پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۶۱۵۸۸
تاریخ انتشار : ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۷
لیست اسامی نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری حوزه انتخابیه لردگان و خانمیرزا که صلاحیت آنها توسط هیات شورای نگهبان احراز شده است و مجاز به شرکت در رقابت انتخاباتی می باشند را می توانید در خبر زیر مشاهده نمایید.

شعار سال:«سعید صالحی» امروز(دوشنبه 23 دی) از اعلام اسامی تأیید صلاحیت شده ثبت نام کنندگان در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: ۲۲۹ نفر از چهارمحال و بختیاری برای حضور در این انتخابات ثبت نام کرده بودند.

دبیر ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری بابیان اینکه از این تعداد ۴۱ نفر انصراف دادند و صلاحیت ۱۸۸ نفر مورد بررسی قرار گرفت، افزود: در نهایت ۵۳ برای رقابت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان تأیید صلاحیت شدند.

وی با اشاره به اینکه پس از بررسی صلاحیت ثبت کنندگان در انتخابات، ۶۱ نفر در چهارمحال و بختیاری احراز صلاحیت نشده و ۷۴ نفر نیز رد صلاحیت شدند، اظهار کرد: بر این اساس بیش از ۲۸ درصد ثبت نام کنندگان استان در این انتخابات تأیید صلاحیت شدند.

صالحی با اشاره به تعداد افراد تأیید صلاحیت شده در انتخابات آینده مجلس در حوزه های انتخابیه چهارمحال و بختیاری، تصریح کرد: در حوزه انتخابیه شهرکرد، بن و سامان ۱۵ نفر، در بروجن ۱۳ نفر، در اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ ۱۰ نفر و در حوزه انتخابیه لردگان و خانمیرزا نیز ۱۵ نفر تأیید صلاحیت شدند.

دبیر ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری با اشاره به اسامی تأیید صلاحیت شده در حوزه انتخابیه لردگان و خانمیرزا، افزود: بتول اله وردی، عبدالمحمد بابااحمدی، علیرضا بابااحمدی، حسین بامیری، رسول بیژنی، میلاد جلیل، غلامرضا جمالی، محمد خالدی، انوشیروان شریفی، سهراب عبدالهی، بهروز فتاحیان فر، سید حسن موسوی، سید روح اله موسوی، ابوالحسن نظری، امین نوروزی در این حوزه تأیید صلاحیت شدند.

 

سایت شعار سال هیچ گونه تعهدی در قبال و صحت و سقم اسامی منتشره ندارد و فقط بازتابی از منابع آگاه در این زمینه را ارائه می دهد.لذا از کلیه ذی نفعان و ذی صلاحان این امر درخواست می شود در صورت مشاهده هر مغایرتی در ارائه اسامی ،به این سایت اطلاع رسانی شود.

شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری شبستان،تاریخ انتشار:23بهمن 1398،کد خبر:880017،shabestan.ir

اخبار مرتبط
برگزیده ها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین