پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۲۹۶۴۲
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار : ۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۴
آرمین زارعیان گفت: پس از فوت این پرستار باردار که در بخش کرونا مشغول به کار بود، وزارت بهداشت و درمان بار دیگر دستورالعمل خود را به تمامی بیمارستان‌ها اعم از خصوصی، دولتی و... ابلاغ کرد.

شعار سال: هفته گذشته مهشید گودرز، پرستار بیمارستان لقمان حکیم که باردار بود بر اثر کرونا درگذشت. با فوت او واکنش‌های شدید مبنی بر اینکه چرا اصلا یک پرستار باردار باید در بخش کرونایی مشغول به کار باشد ایجاد شد اما هنوز داغ او بر دل مانده بود تا اینکه روز گذشته یک پرستار دیگر در بیمارستان شهید مدنی بر اثر کرونا درگذشت. هرچند که فرزند این دو پرستار سالم به دنیا آمد اما لحظه تولد آنها با فوت مادر تراژدی غم انگیزی بود که همگان را در غم و اندوه فرو برد.

آرمین زارعیان، رئیس هیات مدیره نظام پرستاری از فوت پرستار بیمارستان شهید مدنی اظهار بی اطلاعی کرد و گفت: بنده اطلاعی از فوت پرستار باردار شاغل در بیمارستان شهید مدنی ندارم و باید صحت و سقم خبر را مورد بررسی قرار دهم.

او افزود: اگر چنین خبری صحت داشته باشد و این پرستار باردار برخلاف دستورالعمل‌ها در بخش کرونایی مشغول به کار بوده باشد، سازمان نظام پرستاری حتما ورود پیدا خواهد کرد تا مسئول فنی بیمارستان یا هرکسی که در این ماجرا مقصر است تحویل مقام قضائی داده شود.

زارعیان با اشاره به دستورالعمل وزارت بهداشت تصریح کرد: وزارت بهداشت و درمان دستورالعملی به تمام بیمارستان‌ها ابلاغ کرده است که به هیچ وجه از پرستار باردار در بخش‌های کرونایی استفاده نشود و اگر کسی از این دستورالعمل تخطی کند به دستگاه قضائی ارجاع داده شود.

رئیس هیات مدیره نظام پرستاری از ابلاغ مجدد این دستورالعمل پس از فوت مهشید گودرز خبر داد و گفت: پس از فوت این پرستار باردار که در بخش کرونا مشغول به کار بود، وزارت بهداشت و درمان بار دیگر دستورالعمل خود را به تمامی بیمارستان‌ها اعم از خصوصی، دولتی و... ابلاغ  کرد و بر اجرای آن تاکید داشت بنابراین رخ دادن مجدد این اتفاق برخورد جدی را در پیش خواهد داشت.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری برنا، تاریخ انتشار ۶ اسفند ۹۹، کد خبر: ۱۱۴۲۳۰۲، www.borna.newsاخبار مرتبط
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۱۰ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۶
0
0
منع حضور پرستاران باردار در بخش كرونايي به مساله كاكلا بديهي در امور مربوط به رعايت پروتكل هاست
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: