پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۶۸۷۵۲
تاریخ انتشار : ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۶
دکتر ابرازه، مشاور وزیر بهداشت در حوزه ‌بازنگری ساختار دانشگاه‌های علوم‌پزشکی که چندی پیش و در پی ابتلای دکتر قدیر، رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم به کرونا، از سوی ریاست این دانشگاه به عنوان قائم مقام وی در امور مدیریت بیماری کرونا منصوب شده بود، راسا توسط وزیر بهداشت برکنار و به عنوان مدیر عملیات اجرایی بیمارستان امیر‌المومنین قم منصوب شد!

شعار سال :دکتر ابرازه، مشاور وزیر بهداشت در حوزه ‌بازنگری ساختار دانشگاه‌های علوم‌پزشکی که چندی پیش و در پی ابتلای دکتر قدیر، رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم به کرونا، از سوی ریاست این دانشگاه به عنوان قائم مقام وی در امور مدیریت بیماری کرونا منصوب شده بود، راسا توسط وزیر بهداشت برکنار و به عنوان مدیر عملیات اجرایی بیمارستان امیر‌المومنین قم منصوب شد!
 پیش از این، دکتر توکلی، رئیس سابق حراست وزارت بهداشت به عنوان نماینده تام‌الاختیار وزیر در قم منصوب شده بود که بعد از مدت کوتاهی به کاشان مامور شد. کمی بعد دکتر همتی (معاون حقوقی سابق وزارتخانه) نیز به عنوان نماینده مشترک وزیر و رئیس مجلس در قم منصوب شد که وی نیز سرپرست هلال احمر شد!
 برخی اخبار تایید نشده از اختلاف برخی معاونین وزیر با دکتر ابرازه در وزارتخانه و همچنین وجود برخی مسائل درخصوص بازگشت دکتر قدیر بعد از بهبودی از کرونا خبر می‌دهند.

حکم عجیب دکتر سعید نمکی  برای مشاور خود

 

حکم عجیب دکتر سعید نمکی  برای مشاور خودمنبع ؛فضای مجازی

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین