پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۶۵۵۷۷
تاریخ انتشار : ۲۷ آبان ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۰
آیت الله نوری همدانی با اشاره به اوضاع کنونی منطقه و جهان افزود: باید در مقابل دنیا هوشیار و بیدار باشیم، بسیج در شرایط حاکم بر منطقه و جهان باید به درستی نسبت به حقوق و وظایف خود آشنا باشد. چندی پیش عده‌ای فکر می‌کردند روی کار آمدن طالبان به نفع ایران است، اما امروز مشخص شده که آن‌ها به دنبال شیعه کشی هستند و حقوق اقوام و مذاهب را محترم نمی‌شمارند.
شعار سال: آیت الله العظمی نوری همدانی گفت: وضعیت معیشت مردم بسیار ناراحت کننده است و یکی از اقدامات بسیج باید ورود به این حوزه‌ها با تمام توان باشد.

مرجع تقلید شیعیان در دیدار سردار سلیمانی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اهمیت نقش امر به معروف و جهاد در حفظ اسلام گفت: بسیج شجره طیبه‌ای است که با درایت امام راحل غرس شده است و رسالت این نهاد مردمی بسیار مهم است و امروز شاهد ثمرات این شجره طیبه هستیم که (أَصْلُهَا ثَابِتٌ وَفَرْعُهَا فِی السَّمَاءِ تُؤْتِی أُکُلَهَا کُلَّ حِینٍ بِإِذْنِ رَبِّهَا) تمام این تعبیرات درباره بسیج مستضعفین است.
دانلود بازی مختار، فصل قیام

وی با بیان اینکه هدف امام راحل از تاسیس بسیج، حفظ انقلاب و ارزش‌های اسلامی بود، اظهار کرد: بسیج مستضعفین؛ یعنی ایستادگی در مقابل استکبار جهانی و دشمنان دین و بحمدالله امروز اقدامات شما در مقابل استکبار منحصر به ایران نیست و نگاه کل مستضعفان عالم به شما بسیجیان است.

آیت الله نوری همدانی با اشاره به اوضاع کنونی منطقه و جهان افزود: باید در مقابل دنیا هوشیار و بیدار باشیم، بسیج در شرایط حاکم بر منطقه و جهان باید به درستی نسبت به حقوق و وظایف خود آشنا باشد. امروز ببنید در کشور یمن، افغانستان، سوریه، لبنان و عراق چه خبر است؟ آمریکا نقشه می‌کشد، عربستان پول می‌دهد و اسرائیل اجرا کننده است، باید در مقابل استکبار بیدار و بصیر بود. چندی پیش عده‌ای فکر می‌کردند روی کار آمدن طالبان به نفع ایران است، اما امروز مشخص شده که آن‌ها به دنبال شیعه کشی هستند و حقوق اقوام و مذاهب را محترم نمی‌شمارند.
 
طالبان به دنبال شیعه کشی است و حقوق اقوام و مذاهب را محترم نمی‌شمارد

مرجع تقلید شیعیان با اشاره به وضعیت معیشتی و اقتصادی موجود در کشور گفت: متاسفانه وضعیت معیشت مردم بسیار ناراحت کننده است لذا یکی از اقدامات بسیج توجه به مباحث سازندگی و توسعه کشور است که باید بسیج در این حوزه‌ها با تمام توان ورود کند تا بخشی از انتظارات مردمی برآورده شود.


شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از جماران، تاریخ انتشار:۲۷ آبان ۱۴۰۰، کد خبر: ۱۵۳۱۷۰۰، www.jamaran.news
اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین