پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۲۶۳۹
تاریخ انتشار : ۲۹ تير ۱۳۹۵ - ۰۸:۱۶
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از انتخاب هیات رئیسه کمیته های این کمیسیون خبر داد و گفت که ذوالنوری رئیس کمیته هسته‌ای شد.

شعارسال: سیدحسین نقوی حسینی در توضیح جلسه  این کمیسیون گفت: در این جلسه بعد از تشکیل جلسه کمیته‌های سه گانه اصلی کمیته های سه گانه اصلی تشکیل جلسه دادند، صفاری نطنزی به عنوان رئیس کمیته روابط خارجی، نجفی نایب رئیس کمیته روابط خارجی و شوشتری دبیر کمیته انتخاب شدند.

به گفته وی در کمیته دفاعی نوریان به عنوان رئیس، رضایی نایب رئیس و چنارانی به عنوان دبیر انتخاب شدند. هم‌چنین در کمیته امنیت نانواکناری رئیس کمیته امنیت، علوی به عنوان نایب رئیس کمیته امنیت و بنده به عنوان دبیر انتخاب شدیم.

نقوی حسینی درپایان گفت در کمیته هسته‌ای ذوالنوری به عنوان رئیس و گودرزی به عنوان نایب رئیس و برومندی دبیر کمیته انتخاب شدند. در کمیته حقوق بشر نیز شوشتری به عنوان رئیس، برومندی به عنوان نایب رئیس و بنده دبیر کمیته انتخاب شدیم.

با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری ایسنا ، تاریخ انتشار خبر 27 تیر 1395، کدمطلب: 95040115906 ،www.isna.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین