پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۲۴۶۴
تاریخ انتشار : ۲۸ تير ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۸
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به کودتا در ترکیه تاکید کرد: اگر اردوغان بیشتر از این از مردم فاصله گرفته بود اکنون سرنوشت دیگری داشت.

شعارسال: محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به کودتا در ترکیه در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: هر حکومت مستقل و یا متمایل به اسلام که از مردم جدا و به اسرائیل وآمریکا وصل شود با نسیمی از بین می‌رود.

وی تاکید کرد: مرسی از مردم جدا است و به رژیم صهیونیستی و آمریکا نزدیک شد و به دست خود آن‌ها سرنگون گشت؛ ‌اردوغان نیز اگر بیشتر از این از مردم فاصله گرفته بود اکنون سرنوشت دیگری داشت.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: آمریکا با استقلال کشورهای خاورمیانه و هم‌چنین ورود اسلام به سیاست دولت ها مخالف است، لذا کسانی که فکر می‌کنند آمریکا و اسرائیل با جمهوری اسلامی ایران کنار می‌آید اشتباه می‌کنند. این افراد از اول انقلاب تاکنون به امید آمریکا نشسته و نوقت مردم و نظام را گرفته اند.

با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری فارس، تاریخ انتشار: 26تیر1395، کدخبر: 13950426001493: www.farsnews.com


اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین