پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۰۱۸۵
تاریخ انتشار : ۰۴ تير ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۴
رئیس کمیسیون امور داخلی و شورا‌های مجلس گفت: مسئولان دولت قبلی که در عدم مهار بیماری کرونا تقصیر داشته‌اند باید از سوی قوه قضاییه محاکمه و با آن‌ها برخورد شود.
شعار سال: محمد صالح جوکار اظهار کرد: صفر شدن آمار فوتی‌های کرونا نتیجه عملکرد موفقیت‌آمیز دولت سیزدهم است.

رئیس کمیسیون امور داخلی و شورا‌های مجلس شورای اسلامی گفت: این موفقیت برتری دیدگاه دولت سیزدهم چه در حوزه نظری و چه در حوزه عملی را نسبت به دولت‌های یازدهم و دوازدهم نشان می‌دهد.

رئیس کمیسیون امور داخلی و شورا‌های مجلس شورای اسلامی افزود: در دولت قبل اگرچه برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی تاکید می‌شد، اما اقدام جدی برای تامین واکسن مورد نیاز برای مردم انجام نمی‌گرفت.

جوکار خاطرنشان کرد: همه چیز در دولت قبل از جمله تامین واکسن به مذاکرات با غربی‌ها و پیوستن به اف آی تی اف گره خورده بود و نه‌تنها توفیقی در این زمینه برای ما حاصل نشد بلکه حتی تحقیر هم شدیم.

وی یادآور شد: بعضی از کشور‌ها از ما پول دریافت کردند، اما تعداد اندکی واکسن به ما دادند و برخی کشور‌ها هم فقط قول دادند و هیچ واکسنی به ما نفروختند.

رئیس کمیسیون امور داخلی و شورا‌های مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مسئولان دولت قبل که با کوتاهی‌ها و ترک فعل‌های خود باعث شدند تا ما شاهد آمار بالای فوتی‌های ناشی از ابتلا به بیماری کرونا در کشور باشیم باید توسط قوه قضاییه محاکمه شوند و با آن‌ها برخورد لازم صورت پذیرد.
 
شعار سال، با اندکی تلخیص واضافات برگرفته از پایگاه خبری پرسون، تاریخ انتشار:۴ تیر ۱۴۰۱، کد خبر: ۴۰۲۷۴۶، www.purson.ir
اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین