پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۶۷۹۳۰
تاریخ انتشار : ۰۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۹
در شرایطی که کرونا در جهان همه گیر شده و با توجه به شرایط انتقال این بیماری،گمان های زیادی بر این است که این بیماری ساخته امریکاست و انگشت اتهام به سمت امریکاست . در این زمینه برخی تحلیلگران سیاسی گفته اند که این بیماری بخاطر انتخابات امریکاست و در نهایت ترامپ در زمان انتخابات با واکسن کرونا خواهد آمد و خود را منجی جهان معرفی خواهد کرد.

شعار سال:در شرایطی که کرونا در جهان همه گیر شده و با توجه به شرایط انتقال این بیماری،گمان های زیادی بر این است که این بیماری ساخته امریکاست و انگشت اتهام به سمت امریکاست . در این زمینه برخی تحلیلگران سیاسی گفته اند که این بیماری بخاطر انتخابات امریکاست و در نهایت ترامپ در زمان انتخابات با واکسن کرونا خواهد آمد و خود را منجی جهان معرفی خواهد کرد.در واقع این سیاستی است که مک نارا وزیر دفاع اسبق امریکا در ایتالیا گفته بود که نباید اجازه دهیم جمعیت جهان به 10میلیارد برسد و این امر از دو طریق امکانپذیر است؛جنگ یا بیماری.باید منتظر بمانیم و اگر زنده بودیم ببینیم که این بیماری واقعا یک بیماری بوده است یا یک جنگ ؟!

کووید19یک ویروس است یا یک حمله بیولوژیک ؟!

در همین رابطه می توانید ویدئوی زیر را ببینید که  کارشناس شبکه الجزیره می گوید:

ترامپ در آستانه انتخابات با واکسن کرونا ظاهر خواهد شد و خود را منجی جهان از کرونا معرفی خواهد کرد!

تعداد بازدید : 10

 

منبع فضای مجازی

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین