پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۵۱۵۲۴
تاریخ انتشار : ۳۰ تير ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۱
جانشین رئیس پلیس‌راه خراسان‌رضوی گفت: با هدف جلوگیری از تردد‌های غیرضروری و با توجه به شیوع موج پنجم کرونا ورود و خروج خودرو به مشهدمقدس ممنوع شده است.
شعار سال: سرهنگ محمد قانعی‌نژاد اظهار داشت: با هدف جلوگیری از تردد‌های غیرضروری و با توجه به شیوع موج پنجم کرونا ورود و خروج خودرو به مشهدمقدس ممنوع شده است.

وی با اشاره به اینکه ورود خودرو‌های غیربومی به خراسان رضوی ممنوع و خروج خودرو‌های بومی نیز ممنوع است، گفت: تخلف ورود خودرو‌های غیربومی به شهر‌های قرمز و خروج خودرو‌های بومی از این شهر‌ها ۱۰ میلیون ریال و در شهر‌های نارنجی نیز پنج میلیون ریال جریمه دارد.

جانشین پلیس‌راه خراسان رضوی گفت: مشهد، کاشمر، سبزوار، بینالود، قوچان، سرخس، درگز، گناباد و ششتمد در خراسان‌رضوی اینک در وضعیت قرمز کرونایی و نیشابور، زبرخان، چناران، فریمان، تربت حیدریه، بردسکن، خواف، تایباد و فیروزه نیز در وضعیت نارنجی قرار دارند.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از فرارو، تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۴۰۰، کد خبر: ۴۹۷۵۰۴، fararu.com
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین