پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۷۲۸۹۶
تاریخ انتشار : ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۰
رئیس جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) به مناسبت چهل و سومین سالروز پیروزی انقلاب، پیامی به به رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران فرستاد و از مواضع حمایتی ایشان قدردانی کرد.
شعار سال: «اسماعیل هنیه» رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) امروز دوشنبه به مناسبت چهل و سومین سالروز پیروزی انقلاب، پیامی به حضرت آیت‌الله سید علی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران ارسال کرد.

به گزارش شبکه خبری المیادین، هنیه در این پیام تأکید کرد که پیروزی انقلاب اسلامی، دستاورد بزرگی برای پروژه مقاومت اسلامی بود.

وی خطاب به رهبر معظم انقلاب گفت: «ما عمیقا به مواضع درخشان شما در حمایت از ملت فلسطین و مسئله مقدس آن، افتخار می‌کنیم».

رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین همچنین سال گذشته، در پیامی به مناسبت چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب از حضرت رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران تشکر کرد.

اسماعیل هنیه در این خصوص گفت: «ما در جنبش حماس و در کنار ما ملت فلسطین بدین وسیله با شما در شادی این مناسبت فرخنده شریک می‌شویم تا اینگونه سپاس و قدرانی عمیق خود را به خاطر مواضع شرافتمندانه و مستمر [شما]در ایستادگی در کنار فلسطین، آرمان عادلانه آنها، حمایت از مردم این کشور و مقاومت شجاعانه آن‌ها در دفاع از حقوق مشروع‌شان ابراز کنیم».

رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین تأکید کرد که این جنبش به «گسترش این مواضع، ادامه این نقش‌ها در پیروزی فلسطین و حمایت از مردم این کشور و طرح مقاومت آن‌ها در بحبوحه خطرات و چالش‌هایی که آرمان فلسطین با آن مواجه است»، چشم دوخته است.
 
شعار سال، با اندکی تلخیص واضافات برگرفته از خبرگزاری برنا، تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۴۰۰، کد خبر: www.borna.news/۱۲۹۸۵۴۲
اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین