پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۳۷۱۴۷
تاریخ انتشار : ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۱
کامبیز مهدی زاده که از سال گذشته داماد رییس جمهور روحانی شده، رفتارهایی می‌کند که روزانه سوژه‌ی رسانه‌ها می‌شود. او در آخرین مورد در مصاحبه‌ای با یک برنامه‌ی تصویری اینترنتی به اشتباه گفته که «وست تگزاس اینترمدیت» یک شرکت نفتی بزرگ آمریکایی است در حالی که این نام یک نوع نفت سبک است.
شعار سال:کامبیز مهدی زاده که از سال گذشته داماد رییس جمهور روحانی شده، رفتارهایی می‌کند که روزانه سوژه‌ی رسانه‌ها می‌شود.

 او در آخرین مورد در مصاحبه‌ای با یک برنامه‌ی تصویری اینترنتی به اشتباه گفته که «وست تگزاس اینترمدیت» یک شرکت نفتی بزرگ آمریکایی است در حالی که این نام یک نوع نفت سبک است.

او البته با اعتماد به نفس چنین چیزی را گفته و مجری برنامه که از مجریان صداوسیماست هم متوجه گاف آقای داماد نشده است.

یکی از کانال‌های تلگرامی به نام مکتوبات با به‌اصطلاح «سوژه کردن» کامبیز مهدی زاده نوشته است:

«شاه داماد عزیز، وست تگزاس اینترمدیت اسم شرکت نیست،‌ اسم یک نوع نفت است. گزارشگر در یک «مصاحبه صمیمی و دوستانه» با عنوان «چرا نخبگان نفتی از ایران رفتند؟» از استاد دکتر کامبیز مهدی زاده، شاه داماد آقای روحانی که حالا رییس کارگروه معاونت علمی و فناوری رییس جمهور است می پرسد کدام کشور الان در نفت سرآمد است و آقا داماد جواب می‌دهد آمریکا. در آنجا شرکت‌های بزرگی هستند مثل «وست تگزاس اینترمدیت» و .. استاد مهدی زاده، شاه داماد عزیز، اما نمی‌داند وست تگزاس اینتر مدیت اسم یک شرکت نیست و اسم یک نوع نفت سبک است که در تگزاس استخراج می‌شود. حالا واقعا فهمیدید چرا نخبگان از ایران رفته اند؟ چون کسانی چون مهدی زاده با سبب و نسب و رانت بر مسندهایی این چنینی تکیه زده‌اند».

توبیخ رییس جمهور

سال گذشته چند روز پس از این که رضا رحمانی وزیر صمت شده بود، بدون اطلاع رییس جمهور، کامبیز مهدی زاده را به عنوان معاون خود منصوب کرد اما ساعتی بعد رییس جمهور بلافاصله او را توبیخ کرد و دو روز بعد حکم لغو شد.

علی رغم موضع رییس جمهور نسبت به رفتارهای مهدی زاده، اما تعدادی از رسانه‌ها در یک سال اخیر خبرهای «داماد رییس جمهور» را در صفحات اول خود منعکس می‌کنند.

شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری تحلیلی انصاف،تاریخ انتشار:13مهر1398، کد خبر: 194062،www.ensafnews.com
اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین