پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۷۹۶۷۹
تاریخ انتشار : ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۱
پیرو پخش اخبار غیر رسمی مرتبط با استعفای عبدالملکی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و خداحافظی ایشان از مدیران وزارتخانه، رسانه‌ها هم اقدام به انعکاس این استعفای لازم الاجرا نمودند. بهزاد مهرکش در توئیتی این خبر را دروغ نامیده و کلمات سخیفی همانند ریش بلند و داستان طوطی و بازرگان و سیندرلا در جزیره سرندی پیتی را با هم ترکیب نموده و در لفافه، منتشر کنندگان خبر را دروغگو خطاب کرده است. حال باید پرسید که با پخش خبر رسمی استعفای عبدالملکی، دروغگو چه کسی بوده است. خجالت بکش مرد.

شعار سال: اصطلاحی زشت در مدیریت داریم بنام کیف کش‌ها، ترجمه مودبانه یک صفت زشت در روابط بینافردی در سازمان‌ها و ارتباطات اجتماعی است. در شرایطی که با بالا و پائین بودن قدرت سروکار داریم.

قیاس مع الفارق است برای آقای بهزاد مهرکش، اما سوالمان این است که سوابق رسمی تو چیست؟ توانمندی هایت کجاست؟ صرف حضور در چند ستاد انتخاباتی باید مجوزی برای انتصاب امثال تو و زیاده گویی‌های خاص باشد؟ خجالت نکشیدی که رسانه‌ها را دروغگو نامیدی؟

آقای بهزاد مهرکش، دروغگو چه کسی است؟ رسانه یا شما؟
خجالت نکشیدی که با لحنی وقیحانه درباره مادلانگ و سرنتی پیتی و کونا در جزیره ناشناخته نوشتی و توئیت کردی؟ توئیت زدن را از کی یاد گرفتی جناب برادر. حداقل یاد بگیر من بعد درست‌تر حرف بزنی و درست‌تر بشنوی و غیر مخرب‌تر رفتار کنی.
آقای بهزاد مهرکش، دروغگو چه کسی است؟ رسانه یا شما؟
قصد نداری مثل گریه کن‌های انیمیشن سرندی پیتی برای خانم لرا، از رفتن وزیر گریه کنی؟
آقای بهزاد مهرکش، دروغگو چه کسی است؟ رسانه یا شما؟
اختصاصی پایگاه تحلیلی خبری شعار سال، برگرفته از منابع گوناگون
اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین