پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۷۲۹۹۴
تاریخ انتشار : ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۳
ریچارد نفیو که چندی پیش به دلیل اختلاف نظر با نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران از تیم مذاکره‌کننده آمریکا جدا شده بود، امروز در پیامی توئیتری اعلام کرد که با توجه به وجود علاقه نسبت به این موضوع در چند هفته گذشته، من باید چند مورد را روشن کنم. من در ۶ دسامبر (۱۵ آذر) تیم ایران وزارت خارجه آمریکا را به دلیل اختلاف نظر صادقانه در مورد سیاست ها، ترک کردم. من هفته گذشته وزارت خارجه را نیز ترک کردم.
شعار سال: ریچارد نفیو که چندی پیش به دلیل اختلاف نظر با نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران از تیم مذاکره‌کننده آمریکا جدا شده بود، امروز در پیامی توئیتری اعلام کرد که وزارت امور خارجه آمریکا را نیز ترک کرده است.

وی در توئیتی نوشت: با توجه به وجود علاقه نسبت به این موضوع در چند هفته گذشته، من باید چند مورد را روشن کنم. من در ۶ دسامبر (۱۵ آذر) تیم ایران وزارت خارجه آمریکا را به دلیل اختلاف نظر صادقانه در مورد سیاست ها، ترک کردم. من هفته گذشته وزارت خارجه را نیز ترک کردم.

اگرچه دیدگاه‌ها و سوابق من توسط افراد کمی بد توصیف شده و همچنان هم این رویه ادامه دارد، ولی با توجه به ماهیت مذاکرات جاری در وین، قصد ندارم جزئیات بیشتری را در حال حاضر یا به طور عمومی بیان کنم.

خدمت دوباره در دولت ایالات متحده و به طور خاص برای دولت بایدن یک امتیاز بود. اگر در آینده برایم نقش دیگری در دولت در نظر گرفته شود، افتخار می‌کنم، اما قصد دارم به دانشگاه بازگردم.
 
شعار سال، با اندکی تلخیص واضافات برگرفته از پایگاه خبری انتخاب، تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۴۰۰، کد خبر: www.entekhab.ir /۶۶۲۸۱۴
اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین