پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۶۰۹۵۵
تاریخ انتشار : ۰۶ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۲
‌نمی‌توان انکار کرد که تیک تاک، توانسته توجه بسیاری از کاربران تلفن‌های هوشمند را در سراسر جهان جلب کند. با وجود برخی موانع سیاسی در برخی کشور‌ها از جمله ایالات متحده و هند، تیک تاک اعلام کرد که اکنون ۱ میلیارد کاربر فعال ماهانه در سراسر جهان دارد.
‌شعار سال: نمی‌توان انکار کرد که تیک تاک، توانسته توجه بسیاری از کاربران تلفن‌های هوشمند را در سراسر جهان جلب کند. با وجود برخی موانع سیاسی در برخی کشور‌ها از جمله ایالات متحده و هند، تیک تاک اعلام کرد که اکنون ۱ میلیارد کاربر فعال ماهانه در سراسر جهان دارد.

به گزارش سرویس‌ای تی و فناوری انتخاب به نقل از جی اس ام آرنا، تیک تاک یک شرکت چینی است و به دلیل شیوه‌های جمع آوری اطلاعات و اتهامات جاسوسی از شهروندان آمریکایی، به شدت توسط دولت آمریکا تحت فشار قرار دارد، همچنین در دوران دولت ترامپ با ممنوعیت‌هایی از سوی ایالات متحده روبرو شد مگر اینکه با یک شرکت آمریکایی توافق کند. ماه‌ها بعد گزارش‌هایی منتشر شد مبنی بر اینکه مذاکرات درباره توافق پس از به قدرت رسیدن بایدن به نتیجه نرسید.

با ظهور تیک تاک و قالب‌های ویدیویی کوتاه آن، اینستاگرام و یوتیوب سعی کردند ظاهر تیک تاک خود را با حلقه‌های اینستاگرام و Shorts YouTube ترکیب کنند.

در ماه ژوئیه، مدیر اینستاگرام، آدام ماسری اذعان داشت که تیک تاک در حال تبدیل شدن به یک رقیب بزرگ است و تمرکز این برنامه باید از فرض اولیه خود به عنوان یک برنامه اشتراک گذاری عکس به چهار محور اصلی تغییر کند: سازندگان، فیلم، خرید و پیام رسانی.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از انتخاب، تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۴۰۰، کد خبر: ۶۳۹۹۱۸، www.entekhab.ir
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین