پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۶۱۸۵۰
تاریخ انتشار : ۱۴ مهر ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۳
فهیمه نظری در صبح ما نوشته است که برای دسترسی به شماره‌ای از روزنامه کیهان در دهه چهل به کتابخانه مجلس مراجعه کردم و با ممنوعیت دسترسی کاربران به روزنامه‌های اسکن شده و اسکن نشده کیهان پیش از انقلاب مواجه شدم. گویا شریعتمداری طی نامه‌ای به رئیس وقت کتابخانه مجلس در آذر ۹۷ نشر، پخش و در دسترس عموم قرار دادن روزنامه کیهان پیش از انقلاب را ممنوع کرده و به کتابخانه مجلس فقط مجوز آرشیو کردن این روزنامه را داده است! منتظر دریافت توضیحات هستیم.
شعار سال: حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان طی نامه‌ای به رئیس وقت کتابخانه مجلس در آذر ۹۷ نشر، پخش و در دسترس عموم قرار دادن روزنامه کیهان پیش از انقلاب را ممنوع کرده و به کتابخانه مجلس فقط مجوز آرشیو کردن این روزنامه را داده!
 
روز یکشنبه ۴ مهر [۱۴۰۰] وقتی برای دسترسی به شماره ای از روزنامه کیهان در دهه چهل به کتابخانه مجلس مراجعه کردم در کمال تعجب با ممنوعیت دسترسی کاربران به روزنامه های اسکن شده و اسکن نشده کیهان پیش از انقلاب مواجه شدم، علت جالب بود؛ جناب شریعتمداری طی نامه ای به رئیس وقت کتابخانه مجلس در آذر ۹۷ نشر، پخش و در دسترس عموم قرار دادن روزنامه کیهان پیش از انقلاب را ممنوع کرده و به کتابخانه مجلس فقط مجوز آرشیو کردن این روزنامه را داده!

ایشان انگار کارکرد کتابخانه مجلس را از یاد برده اند! اگر قرار است منابع در دسترس مراجعه کننده قرار نگیرد آرشیو کردنش به چه درد می خورد؟! سیر ترشی است که با نگه داشتن جا بیفتد و طعم و مزه اش بهتر شود؟!


شعار سال، با اندکی تلخیص واضافات برگرفته از جماران ، تاریخ انتشار: ۱۴مهر۱۴۰۰، کد خبر: 1527214.jamaran.news
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین