پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۵۵۹۵۷
تاریخ انتشار : ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۲
مولانا عبدالحمید امام جمعه اهل سنت زاهدان در این نامه، انتصاب یکی از نخبگان اهل‌سنت به‌عنوان فرمانده نیروی دریایی ارتش را «اقدامی خداپسندانه» دانست و تاکید کرد که این اقدام رهبری موجبات امیدواری جامعه اهل‌سنت را فراهم نموده است.
شعارسال: شیخ‌الاسلام مولانا عبدالحمید در نامه‌ای به رهبر انقلاب، از ایشان به‌خاطر انتصاب یک اهل‌سنت به سمَت فرماندهی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران تشکر کرد.

مولانا عبدالحمید در این نامه، انتصاب یکی از نخبگان اهل‌سنت به‌عنوان فرمانده نیروی دریایی ارتش را «اقدامی خداپسندانه» دانست و تاکید کرد که این اقدام رهبری موجبات امیدواری جامعه اهل‌سنت را فراهم نموده است.

امام‌جمعه اهل‌سنت زاهدان همچنین این انتصاب را «اتمام حجتی برای تمام مسئولین» برشمرد و اظهار امیدواری کرد که با «تداوم این روند مبارک»، دولت جدید و سایر ارکان نظام نیز با تأسی از رهبری انقلاب با بکارگیری شایستگان اهل‌سنت و استفاده از توانایی‌های آنان، گامی مهم در راستای تحکیم وحدت و انسجام ملی بردارند.
 

تشکر مولوی عبدالحمید از رهبر انقلاب
 
شعارسال، بااندکی تلخیص واضافات برگرفته از پایگاه خبری جماران، تاریخ انتشار:۳۰ مرداد ۱۴۰۰، کدخبر:۱۵۲۱۸۳۸، www.jamaran.news
اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین