پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۲۵۷۸
تاریخ انتشار : ۲۹ تير ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۳
حسن رسولی می‌گوید اصلاح‌طلبان برنامه‌های انتخاباتی خود را آغاز نکرده‌اند اما احتمالاً جامعه اصلاح‌طلبی همانند سال 92 بخواهد از روحانی حمایت کنند.

شعار سال: حسن رسولی مشاور محمدرضا عارف در خصوص آخرین وضعیت اصلاحات برای انتخابات سال 96 گفت: تا آنجایی که من اطلاع دارم تاکنون برنامه‌ انتخاباتی آغاز نشده است و در مورد گزینه‌ها نیز از آنجایی که کلیت بحث مطرح نشده، طبیعتاً از جزئیات نیز اطلاعی در دست نیست.

وی ادامه داد: ممکن است برخی از چهره‌های اصلاح‌طلب به صورت انفرادی مواضعی را برای انتخابات اعلام کنند اما اینکه آن نظر را مبتنی بر نظر جمعی اصلاحات بدانیم، منتنفی است.

رسولی با اشاره به اینکه آیا اصلاح‌طلبان کاندیدای دیگری جز روحانی دارند یا خیر؟ تصریح کرد: تاکنون سران و اتاق فکر اصلاحات به بحث انتخابات ورود پیدا نکرده‌اند. در سال 92، 94 و 95 استراتژی جامعه اصلاح‌طلبی ایران حمایت از حسن روحانی بوده است. شخصیت‌های اصلاح‌طلب در تلاش هستند تا شرایطی را برقرار کنند که در آن تندروی وتنش‌آفرینی وجود نداشته باشد.

این فعال سیاسی افزود: این حالت و شرایطی است که انتظار می‌رود برای سال 96 نیز تداوم داشته باشد. البته می‌گویم که این یک اظهار نظر شخصی است و به کلیت سیستم اصلاحات نسبت نمی‌دهم، اما به هرحال این یک خواسته ایده‌آل است.

وی با تاکید بر اینکه "عارف مواضع حمایتی از دولت یازدهم دارد"، خاطرنشان کرد: آخرین اظهارنظری که آقای عارف به عنوان رئیس فراکسیون امید داشتند، این بود که از طرح استیضاح برخی از وزرای روحانی که در فضای رسانه‌ها مطرح است دفاع نمی‌کنند.

رسولی در خصوص برخی شائبه‌ها مبنی بر دلخوری احتمالی عارف از روحانی، گفت: به هر حال ممکن است در جزئیات انتظاراتی وجود داشته باشد اما در عمل موضع‌گیری حمایتی از ایشان و دولتش دارند.

با اندكي تلخيص و اضافات برگرفته از خبرگزاري ايسنا، تاریخ انتشار: 27 تير 1395، کد مطلب: 95040116222:www. isna.ir


اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین