پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۷۷۵۷۳
تاریخ انتشار : ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۰
بسیاری از مردم می‌پرسند مگر پول بیت المال از جوب پیدا شده که هر کم سلیقه ای، به هر شیوه‌ای که دلش بخواهد اقدام به هزینه کرد پول بیت المال، بدون در نظرگیری اولویت‌ها کند. آنگاه یوسف اسماعیل‌زاده، معاون سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد، خبر لغو باقی اجرا‌های گروه قوالی سلطان‌القادریه پاکستان در مشهد را تکذیب نموده و می‌گوید که «خبر لغو اجرا‌های گروه قوالی پاکستان در جُنگ فرهنگی «ماه امت» کذب است. به عنوان دبیر این رویداد قویا این موضوع را تکذیب می‌کنم.»! آقای شهردار مشهد، برایتان متاسفیم.

شعار سال: معاون سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد، خبر لغو باقی اجرا‌های گروه قوالی سلطان‌القادریه پاکستان در مشهد را تکذیب کرد.

یوسف اسماعیل‌زاده در این‌باره گفت: «خبر لغو اجرا‌های گروه قوالی پاکستان در جُنگ فرهنگی «ماه امت» کذب است. به عنوان دبیر این رویداد قویا این موضوع را تکذیب می‌کنم.»
شهروندان بر لغو تداوم کنسرت پاکستانی اصرار دارند و شهرداری مشهد بر تکذیب لغو!
وی با اشاره به این‌که شامگاه گذشته نیز این گروه قوالی در محله گلشهر مشهد به اجرا پرداخته است، افزود: «انتشار این‌گونه اخبار نوعی بازی رسانه‌ای است که می‌خواهند به وسیله آن مشهد را بر سر زبان‌ها بیندازند و برای مشهد ایجاد حاشیه کنند، اما رویداد جهان‌شهر مشهد با قوت به کار خود ادامه می‌دهد.»

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری خبرآنلاین، تاریخ انتشار:۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱، کدخبر:۱۶۲۷۱۱۳، www.khabaronline.ir
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین