پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۹۷۲۳۹
تاریخ انتشار : ۰۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰
اسماعیلی، پژوهشگر تاریخ اسلام بیان می‌کند که بیعت در دوران امام حسین (ع) همانند رای دادن امروز بود، اما امام (ع) رای خود را نفروخت و این همه جنگ و کشتار، برای پایمردی امام بر استقلال رای و تعهدش به حقانیت نظر بود.
شعار سال: دکتر محسن اسماعیلی، پژوهشگر تاریخ اسلام بیان می‌کند که بیعت در دوران امام حسین (ع) همانند رای دادن امروز بود، اما امام (ع) رای خود را نفروخت و این همه جنگ و کشتار، برای پایمردی امام بر استقلال رای و تعهدش به حقانیت نظر بود.
این تحلیل در بعد سلبی اش، می‌تواند ناظر بر علل رای فروشی‌های احتمالی در دوره انتخابات مجلس و همچنین علل تمایل برخی از نامزد‌های انتخاباتی مجلس به رای خریدن باشد. قانون شکنی شومی که بشدت مورد تمایل یکی از نامزد‌های انتخابات مجلس از یکی از شهر‌های استان گیلان بود. آن وقت همان آقا، پیام‌های تسلیت و تهنیت در ایام مختلف، می‌فرستد. سوال اینجاست که آیا این افراد می‌توانند ادامه دهنده راه حسین باشند؟ یزید‌های زمانه ات را بشناس.
تعداد بازدید : 1

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری میزان، تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۹، کد خبر: ۶۵۱۳۱۳، www.mizanonline.com
اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین