پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۶۱۲۰۳
تاریخ انتشار : ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۰
لیست اسامی نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی استان خوزستان حوزه انتخابیه آبادان که صلاحیت آنها توسط هیات شورای نگهبان احراز شده است و مجاز به شرکت در رقابت انتخاباتی می باشند را می توانید در خبر زیر مشاهده نمایید.

شعار سال:استانداری خوزستان فهرست نهایی داوطلبان تائید صلاحیت شده انتخابات مجلس شورای اسلامی در خوزستان به تفکیک حوزه‌های انتخابیه را اعلام کرد.

به نقل از استانداری خوزستان، اسامی قطعی و نهایی داوطلبان تائید صلاحیت شده در حوزه انتخابیه آبادان به شرح ذیل اعلام می شود:

۱. سید عبدالرحمان احمدنژاد

۲. مرضیه ارجمند

۳. فرهاد اولاد عسکری

۴. علی بهارستانی

۵. مسعود پورفرد

۶. محمدعلی جابری زاده

۷. ستار جادری

۸. میلاد جانقربان لاریچه

۹. سید عبدالصالح جلویانی

۱۰. عبدالله حمیدی

۱۱. غلامعلی دستوری رزاز

۱۲. محمدابراهیم زبیدی

۱۳. یوسف ستاره ناصری

۱۴. صادق صمیمی فر

۱۵. قاسمعلی فلاحیان

۱۶. رسول کشتکار

۱۷. صادق کمائی

۱۸. علی محسن زاده

۱۹. سید مجتبی محفوظی

۲۰. جلیل مختار

۲۱. سید محمد مولوی

۲۲. محمود یاوراحمدی

سایت شعار سال هیچ گونه تعهدی در قبال و صحت و سقم اسامی منتشره ندارد و فقط بازتابی از منابع آگاه در این زمینه را ارائه می دهد.لذا از کلیه ذی نفعان و ذی صلاحان این امر درخواست می شود در صورت مشاهده هر مغایرتی در ارائه اسامی ،به این سایت اطلاع رسانی شود.

شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس،تاریخ انتشار:23بهمن1398،کد خبر: 13981123001128،www.farsnews.com

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین