پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۷۷۰۹۷
تاریخ انتشار : ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۰
طبق آخرین آمار جهانی تاکنون ۵ میلیون و ۷۹ هزار نفر به بیماری کرونا در جهان مبتلا شده‌اند.

شعار سال: بر اساس آخرین آمار جهانی پایگاه اطلاعاتی "worldometer" تا این لحظه ۵ میلیون و ۷۹ هزار و ۸۹۶ نفر در جهان به ویروس کرونا (کووید ۱۹) مبتلا شده‌اند که از این تعداد، ۳۲۹ هزار و ۱۸۱ نفر جان خود را از دست داده‌اند.
از مجموع تعداد مبتلایان در جهان، تاکنون دو میلیون و ۱۹ هزار و ۹۴۵ نفر بهبود یافته و توانسته‌اند این بیماری را شکست بدهند.
کشور آمریکا با بیشترین تعداد مبتلایان در جهان با افزایش ۲۰ هزار و ۶۶۹ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع یک‌میلیون و ۵۹۱ هزار و ۲۵۲ مبتلا رسیده است؛ تاکنون ۹۴ هزار و ۹۱۹ آمریکایی مبتلا در این کشور جان خود را از دست داده‌اند.
کشور روسیه که بعد از آمریکا در رده دوم جهان قرار دارد با افزایش ۸ هزار و ۷۷۴ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۳۰۸ هزار و ۷۰۵ مبتلا رسیده است؛ در این کشور تعداد ۲ هزار و ۹۷۲ نفر جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده‌اند.
کشور برزیل به‌عنوان سومین کشور جهان، با افزایش ۱۹ هزار و ۶۹۴ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۲۹۱ هزار و ۵۷۹ مبتلا رسیده است؛ تاکنون ۱۸ هزار و ۸۵۹ برزیلی جان خود را از دست داده‌اند.

ویروس کرونا ,

شعار سال با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم، کدخبر:2270531 ، تاریخ انتشار: 1خرداد 1399، www.tasnimnews.com

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین