پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۳۷۰۹۹
تاریخ انتشار : ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۱
شاهزاده مخالف سعودی در سخنانی گفت که محمد بن‌سلمان، ولیعهد عربستان از شر محافظ شخصی پدرش راحت شد تا خودش پادشاه شود و به‌زودی شاهد پادشاهی او خواهیم بود.

شعارسال: شاهزاده مخالف سعودی در سخنانی گفت که محمد بن‌سلمان، ولیعهد عربستان از شر محافظ شخصی پدرش راحت شد تا خودش پادشاه شود و به‌زودی شاهد پادشاهی او خواهیم بود.

خالد بن‌فرحان آل‌سعود، شاهزاده مخالف سعودی در واکنش به قتل «سرتیپ عبدالعزیز الفغم» محافظ شخصی پادشاه عربستان در توییتر نوشت: تا چند وقت آینده شاهد اعلام پادشاهی محمد بن‌سلمان «خائن و بی‌خرد» بر عربستان خواهیم بود. وی افزود: نقشه بن‌سلمان بر پایه همکاری و هماهنگی با سیا (سازمان جاسوسی آمریکا) کشیده شده است. خالد بن‌فرحان که هم‌اکنون مقیم آلمان است در ادامه تصریح کرد: این نقشه شامل تغییر محافظ شخصی پادشاه و جایگزین کردن یک مزدور بلک واتر به جای او می‌شود. این اقدام، مقدمه اعلام پادشاهی این خائن مزدور بر عربستان است. در همین راستا، سعد الفقیه از بارزترین شخصیت‌های مخالف رژیم سعودی در گفت‌وگو با سایت مذکور در این باره افزود: بن‌سلمان در قتل محافظ شخصی پادشاه عربستان دست دارد. وی گفت: عملیاتی که به قتل عبدالعزیز الفغم منجر شد کار محمد بن‌سلمان بود؛ به‌ویژه که الفغم در زمان وقوع قتل، داخل کاخ سلطنتی بود و بن‌سلمان به همراه شخصی به نام «ممدوح بن‌مشعل آل‌علی» که ریاض او را قاتل معرفی کرده است در کاخ حضور داشتند.

شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبری دنیای اقتصاد  ،تاریخ انتشار: 10 مهر1398،کدخبر:3578055 ،www.donya-e-eqtesad.com

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین