راه اندازی شده که با تلاش‌های صورت گرفته اقدامات مناسبی در حوزه بهداشت و درمان انجام شده است.

مشاور وزیر بهداشت با بیان اینکه استان تهران نیازمند توجه در حوزه بهداشت و درمان است، بیان کرد: استان تهران در زمینه موضوع بهداشت و درمان با مشکلات زیادی مواجه است و باید تلاش شود که عقب ماندگی‌ها در این استان جبران شود.

دبیر کل مجمع خیرین سلامت کشور عنوان کرد: تهران باید دارای امکاناتی باشد که مامن و محلی برای بیماران مراجعه کننده از سراسر کشور باشد.

وی با بیان اینکه استان تهران نیز محرومیت‌هایی در حوزه بهداشت و درمان دارد،گفت: سرریز همه مشکلات در حوزه بهداشت و درمان استان تهران است بنابراین می‌طلبد که اقدامات مجمع خیرین استان تهران با اعتقاد و با نیت خیر برای رفع مشکلات حوزه بهداشت و درمان در این استان باشد.

دبیر کل مجمع خیرین سلامت کشور با اشاره به اقتصاد مقاومتی مد نظر مقام معظم رهبری تاکید کرد: اقتصاد مقاومتی مد نظر مقام معظم رهبری باید مورد توجه قرار گیرد.همچنین فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد اقتصاد مقاومتی شوخی نیست که عده‌ای از کنار آن می‌گذرند.

مشاور وزیر بهداشت با بیان اینکه از ابتدای تاسیس مجمع خیرین سلامت حتی در تامین هزینه‌های اولیه مجمع با مشکل مواجه بودیم، افزود: اعتبار و آبرویی که مجمع خیرین سلامت تا کنون کسب کرده حاصل اعتماد مردم، اعتماد دولت، مجلس و وزارت بهداشت است.

وی با بیان اینکه استقبال مردم خیر از مجمع خیرین سلامت افزایش یافته است، بیان کرد: ظرفیت‌های خوبی در استان تهران وجود دارد که در جاهای دیگر کمتر مشاهده می‌شود و لازم است که از این ظرفیت‌ها بهرهگیری شود.

با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی آنا، تاریخ انتشار 23 تیر95 ، کد مطلب: 122271: www.ana.irاخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین