پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۲۲۹۲
تاریخ انتشار : ۲۶ تير ۱۳۹۵ - ۰۸:۱۰
حسین شیخ الاسلام مشاور امور بین الملل رئیس مجلس شورای اسلامی گفت : ایران در مرحله مبارزه با تروریسم و بازسازی در کنار سوریه خواهد ماند.

شعار سال: شیخ الاسلام روز پنجشنبه در دیدار با رئیس مجلس سوریه افزود : جمهوری اسلامی ایران آماده است هرگونه کمکی برای تقویت پایداری ملت سوریه در برابر تروریست های تکفیری ارایه کند.
وی اضافه کرد: ملت سوریه به مقاومت و پایداری مقابل طرح های سلطه جویانه دیگران مشهور است و هیچ طرفی نمی تواند این اراده را درهم بشکند.
شیخ الاسلام بیان کرد: همکاری های ایران و سوریه تاریخ بلندی دارد و در تمام شرایط این همکاری ادامه داشته است.
رئیس مجلس سوریه نیز در این دیدار گفت: حمایت های سیاسی و اقتصادی ایران از سوریه نقش مهمی در مقابله با تحریم های ظالمانه و تحمیلی داشته است.
'
هدیه عباس' افزود : پیروزی های ارتش سوریه در برابر تروریست ها که با همکاری دوستان محقق شده است، کلید پیروزی های بزرگ تر و نابودی تروریسم به شمار می رود.
وی بر نقش همکاری های پارلمانی دو کشور در مبارزه واقعی با تروریسم و اندیشه تکفیری تاکید کرد.
رئیس مجلس سوریه گفت : ما همه در یک میدان نبرد هستیم و هر پیروزی در این میدان، پیروزی همه و سنگ بنای آینده کشورهای ما است.
دو طرف دراین دیدار با تاکید بر اهمیت همکاری های پارلمانی، راه های گسترش این همکاری ها را بررسی کردند.

با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری جمهوری اسلامی، تاریخ انتشار 25 تیر95 ، کد مطلب: 82149478: www.irna.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین