پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۲۸۴۲
تاریخ انتشار : ۳۱ تير ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۴
سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه در سخنانی اعلام کرد که در حال آماده کردن درخواستی رسمی برای تسلیم فتح الله گولن هستیم تا با ارائه آن به آمریکا، گولن را از این کشور تحویل بگیریم.

شعارسال: به نقل از النشره، «ابراهیم کالین» سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه در سخنانی اعلام کرد که بازداشت افراد در ترکیه بر جنگ علیه داعش و پ.ک.ک تاثیری نخواهد داشت.

بر اساس این گزارش کالین در سخنانی در این راستا ضمن تاکید بر تداوم جنگ با داعش و پ.ک.ک تصریح کرد: تدابیری بیشتری برای تضمین امنیت اتخاذ خواهد شد.

وی در ادامه سخنان خود در رابطه با «فتح الله گولن» عنوان کرد: در حال آماده کردن درخواستی رسمی برای استرداد فتح الله گولن هستیم تا با ارائه آن به آمریکا، گولن را از این کشور تحویل بگیریم. در صورتی که واشنگتن، گولن را تحویل ما ندهد، مردم ترکیه آمریکا را حامی وی خواهند دانست.

سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه بیان داشت: ارتش آخرین پایگاه برای طرفداران گولن است و افرادی که اقدام به کودتا کردند، بخش اندکی از ارتش بودند.

وی در پایان گفت: ۱۴ سرباز در مرمره به دلیل تلاش برای حمله به اردوغان رئیس جمهور ترکیه بازداشت شدند ولی همچنان برخی دیگر فراری هستند.

با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری مهر، تاریخ انتشار: 29تیر1395، کدخبر: 3718381: www.mehrnews.com


اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین