پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۶۱۶۱۱
تاریخ انتشار : ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۷
لیست اسامی نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی استان آذربایجان شرقی حوزه انتخابیه میانه که صلاحیت آنها توسط هیات شورای نگهبان احراز شده است و مجاز به شرکت در رقابت انتخاباتی می باشند را می توانید در خبر زیر مشاهده نمایید.

شعار سال:لیست اسامی نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی استان آذربایجان شرقی حوزه انتخابیه میانه که صلاحیت آنها توسط هیات شورای نگهبان احراز شده است و مجاز به شرکت در رقابت انتخاباتی می باشند را می توانید در خبر زیر مشاهده نمایید.

لیست نهایی کاندیداهای مجلس شورای اسلامی از حوزه شهرستان میانه به شرح ذیل است.

اسامی نامزدها:

اسماعیل نعمتی
یوسف شکوری
سید مرتضی حسینی
مهدی اسماعیلی
شمسی مجدی
قهرمان مختاری
مهدی مددی
فرهاد جهانگیری
سید حامد وفایی
علی شامی
نعمت محمدی
یعقوب شیویاری
فردین فرمند
عزت الله نیکخواه
محمد قاسمی
علی شیری
پورچهر ناصری
مسعود حسینیان
بهنام صفایی
یحیی صفیخانی
سیاوش ابراهیمی
مهدی محمدی
سالار آقاخانی
مریم عبداللهی

اضافه می‌شود مابقی کاندیداها در این مرحله نهایی بررسی صلاحیت‌ها موفق به اخذ صلاحیت خود نشدند.

سایت شعار سال هیچ گونه تعهدی در قبال و صحت و سقم اسامی منتشره ندارد و فقط بازتابی از منابع آگاه در این زمینه را ارائه می دهد.لذا از کلیه ذی نفعان و ذی صلاحان این امر درخواست می شود در صورت مشاهده هر مغایرتی در ارائه اسامی ،به این سایت اطلاع رسانی شود.

شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه جامع اطلاع رسانی میانه نیوز،تاریخ انتشار:22بهمن 1398،کد خبر:22056،newsmiyaneh.ir

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین