پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۴۸۶۸
تاریخ انتشار : ۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۱
حسن واعظی رئیس مرکز مدیریت بیمارستان و تعالی خدمات بالینی وزارت بهداشت گفت: در راستای طرح ملی و جهادی کاشت حلزون شنوایی، صف انتظار عمل جراحی کاشت حلزون برای کودکان زیر ۴ سال در استان اصفهان صفر شد.

شعار سال: حسن واعظی رئیس مرکز مدیریت بیمارستان و تعالی خدمات بالینی وزارت بهداشت ضمن اعلام این خبر افزود: با حمایت و همراهی هیأت امنای صرفه جویی ارزی و طی اقدام جهادی برای ۲۳ کودک ناشنوای استان اصفهان، با انجام ۱۵ عمل جراحی در شهریور ماه، ۳ عمل در مهر ماه و ۵ عمل کاشت حلزون در آبان ماه این لیست به صفر رسیده است و خوشبختانه در حال حاضر کودک زیر ۴ سال درلیست انتظار عمل جراحی در این استان وجود ندارد.

رئیس مرکز مدیریت بیمارستان و تعالی خدمات بالینی وزارت بهداشت گفت: اقدامات توانبخشی این کودکان مطابق برنامه درمانی آغاز شده و حال عمومی تمامی کودکان مساعد و عمل جراحی کاشت حلزون اثربخش و مطلوب بوده است.

واعظی با اشاره به توسعه مراکز کاشت حلزون در کشور افزود: در کمیسیون کاشت حلزون نیز راه اندازی مرکز کاشت حلزون استان یزد به عنوان شانزدهمین مرکز کشوری تأیید و تصویب شد.


وی ادامه داد: تعداد این عمل جراحی در هر ماه پس از آغاز طرح ملی کاشت حلزون شنوایی، روند صعودی داشته و انشاالله به زودی لیست انتظار در استان‌های کشور به صفر خواهد رسید.

 
شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر، تاریخ انتشار:۱ آذر ۱۴۰۱، کدخبر: ۵۶۳۷۶۹۵، www.mehrnews.com
اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین