سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
افرادی که چشم قهوه‌ای دارند از چه رنگ لنزی استفاده کنند؟
بهترین رنگ لنز برای چشم قهوه‌ای‌ها؛

افرادی که چشم قهوه‌ای دارند از چه رنگ لنزی استفاده کنند؟

بیشتر افراد در تمام دنیا دارای چشم‌های قهوه‌ای هستند برای همین لنزهای رنگی هم طوری ساخته شده‌اند که با چشمان قهوه‌ای هم خوانی داشته باشد. در ادامه روش‌های انتخاب رنگ لنز بر اساس رنگ مو و پوست ارائه شده است.
انواع عدسی هویا موجود در بازار و ویژگی هر کدام از آنها
عینک های آفتابی و زیبایی؛

انواع عدسی هویا موجود در بازار و ویژگی هر کدام از آنها

در بین برندهای موجود در بازار عینک طبی و عینک آفتابی، عدسی هویا با ویژگی کیفیت برتر دید و استحکام بالای محصولات خود شناخته می‌شود. در این عدسی‌ها پوشش‌های مختلفی به کار گرفته شده که هر کدام از آنها منجر به ایجاد یک ویژگی برجسته برای عدسی می‌شود. زمانی که این ویژگی‌ها در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند، قابلیت‌های جالب توجهی در لنز هویا به وجود می‌آید که هم برای آقایان و هم برای خانمها قابل استفاده است.
عینک آفتابی، جزو کالاهای سلامت‌محور است نه لوکس
رئیس اتحادیه سازندگان و فروشندگان عینک تهران:

عینک آفتابی، جزو کالاهای سلامت‌محور است نه لوکس

رئیس اتحادیه سازندگان و فروشندگان عینک تهران با بیان این‌که سرانه مصرف عینک آفتابی در ایران به ازای هر سه نفر یک عینک است، اظهار کرد: متأسفانه عینک آفتابی که جزو کالاهای سلامت‌محور است را در گروه کالاهای لوکس قرار داده‌اند. حمید ثابت‌قدم در رابطه با بازار عینک طبی و آفتابی گفت: با وجود آنکه […]
آیا عینک آفتابی ارزان برای چشم ضرر دارد؟
راهنمای انتخاب صحیح؛

آیا عینک آفتابی ارزان برای چشم ضرر دارد؟

عینک‌های آفتابی با کیفیتِ بالا اغلب گران‌قیمت هستند، بنابراین، چرا نباید عینک‌های ارزان که ظاهرا مشابه نمونه‌های باکیفیت ساخته شده‌اند را خریداری کنیم؟ آیا عینک‌ آفتابی ارزان برای چشم ضرر دارد؟ پاسخ ما به این سوال مثبت است، یعنی عینک آفتابی ارزان بدون شک برای سلامتی چشم‌ها مضر است. برای اثبات این ادعا نیز از شما دعوت می‌کنیم تا مواردی که در زیر به آنها اشاره شده را مطالعه کنید.
پرطرفدارترین عینک‌های آفتابی در ایران
عینک هایی که بیشتر مورد پسند هستند؛

پرطرفدارترین عینک‌های آفتابی در ایران

در دو ماهه نخست سال جاری ۴۰۰ هزار دلار عینک آفتابی به ایران وارد شده است که در این بین عینک‌های آفتابی ایتالیایی بیشترین طرفدار را در میان ایرانی‌ها دارند.
دانستنی ها؛

چطور یک عینک آفتابی مناسب بخریم؟

در این مقاله نکات لازم برای انتخاب یک عینک آفتابی مناسب را که از چشم های شما در برابر اثرات مضر نور آفتاب مخافظت کند، بیان می کنیم.
۱
نظرسنجی
شهروندان تا چه اندازه اطلاعات لازم برای انتخاب و تفکیک لنزها و عدسی های خوب و بادوام از لنزها و عدسی های نامرغوب موجود در بازار را دارند؟
کم
متوسط
زیاد
نمی دانم
نظرات و گلایه ها