site traffic analytics تصویر رهبری و روحانی روی جزوه تبلیغاتی "جو بایدن" | شعار سال

پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۵۶۹۱۱
تاریخ انتشار : ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۴
در پشت جلد این جزوه تبلیغاتی نیز عکسی سیاه و سفید از اتاق بیضی کاخ سفید (دفتر رییس جمهوری آمریکا) منتشر شده است.
شعارسال: کارزار انتخاباتی "جو بایدن" نامزد پیشتاز حزب دموکرات برای رقابت در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا یک جزوه ۴ صفحه‌ای تبلیغاتی را برای رقابت‌های مقدماتی حزب دموکرات در ایالت "آیوا" تهیه کرده که طرح روی جزوه رژه نیرو‌های مسلح ایران را در حضور حسن روحانی نشان می‌دهد.
 
در طرح روی جلد این جزوه ۴ صفحه‌ای عکسی از رژه نیرو‌های مسلح ایران در حضور حسن روحانی قرار داده شده است که در این عکس قاب عکسی الصاق شده به دیوار از مقام معظم رهبری نیز در گوشه عکس دیده می‌شود.

طرح روی جلد جزوه تبلیغاتی جو بایدندر پشت جلد این جزوه تبلیغاتی نیز عکسی سیاه و سفید از اتاق بیضی کاخ سفید (دفتر رییس جمهوری آمریکا) منتشر شده است.

نوشته روی هر دو صفحه جمله‌ای واحد است:" ما در خطرناک‌ترین لحظه یک نسل زندگی می‌کنیم. چه کسی آماده رهبری ماست؟ "

تصویر اتاق بیضی کاخ سفید در پشت جلد جزوه تبلیغاتی جو بایدن
 


در ۲ صفحه داخلی این جزوه نیز تصاویری از حضور بایدن در جمع نظامیان آمریکایی در دوران معاونت ریاست جمهوری او (در دوره ۸ ساله اوباما) دیده می‌شود. در بالای ۲ صفحه میانی این جزوه آمده:" جو بایدن: رهبری محکم، استوار. "

صفحات میانی جزوه تبلیغاتی جو بایدنگفتنی است مرحله نخست رقابت نامزد‌های حزب دموکرات برای کسب نامزدی نهایی این حزب برای رقابت با ترامپ قرار است در تاریخ ۳ فوریه (کمتر از ۲ هفته دیگر) در ایالت "آیوا" برگزار شود.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از سایت تحلیلی خبری عصرایران ، تاریخ انتشار: 2 بهمن 1398 ، کدخبر: 710108 ، www.asriran.com‏

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین