پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۶۸۱۱۱
تاریخ انتشار : ۲۷ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۳
پس از انتشار خبر جمع آوری امضا جهت استیضاح سید رضا فاطمی امین در مجلس، یکی از اعضای کمیسیون صنایع ادعای عجیبی را مطرح کرد و جمع آوری هرگونه امضا را منوط به حضور فیزیکی نمایندگان در مجلس دانست.
شعار سال: بامداد امروز منابعی آگاه از درون مجلس، خبر از جمع آوری امضا جهت کلید زدن استیضاح سید رضا فاطمی امین، وزیر صمت دولت سیزدهم خبر دادند. ساعتی پیش، اما یکی از اعضای کمیسیون صنایع مجلس این امر را رد کرده و مدعی شده بود: نمایندگان مجلس در هفته جاری از حوزه‌های انتخابیه سرکشی می‌کنند بنابراین در مجلس حضور ندارند و امکان جمع‌آوری امضاء برای استیضاح وجود ندارد.

این در حالیست که سیستم اتوماسیون مجلس، این امکان را فراهم کرده تا به صورت آنلاین درخواست جمع آوری امضا ثبت شده و سایر نمایندگان نیز روی کارتابل خود امکان مشاهده این درخواست را دارند و در صورت تمایل می‌توانند اقدام به امضای درخواست مربوطه کنند.

اقتصاد آنلاین به تصاویری دست پیدا کرده که نشان می‌دهد درخواست استیضاح سید رضا فاطمی امین وزیر صمت دولت سیزدهم بر روی سیستم اتوماسیون مجلس ثبت شده و نمایندگان امکان امضای این درخواست را به صورت «آنلاین» دارند.

از طرفی هم سید جواد حسینی کیا نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، ساعتی پیش طی مصاحبه‌ای این امر را تایید کرده و از تلاش برخی نمایندگان برای به جریان انداختن استیضاح وزیر صمت در مجلس خبر دادند.

حسینی‌کیا در همین رابطه گفته؛ جمع آوری امضا برای استیضاح فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت دولت سیزدهم آغاز شده است.
 
جمع آوری امضای نمایندگان برای استیضاح به صورت آنلاینشعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از اقتصاد آنلاین، تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۴۰۰، کدخبر:، www.eghtesadonline.com، ۵۹۰۹۹۹
اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین