پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۲۹۸۰۸
تاریخ انتشار : ۰۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۹
رئیس جمهور آمریکا در واکنشی تمسخرآمیز به کناره گیری سناتور «کرستن گیلیبراند» از رقابتهای مقدماتی حزب دموکرات در یک پیام توئیتری نوشت: «گیلیبراند تنها رقیبی بود که به راستی از او می ترسیدم!»گفتنی است سناتور «کِرستن گیلیبراند» از ایالت نیویورک آمریکا پس از عدم موفقیت در جلب آرای عمومی و راه یافتن به سومین دور مناظرات روز چهارشنبه به رقابت خود برای کسب نامزدی حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا پایان داد.

شعار سال: کمتر از یکساعت پس از اعلام کناره گیری سناتور «کرستن گیلیبراند» از رقابتهای مقدماتی حزب دموکرات، رئیس جمهوری آمریکا این سناتور ایالت نیویورک را به باد استهزا گرفت.

«دونالد ترامپ» روز چهارشنبه در یک پیام توئیتری نوشت: «امروز روز غم انگیزی برای دموکراتهاست، کرستن گیلیبراند از رقابتهای مقدماتی [حزب دموکرات] برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا کناره گیری کرده است. خوشحالم که آنها هرگز نفهمیدند گیلیبراند تنها کسی بود که به راستی از او می ترسیدم».

گفتنی است سناتور «کِرستن گیلیبراند» از ایالت نیویورک آمریکا پس از عدم موفقیت در جلب آرای عمومی و راه یافتن به سومین دور مناظرات روز چهارشنبه به رقابت خود برای کسب نامزدی حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا پایان داد.

مدیر کمپین انتخاباتی این سناتور دموکرات در یادداشتی که در اختیار رسانه ها قرار گرفت، نوشت: «با گذشت بیش از هشت ماه، و با روشن شدن اینکه سناتور کرستن گیلیبراند به عرصه مناظرات ماه سپتامبر راه نخواهد یافت، کمپین انتخاباتی وی برای ریاست جمهوری امروز به حالت تعلیق در می آید».

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر ، تاریخ انتشار 7 شهریور 98، کد خبر: 4705400، www.mehrnews.com

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین