پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۶۶۳۵۰
تاریخ انتشار : ۰۷ آذر ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۴
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: برای تکمیل شبکه تصفیه فاضلاب شهر‌های جوانرود، روانسر، تازه‌آباد، کرندغرب و سرمست در این استان، ۱۳۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
شعار سال: علیرضا کاکاوند افزود: در حال حاضر تصفیه خانه فاضلاب در جوانرود ۵۹ درصد، روانسر ۵۴ درصد، تازه آباد ۷۵ درصد، کرند غرب ۴۵ درصد و شهر سرمست ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

وی اظهار کرد: برای تامین اعتبار و تکمیل این پروژه ها، اعلام آن‌ها را برای طرح در جلسه شورای اداری سفر آتی رئیس جمهور به استان کرمانشاه در نظر گرفته ایم، چون از پروژه‌های اولویت دار وزارت نیرو هستند و امیدواریم بتوانیم اعتبار تکمیلی مورد نیاز را جذب کنیم.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: عملیات بخش سازه تصفیه خانه فاضلاب شهر روانسر به اتمام رسیده، ولی برای خرید و راه اندزی تجهیزات و تکمیل این پروژه ۳۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است که با اختصاص این اعتبار، پروژه ظرف یکسال تکمیل شده و به بهره‌برداری می‌رسد.
 
شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایلنا، تاریخ انتشار:۶ آذر ۱۴۰۰، کد خبر: ۱۱۶۲۰۷۳، www.ilna.news
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین