پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۶۱۶۱۷
تاریخ انتشار : ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۳
لیست اسامی نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی استان آذربایجان شرقی حوزه انتخابیه ملکان و لیلان که صلاحیت آنها توسط هیات شورای نگهبان احراز شده است و مجاز به شرکت در رقابت انتخاباتی می باشند را می توانید در خبر زیر مشاهده نمایید.

شعار سال:فرماندار ملکان اسامی قطعی تایید صلاحیت شدگان انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه ملکان و لیلان را تشریح کرد.

- لیست نهایی کاندیداهای تایید صلاحیت شده حوزه انتخابیه ملکان ولیلان

۱-اردشیر خیری زاده

۲-شهروز افخمی

۳-سیدعلی موسوی

۴-فرهاد نوبهار

۵-فتاح عباداله پور ملکی

۶-علی جهانی بایقوت

۷-اسفندیار زایر ملکی

۸-سیامک نبی زاده

۹-ابوذر خیری

۱۰-رضا ممقانی

۱۱-کمال یاوری

۱۲-علی اصغرزاده

۱۳-محمدعلی حسن پور

محمدباقر خانی سه شنبه شب در گفتگویی گفت:براساس ابلاغ شورای محترم نگهبان فقط محمدعلی حسن پور توانسته تاییدیه خود را از شورای محترم نگهبان اخذ نماید.

وی اسامی قطعی نامزدهای انتخابات دوره یازدهم حوزه انتخابیه ملکان و لیلان را به شرح زیر اعلان کرد و گفت:این افراد مجاز هستند در چهارچوب قانون فعالیت تبلیغاتی خود را از روز ۵ شنبه ۲۴ بهمن تا ساعت ۸ صبح اول اسفند آغاز نمایند.

سایت شعار سال هیچ گونه تعهدی در قبال و صحت و سقم اسامی منتشره ندارد و فقط بازتابی از منابع آگاه در این زمینه را ارائه می دهد.لذا از کلیه ذی نفعان و ذی صلاحان این امر درخواست می شود در صورت مشاهده هر مغایرتی در ارائه اسامی ،به این سایت اطلاع رسانی شود.

شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری اخبار ملکان،تاریخ انتشار:22بهمن 1398،کد خبر:8415،akhbaremalekan.ir

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین