پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۶۲۳۱۱
تاریخ انتشار : ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۱
افشین داوری طی حکمی از سوی وزیر ورزش‌وجوانان به عنوان سرپرست اداره کل ورزش‌وجوانان خراسان رضوی منصوب شد.
شعار سال: مراسم تودیع و معارفه مدیرکل ورزش‌وجوانان خراسان رضوی با حضور بنیامین شکوه‌فر، معاون امور حقوقی، مجلس و استان‌های وزارت ورزش، خسرو قمری، مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش، افشین داوری، سرپرست جدید اداره کل ورزش‌وجوانان خراسان رضوی، فرزاد فتاحی، مدیرکل سابق ورزش‌وجوانان خراسان رضوی، امیر رضا آذریان، فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق نزاجا، رؤسای برخی از ادارت ورزش‌وجوانان و هیات‌های ورزشی خراسان رضوی در سالن جلسات اداره کل ورزش‌وجوانان استان برگزار شد.

فرزاد فتاحی، مدیرکل سابق ورزش‌وجوانان خراسان رضوی، روز ۱۳ مهر با توجه به فرارسیدن موعد بازنشستگی‌اش از سمت خود کنار رفت و افشین داوری به عنوان سرپرست جدید اداره کل ورزش‌وجوانان خراسان رضوی معرفی شد. داوری در آخرین سمت خود به عنوان مدیرکل ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش‌وجوانان مشغول به فعالیت بود. وی سال‌ها قبل مدیر تربیت بدنی خراسان بود. به جز تربیت بدنی خراسان، داوری پیش از این سابقه ریاست و سرپرستی فدراسیون‌های ورزشی مختلفی از جمله دوومیدانی، بوکس، والیبال، ناشنوایان و دوچرخه‌سواری را در کارنامه دارد.

افشین داوری، سرپرست جدید اداره کل ورزش‌وجوانان خراسان رضوی، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات فرزاد فتاحی، مدیرکل سابق ورزش‌وجوانان این استان اظهار کرد: قطعا رضایت‌مندی مهم‌ترین ابزاری است که در این دولت باید داشته باشیم.

وی افزود: در زمان حضورم در اداره کل ورزش‌وجوانان خراسان رضوی تیم خوبی داشتیم و مسابقات قهرمانی جهان و آسیا را در مشهد میزبانی کرده و این آب و خاک را به جهانیان معرفی کردیم. مقداری از آن افتخارات فاصله گرفته‌ایم، اما با همدلی و شعار رضایت‌مندی مراجعین، مردم و جوانان به آن دوران بازگردیم. یقین دارم که وزارت ورزش به خاطر امام رضا (ع) حمایت خواهد کرد.

سرپرست اداره کل ورزش‌وجوانان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: نیاز داریم در کنار امام مهربانی‌ها بتوانیم تمام آمال و آرزو‌های خود را بیان کرده و به آن دست یابیم. تیم خوب و توانمندی در اداره کل ورزش‌جوانان فعلی روی کار است. امیدوارم با این تیم کارآمد، باعث رشد و توسعه بیشتر ورزش در خراسان رضوی شویم.

داوری تصریح کرد: از تمام همکارانم در اداره کل‌ورزش‌وجوانان، ادارات ورزش‌وجوانان شهرستان‌ها و هیات‌های استانی تقاضا دارم که به گذشته بازنگردند و برای دست‌یابی اهداف خود رو به جلو حرکت کنند.


شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا، تاریخ انتشار:۲۰مهر ۱۴۰۰، کد خبر:۱۴۰۰۰۷۲۰۱۳۵۴۲، isna.ir
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین