پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۱۱۷۱۲۱
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار : ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۵
عضو شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان گفت: در دوره جدید همه احزابی که دارای مجوز بوده و شناسنامه دارند و مورد تایید ماده ۱۰ احزاب هستند به عنوان عضو حقوقی شورای عالی خواهند بود و اشخاص حقیقی هم باید به اندازه یک دوم اعضای حقوقی باشند.

شعارسال: زهرا صدراعظم نوری، در رابطه با تصمیمات و اخبار آخرین جلسه شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان، گفت: بر اساس آخرین جلسه‌ای که شورای عالی سیاست‌گذاری برگزار کرد و با توجه به اینکه در پایان انتخابات سال ۹۶ باید از عملکرد شورای عالی و شوراهای استان‌ها ارزیابی صورت می‌گرفت، کمیته ارزیابی و پایش ایجاد شد.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شورای شهر بیان کرد: در این کمیته، ارزیابی‌هایی برای برنامه‌های آینده شورای عالی طرح‌ریزی می‌شود تا نقاط قوت و ضعف برنامه‌های پیش رو مشخص شود.

این عضو شورای عالی سیاست‌گذاری ادامه داد:‌ در کمیته ارزیابی و پایش پرسشنامه‌ای تکمیل و تهیه شد تا همه اعضا و نمایندگان احزاب و افراد مختلفی که نظراتی داشتند، پاسخ بدهند و از این طریق استان‌ها هم نقطه‌نظرات‌شان را بیان کرده و پس از جمع‌آوری نقطه‌نظرات که حاوی نکات قوت و ضعف بود، قرار بر آن شد که در فرصت مناسب به موضوعات مطرح شده پرداخته شود و عضویت اشخاص و اعضای شورای عالی مورد بازنگری قرار بگیرند.

این عضو شورای شهر عنوان کرد: به این دلیل که اعضای شورای عالی مرکب از نمایندگان احزاب و اشخاص حقیقی هستند، در دوره جدید همه احزابی که دارای مجوز بوده و شناسنامه دارند و مورد تایید کمیسیون ماده ۱۰ احزاب هستند به عنوان عضو حقوقی شورای عالی خواهند بود.

صدراعظم نوری خاطرنشان کرد: به اندازه یک دوم احزاب (اشخاص حقوقی)، اشخاص حقیقی عضو شورا خواهند بود که بر اساس شاخص‌ها و معیارهایی که دربردارنده و برگرفته از نظرات دیگران است، این افراد دعوت خواهند شد و در سال آینده مقدمات جلسات فراهم و جلسات شورای عالی مجددا برگزار خواهد شد.

سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری ایلنا، تاریخ انتشار: 28اسفند1396 ، کدخبر: 605454: www.ilnanews.com


اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۹
0
0
چیزی به نام اصلاح طلبی در ایران باقی نمانده است ؛ وعده هایی که عملی نمیشوند بهتر است هرگز داده نشوند
ا.ح75
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۱/۰۲
0
0
اصلاح طلب های واقعی را ما فقط در مجلس ششم دیدیم و دیگر نامی از این جریان در ایران باقی نمانده است ؛ همه را به بهانه های واهی و با نام فتنه گر از سیاست ایران حذف کردند
ا.ح75
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین