site traffic analytics نامزدهای تایید صلاحیت شده استان خوزستان حوزه انتخابیه شوشتر | شعار سال

پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۶۱۱۹۸
تاریخ انتشار : ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۴
لیست اسامی نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی استان خوزستان حوزه انتخابیه شوشتر و گتوند که صلاحیت آنها توسط هیات شورای نگهبان احراز شده است و مجاز به شرکت در رقابت انتخاباتی می باشند را می توانید در خبر زیر مشاهده نمایید.

شعار سال:استانداری خوزستان فهرست نهایی داوطلبان تائید صلاحیت شده انتخابات مجلس شورای اسلامی در خوزستان به تفکیک حوزه‌های انتخابیه را اعلام کرد.

به نقل از استانداری خوزستان، اسامی قطعی و نهایی داوطلبان تائید صلاحیت شده در حوزه انتخابیه شوشتر و گتوند به شرح ذیل اعلام می شود:

مرضیه اسدی
صادق انصاری
علی بنی‌عگبه
اسماعیل تقی‌پور بیرگانی
پرویز جعفری خالص
رمضان حسینی‌پناه
سید مهدی حسینی
بهروز حسین‌زاده
محمد ذوالفقاری
سید محمد سادات‌ابراهیمی
فاطمه سعدی
مهین سعدی آل‌کثیر
منصور سلیمانی‌راد
سهراب گیلانی
نادر محمد‌شوشتری
ایرج منجزی
عباس نوری
مسلم همتیان
مرتضی یزدان‌پناه

سایت شعار سال هیچ گونه تعهدی در قبال و صحت و سقم اسامی منتشره ندارد و فقط بازتابی از منابع آگاه در این زمینه را ارائه می دهد.لذا از کلیه ذی نفعان و ذی صلاحان این امر درخواست می شود در صورت مشاهده هر مغایرتی در ارائه اسامی ،به این سایت اطلاع رسانی شود.

شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس،تاریخ انتشار:23بهمن1398،کد خبر: 13981123001128،www.farsnews.com

اخبار مرتبط
برگزیده ها
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین