پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۹۹۷۶۷
تاریخ انتشار : ۳۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۹
قرارگاه دانشجویی شهید طیب بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد در نامه ای به ریاست سازمان حفاظت محیط زیست کشور ضمن اعتراض به اتفاقات رخ داده در منطقه سقاوه از بخش مارگون بویراحمد، خواستار ورود مستقیم ریاست این سازمان شد.

شعار سال: کمیته مردمیقرارگاه دانشجویی شهید طیب بسیج دانشجویی استان در نامه ای به رئی سازمان حفاظت محیط زیست کشور ضمن اعتراض به اتفاقات اخیر در منطقه سقاوه بخش مارگون از توابع شهرستان بویراحمد، خواستار ورود مستقیم وی به این ماجرا و اعلام نتیجه به عموم مردم منطقه شد.

در این نامه با بیان اینکه ماجرا به طور تخصصی و با حضور در جمع مردم و صحبت با مسئولین مربوطه موشکافی و بررسی شده است، عنوان شده است که روند واگذاری زمین ها در این منطقه مشکوک و مبهم می باشد و اگر کار اشتغال زایی قرار هست انجام گیرد باید متناسب با شرایط بومی منطقه صورت گیرد چراکه در غیر این صورت شاهد مرگ طبیعت منطقه خواهیم بود.

متن و تصویر نامه به شرح زیر است:


IMG_8790.JPG

IMG_8791.JPG

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازسایت خبری صبح زاگرس، تاریخ انتشار 29آذر 96، کدمطلب:104729، www.sobhezagros.ir


اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین