site traffic analytics نامزدهای تایید صلاحیت شده استان خوزستان حوزه انتخابیه خرمشهر | شعار سال

پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۶۱۲۰۴
تاریخ انتشار : ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۵
لیست اسامی نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی استان خوزستان حوزه انتخابیه خرمشهر که صلاحیت آنها توسط هیات شورای نگهبان احراز شده است و مجاز به شرکت در رقابت انتخاباتی می باشند را می توانید در خبر زیر مشاهده نمایید.

شعار سال:استانداری خوزستان فهرست نهایی داوطلبان تائید صلاحیت شده انتخابات مجلس شورای اسلامی در خوزستان به تفکیک حوزه‌های انتخابیه را اعلام کرد.

به نقل از استانداری خوزستان، اسامی قطعی و نهایی داوطلبان تائید صلاحیت شده در حوزه انتخابیه خرمشهر به شرح ذیل اعلام می شود:

۱. سید لفته احمد نژاد
۲. سید عباس بحرالعلوم
۳. کاظم بهردینی
۴. امین بیگی هرچگانی
۵. علی ثمره بچاری
۶. نادر حمودی
۷. علی خانی
۸. محمد خیاط زاده
۹. رضا صفایی منفرد
۱۰. محمدرضا طاهرنژاد
۱۱. صادق ظهیری
۱۲. جبار عبودزاده
۱۳. سید منصور فاخری
۱۴. کفاح مسعودی
۱۵. حسن منیعات
۱۶. حسین موتورچی
۱۷. جعفر نیک نظر

سایت شعار سال هیچ گونه تعهدی در قبال و صحت و سقم اسامی منتشره ندارد و فقط بازتابی از منابع آگاه در این زمینه را ارائه می دهد.لذا از کلیه ذی نفعان و ذی صلاحان این امر درخواست می شود در صورت مشاهده هر مغایرتی در ارائه اسامی ،به این سایت اطلاع رسانی شود.

شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس،تاریخ انتشار:23بهمن1398،کد خبر: 13981123001128،www.farsnews.com

اخبار مرتبط
برگزیده ها
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین