پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۶۷۶۱۶
تاریخ انتشار : ۲۱ آذر ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۴
سامانه نظرسنجی واکاوی با ۸ هزار عضو احراز هویت شده، در نظرسنجی‌های مختلف نظر کاربران را در خصوص عملکرد برخی از دولتمران جویا شده است؛ طبق نتایج بدست آمده مردم به چهار مسئول نمره مردودی داده‌اند.
شعار سال: سامانه نظرسنجی واکاوی با ۸هزار عضو احراز هویت شده، در نظرسنجی‌های مختلف نظر کاربران را در خصوص عملکرد برخی از دولتمران جویا شده است؛ طبق نتایج بدست آمده مردم به چهار مسئول نمره مردودی داده‌اند.

عملکرد ۴ وزیر دولت رئیسی از نظر کاربران افتضاح بوده است؛ فاطمی امین با ۷۶ درصد، خاندوزی با ۷۵ درصد، زارع‌پور با ۷۲ درصد بدترین عملکرد را از نگاه مردم داشته‌اند.

کاربران به سعید محمد، دبیر مناطق آزاد بهترین نمره را داده‌اند؛ ۴۴ درصد گفته‌اند عملکرد محمد عالی بوده و ۱۳ درصد عملکرد او را خوب دانسته‌اند.
 
همچنین بهرام عین‌الهی نیز از کاربران نمره قبولی گرفته است. ۱۹ درصد عملکرد او را عالی، ۲۰ درصد خوب و ۱۶ درصد عملکردش را متوسط و قابل قبول می‌دانند.
 
عملکرد ۱۰۰ روز وزرا از دیدگاه واکاوی؟

پایگاه تحلیلی خبری شعار سال برگرفته از کانال تلگرامی اقتصاد سالم
اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین