پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۴۴۴۳۸
تاریخ انتشار : ۰۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۲۴
مدیرعامل خانه مطبوعات کشور گفت: همه فعالان رسانه معاف از پرداخت مالیات هستند و مسئولان مربوطه به خصوص معاونت سیاسی استانداری باید در این خصوص حمایت لازم را داشته باشند.
شعار سال: مازیار هوشمند در نشست اعضای خانه مطبوعات کشور و مازندران با حسین حسن نژاد معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران که در فرمانداری چالوس برگزار شد، با بیان اینکه خانه مطبوعات کشور یکی از بزرگترین تشکل‌های جامع صنفی کشور است، اظهار کرد: ببشترین ماموریت خانه مطبوعات، نظارت بر رسانه‌های محلی و دفاع از حقوق آنان است.

وی افزود: یکی از وظایف اصلی این خانه، تقویت و بسط رسانه‌های محلی با دستگاه‌های اجرایی است.

مدیرعامل خانه مطبوعات کشور، آموزش خبرنگاران را یکی از اولویت اصلی خانه مطبوعات برشمرد و گفت: ارتقای سطح کیفی خبرنگاران در حوزه کاری رسانه‌ها بسیار دارای اهمیت است و از دستگاه‌های متولی از جمله اداره کل ارشاد انتظار می‌رود در این خصوص همکاری داشته باشد.

هوشمند از رسانه‌ها به عنوان یکی از ارکان اصلی توسعه یاد کرد و افزود: رسانه‌ها موجب توسعه شهرستان، استان و کشور خواهند شد، بنابراین نیاز است به آموزش ورود جدی‌تری صورت گیرد.

وی با اشاره وضعیت مناسب استان مازندران در حوزه رسانه، خاطرنشان کرد: بعد از استان تهران، مازندران جزء پنج استان برتر کشور به لحاظ تعداد رسانه است و باید گفت این استان بیشترین تعداد فعال رسانه‌ای را دارد.

مدیرعامل خانه مطبوعات کشور با بیان اینکه این خانه در مازندران بزرگترین تعداد تشکل‌های صنفی کشور است، تاکید کرد: لازمه مدیریت این است که از ظرفیت‌های فرهنگی گردشگری استفاده شود.

هوشمند با بیان اینکه همه فعالان رسانه معاف از پرداخت مالیات هستند، ابراز کرد: مسئولان مربوطه بخصوص معاونت سیاسی استانداری باید در این خصوص حمایت لازم را داشته باشند.

وی متذکر شد: رسانه‌ها در انتخابات پیش رو رکن اصلی دای کار هستند که می‌توانند ورود پیدا کنند و باعث مشارکت بزرگی شوند.

چاپ رایگان کتاب خبرنگاران در حوزه رسانه توسط خانه مطبوعات
 
در ادامه ساسان شیخی رئیس خانه مطبوعات کشور با اشاره به برگزاری آموزش خبرنگاران در تمامی شهرستان‌های کشور، گفت: هرخبرنگاری که در حوزه رسانه کتابی داشته باشد، این خانه به صورت رایگان به چاپ می‌رساند.

وی افزود: قرار شد مشکل بیمه خبرنگاران با مشارکت و حمایت خانه مطبوعات کشور برطرف شود.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات، برگرفته از دیدار نیوز، تاریخ انتشار:۶ خرداد ۱۴۰۰، کد خبر:۹۳۲۷۵، www.didarnews.ir
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین