پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۷۹۲۳۵
تاریخ انتشار : ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۰
کدام یک از نمایندگان مجلس گوشی آیفون دارند؟ این سؤالی است که پس از اتفاقات دو سه روز گذشته و حبابی که در بازار تلفن همراه ایجاد شد به دنبال پاسخ آن هستیم از آنجا که بررسی میدانی در این باره ممکن نبود به سراغ صفحه توئیتر نمایندگان رفتیم تا مشخص شود با کدام گوشی اقدام به توئیت زدن کرده اند.
شعار سال: موضوع گوشی آیفون و در اختیار داشتن آن توسط برخی شخصیت‌ها خصوصاً در یکی دوسال گذشته حاشیه‌های زیادی را ایجاد کرده. مهمترین حاشیه ایجاد شده در این باره به زینب سلیمانی بر می‌گردد که برداشت‌های مختلفی از آن شد هرچند که یقیناً ملاک ارزیابی افراد تفکر آنهاست نه گوشی و ملک و خودرویشان، اما با این همه انتظار می‌رود که برخی از افراد در راستای گاف ندادن و ایجاد خوراک خبری برای رسانه‌های معاند بیشتر مراقب رفتار خود باشند. این قضیه خصوصاً در روز‌هایی که بحث حمایت از کسب و کار داخلی و دشمن ستزی در کشور موضوع کاملاً درست و هدفمندی است تناقضی ایجاد می‌کند که بهتر است شاهد آن نباشیم.

بررسی‌ها نشان میدهد که تعدادی از نمایندگان مجلس و برخی از اعضای کابینه دولت سیزدهم از گوشی آیفون استفاده می‌کنند. هرچند که ممکن است این استفاده توسط مشاوران رسانه‌ای ادمین‌های این صفحات باشد، اما همین قضیه نیز قابل مدیریت بوده و می‌شد با هزینه‌ای کم هزینه‌های بشتری پرداخت نکرد.

کدام یک از نمایندگان مجلس گوشی آیفون دارند

تالارپشتی، جلال رشیدی کوچی، معصومه پاشایی، احمد نادری، رضا حاجی پور، محمود عباس زاده، غلامرضا مرحبا، حمیدرضا حاجی بابایی، محمدحسین فرهنگی، محمدرضا صباغیان، رسول فرخی، روح الله ایزدخواه، اسماعیل حسین زهی، احمد جباری، آرا شاوردیان، علی اکبر علیزاده، مرتضی آقاتهرانی، زهره سادات لاجوردی، مجتبی یوسفی، اردشیر مطهری، ابراهیم رضایی، مصطفی متفکر آزاد، ناصر موسوی لارگانی، مجتبی رضاخواه، حسین امامی و مسلم صالحی از نمایندگانی هستند که از گوشی آیفون استفاده می‌کنند.

شعار سال، با اندکی تلخیص واضافات برگرفته از پایگاه خبری تحلیلی رصد روز، تاریخ انتشار:۴ خرداد ۱۴۰۱، کد خبر: ۸۳۶۳۱، www.rasaderooz.com
اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین