پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۴۷۷۱۹
تاریخ انتشار : ۰۱ تير ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۱
پدر طب ایرانی اسلامی براساس رأی هیئت عالی انتظامی سازمان نظام پزشکی به یک سال محرومیت از اشتغال به حرفه پزشکی در کل کشور محکوم شد.
شعار سال: به گزارش سازمان نظام پزشکی، حسین روازاده معروف به" حکیم روازاده" بر اساس رای هیات عالی انتظامی سازمان نظام پزشکی به یک سال محرومیت از اشتغال به حرفه پزشکی و وابسته در کل کشور محکوم شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی؛ متن نامه دکتر فتاحی معاون انتظامی سازمان نظام پزشکی خطاب به معاون درمان وزارت بهداشت مبنی بر محکومیت حسین روازاده در ذیل آمده است:

جناب آقای دکتر جان بابایی
معاون محترم درمان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی

با سلام و احترام
به پیوست تصویر رأی قطعی به شماره کلاسه ۱۹۸/۵۹/۸۱۱۰ مورخ ۰۶/۰۹/۹۸ هیات عالی انتظامی نظام پزشکی در خصوص آقای دکتر حسن روازاده به شماره عضویت ۵۸۲۹۰ مبنی بر یک سال محرومیت از اشتغال به حرفه پزشکی و وابسته در کل کشور به پیوست ارسال می‌گردد. خواهشمند است دستور فرمائید رأی مذکور از تاریخ ۰۱/۰۴/ ۱۴۰۰ ازطریق دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سراسر کشور و سازمان‌های بیمه گر مورد اقدام قرار گرفته و از اقدام اجرایی انجام شده این سازمان را مطلع فرمایند.

دکتر علی فتاحی

معاون انتظامی
 
محرومیت حسین روازاده از اشتغال به حرفه پزشکی

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت گیل خبر، تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۴۰۰، www.gilkhabar.ir
اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین