پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۳۱۰۳۶
تاریخ انتشار : ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۵
محمد مهاجری خطاب به سردار محمد نوشت: به عنوان برادری که به لحاظ سن از شما بزرگتر است (و البته کوچک همه خادمان کشور و ملت) مشفقانه توصیه می‌کنم تحت تاثیر بولتن‌هایی که توسط دروغبافان و با اهداف ویژه ساخته می‌شود و حتی عزیزی، چون شما را به ورطه غلط‌اندیشی می‌اندازد توجه نکنید.
شعار سال: محمد مهاجری فعال اصولگرا در کانال تلگرامی خود نوشت: «متن توییت شما را در باره FATF دیدم به عنوان برادری که به لحاظ سن از شما بزرگتر است (و البته کوچک همه خادمان کشور و ملت) مشفقانه توصیه می‌کنم بجای آنکه تحت تاثیر بولتن‌هایی که توسط دروغبافان و با اهداف ویژه ساخته می‌شود و حتی عزیزی، چون شما را به ورطه غلط‌اندیشی می‌اندازد، یک روز دفتر محقر حقیر را (که در کنار تحریریه قرار دارد) با حضورتان موسع کنید تا درباره اف‌ای تی اف نکاتی را عرض کنم و یا دفتر موسع خود را با حضور حقیر، محقر کنید تا در گفتگویی صمیمی، یا ابهامات من رفع شود، یا اشتباهات شما.

اگر شما مشرف فرمودید یک ناهار ساده هم مهمان من و اگر رخصت فرمودید و من خدمت رسیدم، یک چای بدون قند (به منظور فرار از بیماری زمینه‌ای!) هم غنیمت است.

اگر هم موافق نیستید کمافی السابق دعاگو خواهم بود. حیف است خدمتگزار خوبی، چون شما که این روز‌ها در فضای مجازی برای پست ریاست دولت بعدی و یا حداقل شهرداری تهران مطرح است، اطلاعاتش یکسویه باشد.

بار‌ها به شوخی گفته‌ام اشکالی ندارد مسئولان، گاهی هم حرف حساب بشنوند! عزتتان مستدام.»

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات، برگرفته از جماران، تاریخ انتشار:۱۳ اسفند ۱۳۹۹، کد خبر:۱۴۹۹۵۸۹، www.jamaran.news
اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین